Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji


ajax

Rekomendowane odpowiedzi

jak będziesz pozbywał się tej szeleszczącej skóry to daj znać :polew:, jestem zainteresowany, furka kozak, do tego amerykanka i przedewszystkim eSa... miód :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny sedanik rulez :good:

nowe felgi z A5 i B8 IMO w B5 słabo się prezentują :thumbdown:

ja bym do swojego założył to co miał kolega nosb na począku czyli BBS ale "18 z dobrym zawiasem był mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furacz zacny ale jakos mi ta skora nie lezy... ale co eSa to eSa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec chwalenia bo sie bestia rozpuscila i mi centralny wylaczyla! :rant: Ahh te pompki centralnego w B5 ....

Wracajac do felg to bez propozycji 17" + i gleby. Naprawde nie wyjade z wrocka i bede silnik z jezdni zbieral. Podzielam wasze zdanie, ze fura wyglada o niebo lepiej na takim sprzecie, ale ja robie 4000 km miesiecznie i nie moge sie telepac nad kazdym kanalem.

Tez wydaje mi sie, ze te nowe wzory nie leza na B5 bo samochodzik ma swoje lata i odpowiedni na tamte czasy ksztalt...

Cos bardziej klasycznego :

http://allegro.pl/item639312451_audi_nowe_oryginalne_felgi_aluminiowe_z_oponami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany rs4 body a felga 17?? wybacz :D

Felga na juz, plany na Rs4 body chwile zajma, wiec bede sie pozniej martwil, ze gleba potrzebna.

Jezdzilem samochodami na 19", zero komfortu, wszystko w srodku lata i trzeszczy bo amory prawie nie pracuja. Nie dla mnie... wszystko rozbija sie o drogi... w niemcowni nie jestesmy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka KOX autko naprawdę godne.. co do felgi to proponuje:

nr 1.: http://moto.allegro.pl/item631521235_pdw_avenge_r17_5x112_et35_audi_a4_s4_a6_s6_a8.html

nr 2.: http://moto.allegro.pl/item632822819_felgi_17_4x100_5x100_5x114_3_vw_audi_toyota_honda.html

myślę , że model felgi przedstawiony poniżej najbardziej będzie pasował:

nr 3.: http://moto.allegro.pl/item636515082_rs4_czarne_audi_a3_a4_a5_r8_a6_a8_s4_5x112_5x100.html

kurcze sam się nad nimi zastanawiam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to mamy jakies konkrety

Myslalem nad czarnymi, ale czy wtedy caly wozek nie bedzie zbyt czarny?

Do lusterek pasowalaby jakas klasyczna

Tak czy siak dalej nic nie wiem.... jutro web designer zamontuje pare felg do mojego woziku i scos wybiore. Koniecznie musze kupic nowe opony bo obecne sa jak dla F1 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item635711405_5x112_5x100_4x100_17_rh_vw_golf_passat_opel.html ?

A i taka rada odemnie : TYLKO oryginalne felgi ... RH , BBS , RONAL itp... Chyba ze zaraz chcesz miec kwadratowe :) Wiem co mowie : mialem np brock'i i momentalnie dostaly bic :/ BBS w takij stanie zdjalem w jakim zalozylem... Moje teraz 19" ronalka z RS6 tez strasznie mocne sa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem samochodami na 19", zero komfortu, wszystko w srodku lata i trzeszczy bo amory prawie nie pracuja. Nie dla mnie... wszystko rozbija sie o drogi... w niemcowni nie jestesmy :gwizdanie:

ja jezdze na 18 i jakos tego problemu nie mam ale jak wolisz wydawac kase razy 2 to spoko, twoja sprawa.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh stac mnie na to :P Nawet myslalem nad wymiana zawiasu na ori A4 i wrzucenie felgi 15" :polew: Tylko przez chwile ....

Nosb dzieki za porade, wlasnie sie zastanawialem ktore firmy naleza do "renomowanych" bo w tej kwestii jestem zielony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bier te RH :P Beda ladnie siedzialy na aucie pominawszy ich dosc maly rozmiar :) Nadrobia troche rantem , szerokoscia i klasycznym wygladem :) W sumie co kto lubi ale ja je tam widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bier te RH :P Beda ladnie siedzialy na aucie pominawszy ich dosc maly rozmiar :) Nadrobia troche rantem , szerokoscia i klasycznym wygladem :) W sumie co kto lubi ale ja je tam widze :)

Generalnie to nie przepadam za skrecanymi felgami. Zobaczymy co jutro dostane z biura i pokaze na forum - wtedy scos sie wybierze :good:

Teraz szybkie pytanie, bo zapomnialem wspomniec :gwizdanie: Mysle, zeby zamontowac taka delikatna blende a'la avant ( pozniej ma sie ladnie komponowac z ori antena GPS/GSM )

http://moto.allegro.pl/item615354480_audi_a4_s4_b5_spojler_blenda_daszek_hit_x_tuning.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh stac mnie na to :P Nawet myslalem nad wymiana zawiasu na ori A4 i wrzucenie felgi 15" :polew: Tylko przez chwile ....

a czym sie niby ten zawias rozni?

Czuje kwas! :gwizdanie:

Samochod wyzej stoi i amorki pracuja "na dluzszym" odcinku... przez to mniej czuc kazda polska, czarna dziurke w samochodzie.... oczywiscie trakcja to calkiem inna historia. Mysle, ze wiesz o co mi chodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejscie zapowiadalo sie ambitnie :) Ladne autko itp... zacne plany... A wyskakujesz z wiejskimi (to moje zdanie) blendami z laminatu i przez chwile obnizeniem bezpieczenstwa wzgledem komfortu w szybkim aucie :) Moje skromne zdanie jest takie ze autko jest idealne i jedynie to lekka gleba , jakies 18 i cudenko... Osobiscie za nic nie pocialbym bezwypadkowej S4 dla poszerzenia tylnich blotnikow ... I nawet nie pokazuje mi nowych felg z allegro za mniej niz 2 k bo to plastusie beda :) Lepsza dobra uzywka niz byle co nowe (dlatego masz S4 a nie pande :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O blende tylko pytalem, sam mam bardzo duze watpliwosci... chyba po to jest forum, zeby podeprzec sie opinia innych, czesto bardziej doswiadczonych? :)

Zawiecha z A4 byla zartem! NIe potrafie tylko pojac dlaczego nie mozecie zrozumiec pewnych faktow. Nie wyjade z wroclawia na glebie... koniec kropka. Chcialbym, ale nie moge i nic na to nie poradze dopoki nie skoncza remontu drogi ( trwa od roku, mysle, ze kolejny rok zajmie im zakonczenie ) . Irytuje mnie, kiedy mowie ze 17 bez gleby to max a ktos tego nie rozumie...

Felgi na bank beda firmowe wiec nie musisz sie martwic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...