Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kupiłem moje pierwsze Audi - czy jest w nim alarm ?


jnx

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, sprzedawca napisał że jest w nim alarm, to AUDI A4 AVANT 97r AFN. Przy zamykaniu z kluczyka migają mi kierunkowskazy - czy to oznaka że jednak jest coś tam zamontowane? Zrobiłem mały test położyłem telefon na desce i zadzwoniłem by spadł i spadł i nic sie nie stało, u was też migaja kierunki ? jedyna dioda jaka mi miga to w radiu kenwood pod panelem. Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wsiadź do auta , zamknij je z pilota odczekaj chwile i się zacznij ruszać , jesli masz alarm to zacznie wyć :gwizdanie:

Jak miałem B5 to tez mrygaly kierunki po zamknieciu ale to dawał sygnal dokładany centralny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko tak zrobie niebawem jak zrobie fotki to pochwale się mym nabytkiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego ruszania może się nic nie wydarzyć.

Zostaw otwarte okna. Zamknij samochód. Odczekaj 30 sek do 1 minuty i otwórz wewnętrzną klamką -> powinien wyć.

Na środkowych słupkach u góry powinieneś mieć czujki (takie kratki w rogach) - u mnie wyją po uderzeniu w ten słupek.

I chyba też po mocnym uderzeniu z zewnątrz - tutaj nie jestem pewien, bo testowałem to dawno dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co to za alarm co włącza się dopiero jak sie mocno przywali w słupek ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki, który nie reaguje na byle lekkie puknięcie.

Ale sorry. Właśnie sobie przypomniałem, że na ruchy w środku też reaguję, bo ze dwa razy zostawiłem lekko uchyloną szybę i wył.

Hmmm. Kiedyś jak go testowałem i siedziałem w środku, to nie wył :mysli:

W sumie ... u mnie jest i działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po zamknięciu coś ci mruga w samochodzie?

U mnie po zamknięciu miga przycisk od przeciwmgielnych, dodatkowo wyje klakson w tylnym nadkolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc kontrolka przy "cycku" na drzwiach,jesli jest alarm ,jest tez przycisk do deaktywacji czujnikow wewnetrznych-jest na slupku na dole ,po stronie kierowcy :wink4:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 19:35_________________________________________________

A pod maską nie ma żadnej syreny?

w B5 ori jest w lewym tylnym nadkolu

Zrobiłem mały test położyłem telefon na desce i zadzwoniłem by spadł i spadł i nic sie nie stało,

to ,czy taki test zadziala,zalezy od ustawienia czulosci sensorow standardowo nie sa takie czule,ale w B5 kiedys zostawilem szyber otwarty i wpadajacy lisc klonu- uruchomil alarm

zrob tak,jak pisze Cuber-albo zamknij auto z otwarta szyba i poczekaj jakies 30 sek,az sie alarm uzbroi (kontrolka zacznie migac rzadziej)

potem sprobuj otworzyc auto,wkladajac reke do srodka i ciagnac za klamke od wewnatrz auta,albo poruszaj kiera-jak jest-zawyje na pewno... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż sprawdzałem, wsiadłem do auta zamknałem zamek kierunki mi mrugnęły poczekałem z minute i zaczalem nawet nawalać w te słupki i nic się nie stało, na słupku po stronie kierowcy nie mam zadnego przycisku a syreny pod maska tez nie widziałem, tak więc po cholere mruga gdy zamykam auto ? gdy otwieram to nie mruga i jeszcze ta dioda migająca w radio mnie zastanawia radio to kenwood krc-378R na necie nie mogłem nic znaleźć o tej migającej diodzie wogóle jej chyba na schemacie nie ma. Otwierając drzwi od środka tez nic nie wyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do diody w radyjku to kenwoody kiedyś tak miały że migały ale po zdjęciu panela no i blaupunkty też tak miały :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by chociaż diodę straszaka zamontować jakąś większą migającą ? ma ktoś jakiś pomysł ? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by chociaż diodę straszaka zamontować jakąś większą migającą ? ma ktoś jakiś pomysł ? :mysli: :mysli: :mysli:

zakładaj jakieś zabezpieczenie :cool1:, bo jak mniemam AC nie masz a to jest błąd :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...