Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 1,9 TDI AWX] Szarpanie przy wrzucaniu wyższego biegu


krzysztoft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Mam problem z moja B6 1,9 TDI AWX

Wszystko jest ok do momentu jak nie wrzucę wyższego biegu i odrazu nie przycisne tylko chce pozostać na obrotach 1500 - 2000 wtedy robi się coś w rodzaju żabki?

Wystarczy, ze depnę i taka sytuacja nie powstaje. Jeśli nie spadam poniżej 2tys. obrotów to jest ok. Nadmieniam że wymieniłem już filtr paliwa i nic! Przy dynamiczniej ostrej jeździe też to się nie dzieje! Pomocy !!!!

Z góry dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podpięcie VAGa. Powiedz nam jaki błąd wypluło. Bez VAGa to jest zwykłe "wróżenie z fusów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :biggrin:

widzę że nie jestem sam z tym problemem :confused:

u mnie jednak odbywa się to troszkę inaczej... przy delikatnym przyśpiszaniu na drugim i trzecim biegu, przy 2000 obrotów lub troszkę więcej auto zaczyna najzwyczajniej podszarpywać i czasami kończy się to chwilowa utratą mocy :frown: jeżeli przyśpiszam gwałtowniej wszystko jest OK

W pamięci komputera nie ma żadnych błędów a wymiana wszystkich filtrów wraz z olejem byla przeprowadzona 25 stycznia tego roku.

czy ktoś jest w stanie chociaż częściowo naprowadzić mnie na jakiś trop.... z góry dziekuję i proszę o wyrozumiałość ponieważ jestem kompletnym laikiem w tych sprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem cos o jakiejs bezwładności turbiny ale tez jestem zielony w tym temacie

coś w tym jest... w moim aucie jest jeden jedyny moment kiedy to sie dzieje a mianowicie kiedy objeżdżam powoli rondo i wyjeżdżajac z niego chcę przyśpieszyć :eek:

[ Komentarz dodany przez: rob: 11-04-2007, 21:07 ]

proszę zapoznać się z REGULAMINEM forum i zapraszam do NEWBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z kolei drży gałka tylko na postoju, wymieniłem poduchy pod skrzynią i troszke lepiej,zostały tylko jeszcze pod silnikiem.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei problem z silnikiem 2.0 TDI ,po przekroczeniu 4.500 obr/min zaczyna szarpać silnikiem tak jakby zaczynało brakować paliwa .

Wymieniłem już filtr paliwa i nic nie pomogło,

Podłączyłem pod VAGa -zero błędów.

Czy w zbiorniku paliwa przy pompie jest jeszcze jakieś sitko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej czy ktoś moze mi powiedziec o co chodzi z tym szarpaniem przy delikatnym przyspieszaniu przy obrotach ok 2000 szcegulnie na 2 i 3 cim biegu w dodatku nie zawsze, byłem na serwisie sprawdzili silnik turbinke i przepływomierz wszystko ok nie wiem co jest... Pomocy czy to cos powaznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...