Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy kupować nową głowicę do Audi A4 B7 1.8T BFB?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam panowie/panie do zrobienia głowicę i pytanie co sądzicie o tego typu głowicy 

ALLEGRO.PL

Czy ktoś coś takiego już montował czy warto czy pójść w regeneracje?

 

Pozdrawiam.

Opublikowano
13 godzin temu, H3llGat3e napisał(a):

Witam,

 

Mam panowie/panie do zrobienia głowicę i pytanie co sądzicie o tego typu głowicy 

ALLEGRO.PL

Czy ktoś coś takiego już montował czy warto czy pójść w regeneracje?

 

Pozdrawiam.

Swojej bym nie regenerowal bo może za chwilę pęknąć jak już nie jest pęknięta.

Kupiłbym używkę na szrocie tylko Euro 3, może być z turbo jak i z wolnossącego 20 V, oddał do regeneracji, tylko do sprawdzonego warsztatu i jeździł. 

Nie tak dawno robiłem taki zabieg u siebie, kupiłem na szrocie głowicę z AGN za 400 bądź 450 zł (nie pamiętam dokładnie), zregenerowałem za 2000 zł łącznie z wymianą zaworów wydechowych gdzie w przypadku montażu tej głowicy do 1,8 T jest to konieczne.

Z zakupem regenerowanej może być różnie bo albo kupisz szrot albo będziesz zadowolony.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor

Tylko w aukcji to jest nowa głowica nie regenerowana i tu jest pytanie czy ktoś miał z tym styczność?

 

Opublikowano

Nie ma nowych, chyba że zamienniki z Chin o słabej jakości.

Opublikowano
56 minut temu, Langista napisał(a):

Nie ma nowych, chyba że zamienniki z Chin o słabej jakości.

Są, niekoniecznie z Chin i ludzie je montują i jeżdżą, wymagana jest tylko jakaś obróbka, jaka dokładnie to nie wiem.

 

ENGINETEAM HL0049

Opublikowano
12 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Nie tak dawno robiłem taki zabieg u siebie, kupiłem na szrocie głowicę z AGN [...] zregenerowałem za 2000 zł łącznie z wymianą zaworów wydechowych  gdzie sam o to poprosiłem bo nie było to konieczne. 

 

W agn, czy ogólnie głowicach z wolnossaka 1.8 jak je adoptujesz do 1.8T trzeba zmienić zawory wydechowe, jest inna wysokość zamka, nie trzeba chyba tłumaczyć jakie będą efekty. Jak nie jesteś pewny to nie dawaj przepisu na zrobienie przez kogoś sobie kuku...

Opublikowano
20 minut temu, MichauKR napisał(a):

 

W agn, czy ogólnie głowicach z wolnossaka 1.8 jak je adoptujesz do 1.8T trzeba zmienić zawory wydechowe, jest inna wysokość zamka, nie trzeba chyba tłumaczyć jakie będą efekty. Jak nie jesteś pewny to nie dawaj przepisu na zrobienie przez kogoś sobie kuku...

Dobrze wiedzieć i jak widać wymiana zaworów była konieczna.

Przeedytowałem swój post co by nikt nie zrobił sobie kuku 😉

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
4 godziny temu, pelonek1 napisał(a):

Są, niekoniecznie z Chin i ludzie je montują i jeżdżą, wymagana jest tylko jakaś obróbka, jaka dokładnie to nie wiem.

 

ENGINETEAM HL0049

Jakoś nie ufam czeskiej firmie produkującej masówkę..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.