Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moje a4utko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów.

Od kilku dni pomykam moim nowym samochodzikiem :>. Proszę o ocenę i jakieś wskazówki co poprawić i co może zmienić. Dopiero poznaję moją furkę więc opis skromny. Jak trochę bliżej się poznamy to dodam danych. Na razie jedyna rzecz jaką zrobiłem to zdjąłem znaczek S6 z grila bo wydawał mi się bezsensowny i obciachowy.

- AFN Avant 1.9 TDI 110 PS

- skrzynia manual

- radio Audi Concert

- podłokietnik przód tył

- 2 x podusie

- 2 x el. szyby

- ABS

- climatronic

- regulacja kierownicy

- 2 x el. lusterka

90aedea8697b43bfmed.jpg

067cfe736f812a93med.jpg

4816a8ab062ffeafmed.jpg

41c6a6a7e0c463b8med.jpg

3c152c46244bda13med.jpg

7300a97789e88f18med.jpg

Opublikowano

99 rok i jeszcze przedlift :mysli:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 20:38_________________________________________________aha popraw linki :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawa furka, widac, ze zadbana :a4fan:. Nie podobaja mi sie te naklejane chromy w srodku :thumbdown:

Fajnie jednak, ze masz ramki na zegarach za to :good:

Reszta Ci powie, ze swiatelka na polift i gleba :gwizdanie: ale ogolnie to git audiczka. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. tez miałem ostrą rozkminkę z tymi chromami no ale ... poszło. Może coś z tym wykombinuję.

Opublikowano

troszke za wysoko stoi

przez te czarne fele i wysoką zawieche przypomina mi troche... allroad'a :tongue4:

no i jak AdamsDH zauważył - troszke za dużo tego chromu we wnętrzu :thumbdown:

poza tym git :good:

Opublikowano
  • Autor

dopiero zaczynam mam nadzieje, że powoli i da rade coś konkretnego z tego wyrzeżbic

a przy okazji co sądzicie o wsadzeniu "agnels eyes" ?

Opublikowano

ja jeszcze nie widziałem jakichś fajnych angelsów no ale jest moze cos nowego

jak pewnie 90% forumowiczów polecic moge lampy po II lifcie :cool1:

Opublikowano

hejka fajna furka dobre radyjko i kiera ringi se daruj bo to nie bmw :tongue4: i pomyś o tym chromie jak go usunąć.

Opublikowano

Zaraz Ci napiszą, że nieeee, bo to do BMW, ale obecnie różne marki jeżdżą z ringami - ja mam i polecam FK.

Opublikowano

wg. mnie te felgi nie robią frajdy dla tego samochodu :( trochę przypomina mi jakbym jechał stalowymi kołami bez kołpaków :kox:

fajna kiera :good:

Opublikowano

Bardzo ładna baza do modów - szybki już ściemnione :good:

1) zdejmij chromy z wnętrzna - to naprawdę wygląda tandetnie

2) ramka grilla na czarno + reszta ramek szyb na czarno, może jeszcze przedni znaczek na czarno

3) felgi wyglądają niespecjalnie - zmiana na: całkowicie czarne lub srebrne lub w tych felgach ranty na srebrno (czyli całe srebrne), w tej chwili same srebrne ramiona optycznie pomniejszają te felgi

4) nie zakładaj ringów :notworthy:, masz soczewki i jest OK, tylko kierunki jakieś takie dziwne - nie mogę ich dojrzeć za dobrze.

5) jak zrobisz porządek z felgami, to możesz pomyśleć jeszcze o lekkiej glebie.

Opublikowano
  • Autor

dzięki za rady

wiem, że te chromy wyglądają tandetnie ale niestety były w "zestawie"

a co do felg tez myślałem o całych czarnych

może jutro dodam zdjęcie lamp z bliska i coś doradzisz

Opublikowano

Mi sie zdaje że ta audiczka juz była tutaj kiedyś na forum :cool1: Co tu duzo mówić jak zrobisz to wszystko co koledzy wyzej napisali to będzie ładnijesza :good:

Opublikowano

Czyli ty masz ringi z przodu :kwasny:

Opinie o ringach znasz już, a te kierunki są jakieś dziwne.

Proponuje dać zespolone, ori Valeo lub Depo.

Opublikowano

hmmmm :mysli: moim zdaniem założyć z przodu lampki zespolone, pościągać listwę chrom na metry z wnętrza i felgi troszkę przy małe

Opublikowano
  • Autor

chromy zniknęły i jest zajefajnie :>

Opublikowano

jak to się stało, że ona jest z 99 roku a jest dopiero po 1szym lifcie? Ogólnie ładna baza do modów ale kilka rzeczy bym w niej pozmieniał bo dość sztucznie wygląda

Opublikowano

jak to się stało, że ona jest z 99 roku a jest dopiero po 1szym lifcie? Ogólnie ładna baza do modów ale kilka rzeczy bym w niej pozmieniał bo dość sztucznie wygląda

bo w 99 była końcówka produkcji 1 liftu i początek produkcji 2 liftu :tongue4:

Opublikowano

Bo w '98 już robili rocznik '99 - według VIN.

Np. moja jest produkcja 11/1998, ale VIN już jest '99.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.