Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak uruchomić TV ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W końcu postanowiłem odpalić TV w samochodzie gdyż znalazłem troche czasu w weekend. Wsiadam z instrukcją, nie zaczełem dobrze a tu już zonk. Wciskam pod ekranem przycisk oznaczony jako CD/TV następnie przycisk odnoszący do prawego górnego rogu - source(z szwabskiego quelle) i pokazuje mi się do wyboru tylko CD i MP3 natomiast wedle instrukcji powinno jeszcze być TV :confused4:

Jakies pomysły?

Z góry dzięki

zdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego o sie orientuje w bagażniku po lewej stronie powinien być chyba ze się myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego o sie orientuje w bagażniku po lewej stronie powinien być chyba ze się myle

Tak gdzies w bagazniku jest tuner ale gdzie konkretnie poszukaj w wnekach jak nie znajdziesz to po prostu nie masz jej..

Niestety nie tak samo jak i dvd ktore oddzielnie dokupujesz, tuner itd..

[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 22:43_________________________________________________Luknij tu masz caly schemat

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t62492.0.html;highlight=tuner+tv+gdzie+jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, wszystko wskazuje na to że tego nie mam (lewy wchowek puściutki), ale mam jeszcze jednak jedno pytanie, bo temat który podałeś i zdjęcie w nim z ETKI dotyczy b6, czy w b7 ta kwestia się nie zmieniła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, wszystko wskazuje na to że tego nie mam (lewy wchowek puściutki), ale mam jeszcze jednak jedno pytanie, bo temat który podałeś i zdjęcie w nim z ETKI dotyczy b6, czy w b7 ta kwestia się nie zmieniła?

Rozmieszczenie jest dokladnie to samo jedynie jakies numery moga sie roznic..

Z tego co pamietam to kolega Adamoo mial do sprzedania taki tuner wiec moze napisz jesli Cie interesuje bardzo tv w autku :good:

Ja chyba wolal bym dokupic dvd jakies dobre chyba ze juz posiadasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam aktualnie dokładać do takich gadżetów, raczej poprostu chciałem skorzystać skoro już mam, ale okazało się że nie mam :decayed:

No niestety to juz bylo za dodatkowa oplata :naughty:

W sumie to juz tak jak napisales gadzet :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większych miastach odbiera wszystko co jest puszczone w eter.

- TVP1

- TVP2

- TVP3

- TVP Info

- Polsat

- TVN

- TV4

- TV Puls

I parę innych, nie pamiętam juz dokładnie. Niestety w miarę oddalania się od nadajników (przedmieścia Wawy)zostawała praktycznie tylko TVP1, TVP2 oraz Polshit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że koszt takiego tunerka do RNS-E to ok 1000zł + ok 200zł antena + przewody :/

Sam chciałem zamontować, ale jakoś tak drogo... ;)

W pierwszej kolejności prosi się VIRUS na nowym silniczku i turbo, później inne bajery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...