Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

podsufitka w końcu doczekała się montażu :)

dscf2648p.th.jpg

Opublikowano

no pięknie to wygląda, słupki boczne też zakładasz czy będziesz malował ?

Opublikowano
  • Autor

no pięknie to wygląda, słupki boczne też zakładasz czy będziesz malował ?

też mi się podoba :decayed:

słupki bym założyłbym ale nie mam :confused4:

o malowaniu myślałem ale ciekawe czy ta część od regulacji wysokości pasa się szybko nie powyciera :mysli:

Opublikowano

ale tak często regulujesz wysokość bo ja nie pamiętam kiedy u siebie regulowałem ostatnio :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale tak często regulujesz wysokość bo ja nie pamiętam kiedy u siebie regulowałem :wink4:

no w sumie nigdy :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

o malowaniu myślałem ale ciekawe czy ta część od regulacji wysokości pasa się szybko nie powyciera :mysli

a mam to gdzieś chyba
Opublikowano
  • Autor

o malowaniu myślałem ale ciekawe czy ta część od regulacji wysokości pasa się szybko nie powyciera :mysli

a mam to gdzieś chyba

to ja to chcę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
potem sobie tył dokupisz :gwizdanie:

tylko jak koleś kupił komplet i zostawił sobie sam tył to ciekewe jak by było z gwarancją w razie jak by się coś wysrało

Opublikowano

Wpadasz za tydzień do LU? :rolleyes::wink4: wreszcie jakieś mody :decayed: wreszcie to auto zaczyna wyglądać :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

rafalekx niestety za tydzień praca także dopa :thumbdown:

wreszcie jakieś mody :decayed: wreszcie to auto zaczyna wyglądać :decayed::tongue4:

dzięki :hi::decayed:

Opublikowano

rafalekx niestety za tydzień praca także dopa :thumbdown:

:thumbdown:

Opublikowano
potem sobie tył dokupisz :gwizdanie:

tylko jak koleś kupił komplet i zostawił sobie sam tył to ciekewe jak by było z gwarancją w razie jak by się coś wysrało

Kupowanie gwintu na raty :facepalm: Co następne? Opony po sztuce :decayed::wink4:

A tak na serio to gwarancji nie ma. Poza tym jak montujesz sam to też automatycznie tracisz gwarancję :wink4:

Pierwsze pytanie jakie padnie to gdzie, kto ten gwint montował i jak był użytkowany :wink4:

Można próbować kłamać ale kłamstwo ma krótkie nogi, prawda? :cool1:

Gwarancja gwarancją a rzeczywistość troszeczkę inna :thumbdown:

Opublikowano
potem sobie tył dokupisz :gwizdanie:

tylko jak koleś kupił komplet i zostawił sobie sam tył to ciekewe jak by było z gwarancją w razie jak by się coś wysrało

kowi tak chciał robić jak kasy nie miał na komplet
Opublikowano
potem sobie tył dokupisz :gwizdanie:

tylko jak koleś kupił komplet i zostawił sobie sam tył to ciekewe jak by było z gwarancją w razie jak by się coś wysrało

kowi tak chciał robić jak kasy nie miał na komplet

ja nie widze w tym problemu tym bardziej do Q, gdzie o dobry gwint nie tak łatwo jak do ośki, gwarancja swoją drogą ludzie są tacy ze i tak coś znajda żeby tej gwarancji nie uznać :gwizdanie:

Opublikowano
potem sobie tył dokupisz :gwizdanie:

tylko jak koleś kupił komplet i zostawił sobie sam tył to ciekewe jak by było z gwarancją w razie jak by się coś wysrało

kowi tak chciał robić jak kasy nie miał na komplet

ja nie widze w tym problemu tym bardziej do Q, gdzie o dobry gwint nie tak łatwo jak do ośki, gwarancja swoją drogą ludzie są tacy ze i tak coś znajda żeby tej gwarancji nie uznać :gwizdanie:

ja też nie[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 22:45_________________________________________________ale ty masz ośkę to komplet tanio wyrwiesz
Opublikowano

Przecież gwint do Q jest droższy raptem o 200 czy 300 zł :wink4:

Za luksus się płaci :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.