Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tanie AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze na początek krotki wstęp.

Mój szwagier (młody , 18 letni chłopak) właśnie zrobił sobie prawko no i trza mu coś zakupić do "wprawiania się".

Chciałbym mu (a właściwie to teść) zapodać jakieś AUDI za ok. 10 tysi.

Powiedzcie mi, czy jest to możliwe. Oczywiście nie spodziewam sie cudu, ale dobrze, żeby było to przyzwoite wozidło.

W necie jest trochę ofert B5 poniżej tej kwoty, ale nie ma mnie w kraju i nie jestem w stanie tego poogladac.

Może macie jakies spostrzeżenia w tej kwestii??

Opublikowano

w tej cenie to jakaś fajna 80tka chyba się znajdzie

Opublikowano

u nas kolega kupił dużą benzynę B5 za 8500 i jeździ już prawie rok...

Opublikowano

potwierdzam i powiem ze nawet dobrze sie trzyma ta jego audi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hmm...

Dużej benzyny to raczej nie. Niech chłopak sie uczy techniki jazdy, a nie deptania :P

Po za tym fajnie deptać, jak tata tankuje ;)

No nic. Bedziem szukać. A nóz, widelec...

Opublikowano

Hmm...

Dużej benzyny to raczej nie. Niech chłopak sie uczy techniki jazdy, a nie deptania :P

to może 125p 1.5? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Hmm...

Dużej benzyny to raczej nie. Niech chłopak sie uczy techniki jazdy, a nie deptania :P

to może 125p 1.5? :mysli:

Hehehe. Już o tym myślałem, ale teścia nie przekonam :decayed:
Opublikowano

B4 :cool1:

Opublikowano

B4 1,9tdi :good:

Opublikowano

VW Golf 3. Jak później wsiądzie na A4 to będzie mógł powiedzieć :

"Miałem kiedyś golfa ale to taki samochód dla ludu był " :polew:

Mam nadzieje, że nasi Forumowicze posiadąjący VW się nie pogniewają

Opublikowano

pogniewałem się... :disgust:

Opublikowano

pogniewałem się... :disgust:

No co Ty cerBu ?! Setka na karku a taki "delikatny" jesteś ?

Opublikowano

Golf III ma zla opinie :D

B4 to bryka z klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

Miałem B4 i miło wspominam. W sumie to dosyć poważnie to rozważamy. Może jakieś Coupe ;)

Np. 2.0 16V Quattro Coupe.

Tylko nie wiem, czy się szwagierek nie za bardzo bedzie lansował :kox:

Opublikowano

Golf III ma zla opinie :D

B4 to bryka z klasa :good:

MODnisiu interpretuj odpowiednio wypowiedzi :wink4::polew:

Jak dostanie Golfa3 1,6D (jest taki ?) to jak już "dorobi" się A4 to będzie wiedział ile za młodu stracił :polew:

Opublikowano

niech sie chłopak przyzwyczaja do audi :decayed:

na poczatek b4 bardzo dobra bryka

sam miałem i chwaliłem

na poczatek coś tanszego w utrzymaniu niż a4

Opublikowano

Tylko nie wiem, czy się szwagierek nie za bardzo bedzie lansował :kox:

Truck-u nie mierz Szwagra swoja miarą, a nóż-widelec chłopak inteligentny jest :polew:

PS

Mam nadzieje Panowie, że nie będziecie źli na mnie za te żartobliwe docinki

Opublikowano

Golf III ma zla opinie :D

B4 to bryka z klasa :good:

a moim pierwszym autem jakim dostalem na 18-ke to b3-ka:D

i tak narodzila sie milosc do audi;p

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie wiem, czy się szwagierek nie za bardzo bedzie lansował :kox:

Truck-u nie mierz Szwagra swoja miarą, a nóż-widelec chłopak inteligentny jest :polew:

PS

Mam nadzieje Panowie, że nie będziecie źli na mnie za te żartobliwe docinki

No inteligencji, to mu nie odmówię, aczkolwiek w tym wieku kto sie nie chciał lansować.

a moim pierwszym autem jakim dostalem na 18-ke to b3-ka:D

i tak narodzila sie milosc do audi

I tego właśnie szwagrowi chcę oszczędzić :polew:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:32_________________________________________________A pro pos lansiku, to ja mam na to inny sposób

http://www.youtube.com/watch?v=EBvge-c2_Xg&feature=related

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

a moim pierwszym autem jakim dostalem na 18-ke to b3-ka:D

O q.wa ale ja stary jestem. Jak miałem tyle lat to kicałem SKODĄ 105 czy tam 120 i myślałem, że wszystkie laski na świecie są moje :polew: Niestety, zanim dostałem na stałe to wylądowałem w lesie i Ojciec nie miał mi co dać na 18-tkę. Od tamtej pory boję się RWD. Ciekawe czy taka fobia ma swoją nazwę ? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.