Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nie grzeją świece


kłaja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z odpalaniem,wczoraj byłem u mechanika i sprawdził mi cały układ paliwowy,sprawdził czy swiece są sprawne.Wszystko wporządku,ale gdy samochód postoi 3 godziny to długo kręci.Jego zdaniem za krótko podaje prąd na swiece i nie zdarzy nagrzac.Gdy sciagnoł wtyczke z czujnika na wezu od wody to auto odpaliło(czujnik dobry bo tez wymieniłem).

czy moze to byc przekaznik od swiec,jak tak to gdzie sie on znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najpierw trza zmienic mechanika a pozniej zabrac sie za naprawe ewentualnej usterki :kox:

Świece nic nie maja do zapalania...mamy zbyt wysokie temperatury i one w ogóle nie dostaja napiecia.Po wyjęciu czujnika G62 to one dostały napięcie i grzały max czasem i max dawke silnik dostał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ciepło pali od kopa a jak postoi dluzej to musze go krecic (kilkanascie obrotów)wtedy odpali i troche zakopci,ale po paru sekundach przestaje kopcic,zakopci na czarno.

a rano jak jest całkiem zimny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bez logów sie ne obejdzie.Podstawowe logi statyczne zapodaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po mojemu to schodzi mu gdzieś paliwo i się zapowietrza. Sprawdź i ewentualnie zmień powroty od wtrysków. Kąt wtrysku też niema raczej nic do tego, wtedy ciepły tez miał by problem z odpaleniem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Kąt wtrysku też niema raczej nic do tego, wtedy ciepły tez miał by problem z odpaleniem. Pozdrawiam.

głupoty opowiadasz na ciepło właśnie nie ma znaczenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Kąt wtrysku też niema raczej nic do tego, wtedy ciepły tez miał by problem z odpaleniem. Pozdrawiam.

głupoty opowiadasz na ciepło właśnie nie ma znaczenia :gwizdanie:

:naughty:

zacznijmy moze od logow :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo raczej nie zchodzi.jak wyciągne wtyczke od czujnika G62 i go podgrzeje ok3-4 sekund to odpali odrazu.

z tego co się dowiedziałem to w tych temperaturach nie trzeba podgrzewac swiec,ale jak stoi całą noc to czy rano powinna zapalic sie kontrolka grzania-chociaz na chwile?

moze to broi przekaznik swiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo raczej nie zchodzi.jak wyciągne wtyczke od czujnika G62 i go podgrzeje ok3-4 sekund to odpali odrazu.

z tego co się dowiedziałem to w tych temperaturach nie trzeba podgrzewac swiec,ale jak stoi całą noc to czy rano powinna zapalic sie kontrolka grzania-chociaz na chwile?

moze to broi przekaznik swiec?

ona sie zapala ale nie grzeje świec... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wogole sie nie zapali dopiero po wyciagnieciu wtyczki[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 10:54_________________________________________________wczoraj pojechałem do mechanika od pomp paliwowych powiedziałem o mojej problemie z odpalaniem.przedstawił mi wszystkie objawy które sie zgadzały.

jego odpowiedz była krótka-poszła głowiczka pompy paliwowej.

wymienił to i auto pali od kopa.

Koszt czesci + naprawa 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wogole sie nie zapali dopiero po wyciagnieciu wtyczki[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 10:54_________________________________________________wczoraj pojechałem do mechanika od pomp paliwowych powiedziałem o mojej problemie z odpalaniem.przedstawił mi wszystkie objawy które sie zgadzały.

jego odpowiedz była krótka-poszła głowiczka pompy paliwowej.

wymienił to i auto pali od kopa.

Koszt czesci + naprawa 400 zł.

wszystko pieknie i cacy ale jest jedna nie ścisłość co nie zgadza sie z rzeczywistością czyli to,że napisałeś o nie zapalającej sie kontrolce świec żarowych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...