Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które wykupić ubezpieczenie ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie ktore z tych firm najlepiej wykupic ubezpieczenie

Axa 1650 zl bez udzialu wlasnego nie pytalem sie o amortyzacje

Conpensa 1600 zl bez udzialu wlasnego tutaj tez sie nie zapytalem o amortyzacje

Generali Direct 1880 zl bez udzialu i wykupiona amortyzacja

bede wdzieczny za jakie kolwiek wasze opinie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych nie mam pojęcia, ale sprawdź jeszcze CU Direct - mają czasami dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych nie mam pojęcia, ale sprawdź jeszcze CU Direct - mają czasami dobre ceny.

w CU Direct mam obecnie ubezpieczony i policzli mi wiecej o 400zl za przedluzenie polisy na nastepny rok (2500zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych nie mam pojęcia, ale sprawdź jeszcze CU Direct - mają czasami dobre ceny.

w CU Direct mam obecnie ubezpieczony i policzli mi wiecej o 400zl za przedluzenie polisy na nastepny rok (2500zl)

To pogadaj dobrze z nimi.

Mi też chcieli podwyższyć, bo rzekomo ceny napraw poszły w górę, ale trochę pogadałem i ... pani udzieliła mi "specjalnego rabatu" (taka ściema jak zwykle) i w sumie składka spadła o ponad 200 zeta w porównaniu do poprzedniego roku.

Praktycznie każdy taki konsultant ma możliwość dawanania rabatów.

Nad nim stoi jakiś kierownik, który też może coś dorzucić od siebie, ale tutaj już się trzeba trochę bardziej postarać w gadce (ja sobie odpuściłem, bo nie miałem czasu na pierdoły, a koniec ubezpieczenia się zbliżał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych nie mam pojęcia, ale sprawdź jeszcze CU Direct - mają czasami dobre ceny.

w CU Direct mam obecnie ubezpieczony i policzli mi wiecej o 400zl za przedluzenie polisy na nastepny rok (2500zl)

To pogadaj dobrze z nimi.

Mi też chcieli podwyższyć, bo rzekomo ceny napraw poszły w górę, ale trochę pogadałem i ... pani udzieliła mi "specjalnego rabatu" (taka ściema jak zwykle) i w sumie składka spadła o ponad 200 zeta w porównaniu do poprzedniego roku.

Praktycznie każdy taki konsultant ma możliwość dawanania rabatów.

Nad nim stoi jakiś kierownik, który też może coś dorzucić od siebie, ale tutaj już się trzeba trochę bardziej postarać w gadce (ja sobie odpuściłem, bo nie miałem czasu na pierdoły, a koniec ubezpieczenia się zbliżał).

jak tylko dostalem nowa polise tak odrazu zrobilem i rozmawialem niby z jakas pania kierownik 70 zl mniej zaproponowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jednak wolą, żebyś poszedł do innego - dużo zależy niestety na kogo trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU z grupy Ergo Hestia, Generali, PTU.

Biorę pod uwagę likwidację szkód i OWU

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ubezpieczeń to "temat rzeka" :)

Dobre ubezpieczenie nie znaczy tanie, a dobre nie dla każdego oznacza to samo...

Jeśli badalibyśmy każdy przypadek "zakupu" ubezpieczenia, porównali jego cenę i OWU, następnie likwidację szkód, do tego w różnym czasie i innych regionach, to okaże się, że dla każdego TU znajdziemy tylu zwolenników, co i przeciwników.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie bierz Ergo Hestii, nie chcieli mi odszkodowania wypłacić z AC, tłumacząc się, że nie wezwałam policji, już prawie rok się z nimi użeram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem, gdyż niedawno zakupiłem A4, B6 z Niemiec w naprawdę zarąbistym wydaniu. Przez moment przeszło mi przez głowę brak ubezpieczenia i ew. odcięcie paliwa i jakaś blokada, ale to jeszcze bardziej przyciąga wzrok złodziei, a ponadto słyszałem ze zabawa z odcięciem paliwa grozi uszkodzeniem komputera... Stwierdziłem więc, że szukam dobrego (taniego) ubezpieczyciela... Ale tani to nie znaczy dobry!!! Czytałem o przypadkach niewypłacania odszkodowań i znalazłem dobry artykuł jak wybrać dobre ubezpieczenie i na co zwracać uwagę. Link zamieścił również w wątku o artykułach i ubezpieczeniach Adadur. Radzę każdemu przeczytać ten artykuł. PRZED PODPISANIEM CZEGOKOLWIEK ZWRÓĆMY UWAGĘ NA "OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA"!!! Każda firma je ma i tam można wyczytać kiedy, a kiedy nie dostaniemy pieniędzy. Artykuł zawiera przykłady z życia, które naprawdę pobudzają wyobraźnię... Serdecznie polecam!

http://www.auto-swiat.pl/wydania,Ubezpieczenia-AC-Czyli-nie-daj-sie-zrobic-w-konia,22866,3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie bierz Ergo Hestii, nie chcieli mi odszkodowania wypłacić z AC, tłumacząc się, że nie wezwałam policji, już prawie rok się z nimi użeram....

Ja sie przylaczam do zdania Alony, mam w MTU (czyli Hestii) i najgorszemu wrogowi nie polecam.Paluje sie z nimi rowniez okolo roku. Jednak sie nie uginam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compensa jest jedną z droższych firm.

W miarę ok jest MTU, PZU, Hestia

PZM przy szkodzie całkowitej bardzo zaniża wartość samochodu :/

No to ciekawe bo za moja 5-letnia a4ke wlasnie tam (compensa) wyszlo najtaniej i na najlepszych warunkach (bez udzialow wlasnych i amortyzacji), pozniej byl chyba PZM, natomiast niektore ubezpieczalnie wogole nie chcialy mi auta ubezpieczyc - bo chyba propozycja 8tys za AC ze strony AXA to nie oferta ale slowo 'spier....' ;-) Mialem wrazenie ze gdy tylko slyszeli slowo "Audi" to wlaczalo im sie swiatelko "nieee, lepiej nie bo to kradna przeciez" ;-)

No ale jak widac kazde auto i kierowca inaczej wychodzi w roznych zakladach.

pozdr

S.M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...