Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie odkleja mi się listwa na drzwiach od strony kierowcy. Chcę ją podkleić i myślę czy klej budapren sobie z tym poradzi. Może ktoś już kiedyś robił coś takiego. Bardzo proszę o opinie i pomoc.

Pozdrawiam

Opublikowano

Jak używałem poxipolu i też innego kleju dwuskładnikowego i po jakimś czasie trzeba zabieg powtarzać, więc butaprem wydaje mi się za "cienki" do tego.

Opublikowano

przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw :naughty:

Opublikowano

przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw :naughty:

???

W B5 listwa siedzi na uchwytach i jest w środku "pusta", więc nie można jej przykleić bezpośrednio do drzwi, tylko do uchwytu.

Opublikowano
  • Autor

przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw :naughty:

Jakoś konkretnie się ta taśma nazywa?[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 09:42_________________________________________________

przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw :naughty:

???

W B5 listwa siedzi na uchwytach i jest w środku "pusta", więc nie można jej przykleić bezpośrednio do drzwi, tylko do uchwytu.

[/quoto

Odkleja mi się jakieś 4 cm. I z tego co patrzę jest ona pełna i nie ma żadnych zaczepów. A właśnie widać jakąś taśmę:)

Opublikowano

przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw :naughty:

???

W B5 listwa siedzi na uchwytach i jest w środku "pusta", więc nie można jej przykleić bezpośrednio do drzwi, tylko do uchwytu.

a to sorry ... szczerze nie wiedziałem ....

Opublikowano

Moment !!!

O której listwie mówimy?

Tej na środku drzwi, czy tej na dole drzwi?

Te listwy na dole są na zaczepy, a te na środku pewnie faktycznie na taśmę.

Opublikowano

przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw :naughty:

???

W B5 listwa siedzi na uchwytach i jest w środku "pusta", więc nie można jej przykleić bezpośrednio do drzwi, tylko do uchwytu.

Odkleja mi się jakieś 4 cm. I z tego co patrzę jest ona pełna i nie ma żadnych zaczepów. A właśnie widać jakąś taśmę:)

czyli jednak ..... zapytam się dzisiaj w IC jak będę ....

Opublikowano
  • Autor

Moment !!!

O której listwie mówimy?

Tej na środku drzwi, czy tej na dole drzwi?

Te listwy na dole są na zaczepy, a te na środku pewnie faktycznie na taśmę.

Chodzi o środek drzwi :)[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 09:52_________________________________________________

przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw :naughty:

Jakoś konkretnie się ta taśma nazywa?[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 09:42_________________________________________________

przecież są specjalne taśmy do klejenia tych listw :naughty:

???

W B5 listwa siedzi na uchwytach i jest w środku "pusta", więc nie można jej przykleić bezpośrednio do drzwi, tylko do uchwytu.

Odkleja mi się jakieś 4 cm. I z tego co patrzę jest ona pełna i nie ma żadnych zaczepów. A właśnie widać jakąś taśmę:)

czyli jednak ..... zapytam się dzisiaj w IC jak będę ....

Madas będę wdzięczny. Niby nic ale drażni mnie to jak wsiadam do samochodu :)

Opublikowano

Moment !!!

O której listwie mówimy?

Tej na środku drzwi, czy tej na dole drzwi?

Te listwy na dole są na zaczepy, a te na środku pewnie faktycznie na taśmę.

listwy na srodku drzwi tez sa na zaczepach i nie da sie ich przykleic zadna tasma :/

ja swoje usunalem przy okazji malowania bo tez odchodzily ......

moze pomoze tu klej do szyb albo jakis mocny silikon, bo budapren raczej napewno nie ... :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja kleilem kropelka i wszystko dobrze siedzi :naughty:

Opublikowano

Ja bym polecał klej do szyb :good: jak ma sie to trzymać dłuzej :rolleyes:

Opublikowano

Kkolego

polecam klej do szyb, miałem podobny problem więc podjechałem do zakładu, który montuje szyby samochodowe i temat załatwiony :good:

Opublikowano

ja polecam klej o nazwie "SIKA" bardzo mocny trwały klej koloru czarnego uzywaja go w przemysle motoryzacyjnym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.