Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowa stara furka ;)


(DK)Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie nie wiem czy dobrze dobrze wybrałem ten prefix ale to zapewne ktoś pomoże i mnie uświadomi który powinien być prawidłowy :) Od tygodnia jestem posiadaczem nowszej furki jest to Audi A4 Avant 110 KM w automacie rok 1998 Srebrny , króciutki opis auta :

Samochód wyposażony w: KLIMATRONIK, 4 x poduszki powietrzne, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, centralny zamek, ABS, immobilizer, wspomaganie kierownicy, radio Audi, kierownica skórzana, alufelgi, relingi, roleta z siatka pionowa, LAMPY JEDNOLITE SOCZEWKOWE . I tak naprawdę jeszcze nim za dużo nie pojeździłem ponieważ pracuję w Danii a musiałem autko zostawić na razie w Polsce by pozałatwiać formalności . Być może nie jest to super wypasiona bryka jak zdążyłem zobaczyć u innych kolegów , ale mi odpowiada :) AA i jeszcze jedno jak podpowiecie mi jak tu wrzucić fotki to też chętnie dodam :) Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ze zadbana :good: lampki z polifta sam rezałeś czy już tak kupiłeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim stanie była kupiona , żałuję tylko że wcześniej nie trafiłem na to forum bo naprawdę są tu świetne sprawy opisywane , a co mnie najbardziej zainteresowało to opisu dotyczący kupna auta , na co zwracać uwagę podczas zakupu jest na bardzo dobrym poziomie :) Troszeczkę mam chwilowo brak czasu by przeglądać całe forum ale może ktoś tu mi odpowie czy przynależność do forum jest równoznaczna z byciem w klubie czy są to zupełnie różne sprawy . Jestem zainteresowany przystąpieniem do klubu :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę mam chwilowo brak czasu by przeglądać całe forum ale może ktoś tu mi odpowie czy przynależność do forum jest równoznaczna z byciem w klubie czy są to zupełnie różne sprawy . Jestem zainteresowany przystąpieniem do klubu :)))

To zależy od Ciebie :) Bo są ludzie którzy siedzą tylko na forum ale nie pokazują się na spotach itp., ale są też ludzie którzy nie mają kompletnie czasu na forum, są zarejestrowani ale tylko czasami zaglądają, ale na spotach się pojawiają :) Są też tacy co zarejestrowali się i byli na forum tylko raz, bo mieli jakiś problem :decayed: No ale to czy będziesz czynnym klubowiczem czy forumowiczem a może tak jak większość to i to jednocześnie - zależy od Ciebie :) Zaglądaj do tematu spotów w swoim regionie :wink4:

A co do autka: Witam kolejne sreberko w avanciku z '98 roku :cool1: I jeśli się nie mylę to w opisie powinieneś mieć silniczek AFN a nie AVG (one były później). Planujesz coś zmieniać? Już pierwszy podstawowy modzik ktoś za Ciebie wykonał - lampy przód :naughty: Aż żal tego nie kontynuować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym coś zmienił :) ale nie chciałbym zrobić tzw wiejskiego tuningu ;) widziałem że sporo rad padało tu do konkretnych aut , więc może ktoś chętny coś zasugeruje w którą stronę uderzyć ;) Będę wdzięczny za wszelkie porady :) Co do forum to jest kwestia że chwilowo nie mam czasu , właśnie zjechałem na moment do Polski i mam troszkę biegania , ale myślę że w najbliższym czasie będę tu częściej widywany :) Co do silniczka to właśnie było w pierwszym poście że nie bardzo wiedziałem jakiego użyć prefixu :) Dzięki za podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o prefix tylko o dane autka jakie masz pod swoim nickiem :) Wejdź w zakładkę profil -> modyfikuj profil -> dane publiczne i tam będzie ten silniczek :wink4:

A co do zmian to proponuję:

- większa felga, tu polecam 17'' bo ja osobiście większej nie założę na drogi po jakich się poruszam :decayed:

- kierunki w błotnikach te małe pomarańczowe na białe (na allegro tania sprawa)

- gdybyś chciał xenonik do tych lamp co masz to jak najbardziej możesz, ale żeby nie mieć problemów z policją zainwestuj też w spryskiwacze lamp

- masz wolny włącznik do halogenów (tak jak ja po rezaniu :naughty: ), bo kiedyś miałeś lampki boscha z halogenami (zespolowe w lampie) teraz masz valeo/depo po lifcie a w nich nie było halo w lampie (ale są duuużo ładniejsze :kox: ) dlatego polecam albo halogenki w zderzak, albo jakieś światełka do jazdy dziennej, bo okablowanie masz już gdzieś tam poprowadzone razem z włącznikiem :wink4: Ja będę u siebie coś na ten temat myślał bliżej lata :)

