Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a do tych xenon można założyć czy nie zabardzo? laik jestem to pytam

HID H7, obecnie mam u siebie załozony i przekałdam to do nowych lamp :wink4:

Kowi, ja je biere. Chyba zapomniałem Ci napisać ostatecznie :mysli:

Opublikowano

a do tych xenon można założyć czy nie zabardzo? laik jestem to pytam

HID H7, obecnie mam u siebie załozony i przekałdam to do nowych lamp :wink4:

Kowi, ja je biere. Chyba zapomniałem Ci napisać ostatecznie :mysli:

no zapomniałeś :naughty: w takim razie zarezerwowane

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam, nie narzekam a nawet polecam :)

2 lata gwarancji bez limitu kilometrów.

Za 500zł nie znajdziesz nic lepszego, a nowe to nowe.

Opublikowano

Mam, nie narzekam a nawet polecam :)

2 lata gwarancji bez limitu kilometrów.

Za 500zł nie znajdziesz nic lepszego, a nowe to nowe.

Też mogę polecić.

Opublikowano

Mam, nie narzekam a nawet polecam :)

2 lata gwarancji bez limitu kilometrów.

Za 500zł nie znajdziesz nic lepszego, a nowe to nowe.

Też mogę polecić.

A one obniżają auto? Bo zależy mi żeby trochę obniżyć za jakiś czas, i założyć ładną felgę ;) No i jakie sprężyny do nich? Ori podejdą?

Opublikowano

Mam, nie narzekam a nawet polecam :)

2 lata gwarancji bez limitu kilometrów.

Za 500zł nie znajdziesz nic lepszego, a nowe to nowe.

Też mogę polecić.

A one obniżają auto? Bo zależy mi żeby trochę obniżyć za jakiś czas, i założyć ładną felgę ;) No i jakie sprężyny do nich? Ori podejdą?

Ori sprężyny pewnie podejdą ale to nie jest dobry zestaw bo amortyzator nie jest dobrany do sprężyny. To są amortyzatory do sprężyn obniżających.

W tylnych da się regulować osadzenie sprężyny (taki mini- gwint) z przodu nie.

Opublikowano

Mam, nie narzekam a nawet polecam :)

2 lata gwarancji bez limitu kilometrów.

Za 500zł nie znajdziesz nic lepszego, a nowe to nowe.

Też mogę polecić.

A one obniżają auto? Bo zależy mi żeby trochę obniżyć za jakiś czas, i założyć ładną felgę ;) No i jakie sprężyny do nich? Ori podejdą?

Ori sprężyny pewnie podejdą ale to nie jest dobry zestaw bo amortyzator nie jest dobrany do sprężyny. To są amortyzatory do sprężyn obniżających.

W tylnych da się regulować osadzenie sprężyny (taki mini- gwint) z przodu nie.

Czyli dobrze rozumiem że auto będzie stało trochę niżej i będzie deczko twardsze? :) Bo jak wleci większe alu to może nie będzie taka koza. Ale z drugiej strony trzeba sprężyny dokupić... A to zbliża cenowo chyba do gwintu? Poprawcie mnie jeżeli się mylę. :)

Opublikowano

Dobrze rozumiesz.

Te amorki mają skok skrócony o 20mm, czyli mogą być stosowane do niższych sprężyn - na standardowe pewnie nie da się założyć, chociaż nasi mechanicy wszystko zrobią.

Są twardsze niż standard, odczuwalnie.

Koszt sprężyn to pewnie ze 400 stówki a za 1100 masz chyba gwinta MTS.

Ale to już zależy co kto lubi i potrzebuje.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za sugestie. Czy jak je założę to na moich 15" nie będzie za twardo?

Opublikowano

Dzięki za sugestie. Czy jak je założę to na moich 15" nie będzie za twardo?

Z tego co się zdążyłem nauczyć już na forum, to dużą rolę w komforcie odgrywają koła, także jak zakładasz na 15'' to powinno być nie za twardo.

PS: Poprawcie mnie jak się mylę :decayed:

Opublikowano

Jak założysz do 15' to będzie LUX. Gorzej już jak założysz do 17-18' - wtedy czuć każdą dziurkę, fałdkę itd. itp.

Ale jak będziesz miał dobre oponki, to zobaczysz jak ładnie się trzyma w zakrętach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie niedługo będę chciał założyć 17". Teraz z braku funduszy zostanę na swoich 15". W takim razie jakie sprężyny kupiś do tych amorków które poleciliście?[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 13:45_________________________________________________Czy jak zamontuje teraz 15" to też lepiej będzie się trzymał zakrętów? Bo teraz to trochę buja się jak kanapa teściowej

Opublikowano

Trochę napewno lepiej, bo będę mniejsze przechyły.

Opublikowano
  • Autor

No a co z tymi sprężynkami. Jakie kupić?

Opublikowano

No a co z tymi sprężynkami. Jakie kupić?

Jest trochę możliwości.

Możesz kupić ori 1BE (-20 mm) - na forum gdzieś jest jakie mają oznaczenia, czasami ktoś sprzedaje.

Możesz kupić -30mm (bodajże Weitec oferuję takie obniżenie).

Możesz brać np. MTS -40 lub inne.

Wszystko zależy czego oczekujesz.

W moim przypadku -35/-35 i twardsze amorki czasami już potrafią wkurzyć. Ale niektórzy jeżdżą na -60 i żyją (nie wiem jak, ale żyją).

Na gładkich nawierzchniach jest ekstra.

Ale na dziurach już trzeba uważać, aby spodem nie zaryć.

Nawet na Mazurki lecąc w tym roku musiałem momentami ograniczać prędkość, bo ryłem dziobem w asfalt na "muldach".

Opublikowano
  • Autor

No właśnie ja chcę znaleźć złoty środek. Trochę żeby było twardziej i niżej. Myslałem właśnie o 20mm. Nie wiem natomiast jak będą wyglądały felgi 17" na tych sprężynach i czy twardość nie będzie uciążliwa.

Opublikowano
  • Autor

A czy -40 na 15" puki co nie przyprawi mnie o wybite zęby:)

Opublikowano

A czy -40 na 15" puki co nie przyprawi mnie o wybite zęby:)

nie ma tragedii :wink4: jak masz zamiar kupowac spręzyny i amory to kup cały zestaw MTS, weitec był drozszy z tego co pamietam o 300zł :gwizdanie: Na poczatku bedziesz zacierał z gleba trzeba sie nauczyć jeździć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.