- jak masz dużo pieniędzy to polecam body S4, zderzak przód (przy okazji rozwiązuje się problem rezania spryskiwaczy i halogenów - ale to jest wliczone w cenę takiego zderzaka :decayed: ) Jak zmienisz sam zderzak przód to trzeba pomalować dokładki (zderzak tył i listwy progowe) to już dość kosztowna inwestycja :gwizdanie:

- oczywiście jakieś modyfikacje silnika ale o tym jest duużo na forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek na pewno bym chciał xenonki :) zakładałem takie do poprzedniego auta i już się do nich bardzo przywiązałem :) bardzo podobają mi się lampy ledowe na tył ale z tego co na szybko czytałem do avanta chyba jest problem by je znaleźć , lecz mogę się mylić nie zdążyłem wszystkich postów przeczytać . zmiany proponowane przez Ciebie są oczywiście bardzo ciekawe no ale do najtańszych też nie należą ;) na pewno będę coś kombinował z tym że muszę to trochę w czasie przesunąć , najbardziej jestem zainteresowany jakąś modyfikacją silnika bo hmm na moje długie trasy będzie mi ciut brakować prędkości :) W każdym razie bardzo dziękuję za pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle problem znaleźć, co po prostu nie ma przyzwoitego wzoru (czyt. nie trącącego wioską). Moim zdaniem do avanta B5 nie ma innej alternatywy jak tylko brać poliftowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, ja po jeżdzie A8 przekonałem się trochę do automatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukałem specjalnie automatu , po prostu tak się trafiło że automat :) Zresztą poprzednie autko też takie miałem inna marka ale automacik :) Jak by był manual też bym nie narzekał :)[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 08:19_________________________________________________mam pytanie , bo pojawił się temat tylnich lamp , i coś takiego mam możliwość zakupu w Danii http://www.thansen.dk/products.asp?c=2841242987&n=-1982900293 co o tym sądzicie , a może ktoś jest chętny , mogę dowieść , co prawda nie widziałem tego na żywo i właśnie nie wiem jak to by wyglądało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień większa felga i trochę gleby! I autko od razu inaczej będzie wyglądało, do tego białe kierunki boczne i cud miód ;d

@edit

Co do lamp to tylko przód angel eyes są fajne. A reszta to "techno" lampy ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zjadę do polski to na pierwszy rzut idą xenony , po za tym ciut trzeba było zainwestować już kaski znaczy wymiana płynów , filtrów , rozrządu itp . teraz xenonki ładuję , już jestem umówiony z gościem bo mam kilka śladów po gradobiciu na dachu i znalazłem kolesia co to robi , jak wszystko wypali to opiszę co i jak . felgi hmmm a no marzą się ale chyba max 17 włożę :/ polskie drogi raczej się nie nadają na większe i bardzo podobają mi się MAM8 tylko nie wiem matowe czy chrom :/[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 19:33_________________________________________________a przy okazji boczne kierunki jak je wyciągnąc by tam nic nie połamać bo nie działa mi jedna żaróweczka w nich :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji boczne kierunki jak je wyciągnąc by tam nic nie połamać bo nie działa mi jedna żaróweczka w nich :/

Oklejasz od przodu auta przy kierunku taśmą, żeby nie uszkodzić lakieru i płaskim śrubokrętem, albo pilniczkiem do paznokci wciskasz zatrzask i podważasz - ot i cała sztuka.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie polska i można było ciut w audiczkę :) na pierwszy rzut poszły zabezpieczenia bo uuu lipa z tym była okrutna , stała sobie goła i wesoła i dobrze że komuś się nie przykleiła a więc założyłem alarm , zmuszony też byłem do dorabiania kluczyków był tylko jeden :/ ale za to teraz są 2 scyzoryki i jeden dodatkowy :) dodatkowe odcięcie zapłonu po za standartowym , może co niektórych zawiodę ale narazie postanowiłem zatrzymać te fele które mam , wzór który by mi odpowiadał hmm kosztuje skromnie 2600 a to ciut sporo na zachcianki , ponieważ auto było na zimówkach dostało nowe obuwie Michelina w bardzo okazyjnej cenie :) nóweczki jakby co ;) no i ostatnia rzecz jaką udało mi się dziś załatwić to Xseony H7 6000 :) a teraz trzeba chwilę odczekać na kolejną kasę :P[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 19:24_________________________________________________Wreszcie polska i można było ciut w audiczkę zainwestować *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...