Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będziesz je kolorował? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy będzie całość złożona??? :decayed:

Trzeba będzie oblookać :cool1:

30.04. wyjeżdżam na drogi chyba , że może być pare dni wcześniej , dam znać heh :naughty:

p.s. mysle nad sciema szyb (jak mówicie robić ??), chyba bedzie pasowac do nowych fel i nowej furki :mysli:

Opublikowano

będziesz je kolorował? :decayed:

kredkami bambino :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe perłowywmi :polew:

na koncu zmontuje filmik video z całej operacji ,,pimp my ride,, no i potem sie zrobi jakis spot :rolleyes:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________teraz doradzcie - który spojler wrzucić ??? [niestety ASO 1500zł, ;( a na allegro ori nie posiadają :confused4:] szukam wiec zastepczych,

P.S. ktos ma z was ori s-line na bagazniku zeby porownał jak wyglada i wrzucił jakis bardziej zblizony do ori ??

To co udało mi sie znalezc na allegro:

http://moto.allegro.pl/item958662513_audi_a4_spoiler_tuning.html

http://moto.allegro.pl/item959309130_audi_a4_a_4_a_4_spoiler_spojler_a4_a_4_tuning.html

http://moto.allegro.pl/item985282917_audi_a4_s4_2001_spoiler_klapy_promocja.html

http://moto.allegro.pl/item968231156_audi_a4_spoiler_tuning.html#gallery

http://moto.allegro.pl/item969760386_spoiler_audi_a4_8e_hit.html

http://moto.allegro.pl/item976079521_audi_a4_b6_od_00_04_spoiler.html

http://moto.allegro.pl/item978755577_audi_a4_po_2001r_spojler_rs4_look_oryginalny_tc.html

http://moto.allegro.pl/item984125266_audi_a4_tuning_spoiler_wysylka_gratis.html

http://moto.allegro.pl/item964967021_audi_a4_8e_b6_spojler_s_look_na_klape_x_tuning.html

ja chyba ten wezme z 4 linka

i jaki ?? :mysli:

Opublikowano

W sumie to każdy z przedstawionych nie odbiega tak bardzo od S4 oprócz 5 linka (tak mi się wydaję). Najładniejszy wydaję mi się ten w 1 linku, ale te co pokazałeś to są prawie identyczne.

Ja np. mam spoiler nie ORI, ale z czasem zaczął mi się podobać i go nie ściągnę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Damian łobuzie dawaj mi tu 16'' na furaka , no i nowe photosy wklepuj (kupuj opony i montuj ten zestaw)

Przy tym fotosie trzeba się nieźle nawyginać żeby coś zobaczyć,resztę odsłonię później :tongue4:

3pQuS.jpg

Opublikowano

spojlerek z 3ciego linka :good: no fota specyficzna :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Damian dawaj normal photo BIG PHOTO :tongue4:

wuju:ten zderzak tył s-line nie jest od b7

Lukasz moze i jest to nie jest moj zderzak tylni - zdjecie przykladowe,jakies w necie znalezizone , jutro jak wpadne do lakiernika obczaic czy cos sie ruszyło z furka to zrobie i wrzuce moj tylni

[oto zapomniana real foto tylniego zderzaka S-Line (profil na 2 koncówki)]

60b60fe9f6689ee8med.jpg

C.D.N. Pakietu S-Line czyli Pimp My Ride :evil:

1c257124cb660a1cmed.jpg98065272ec5f2e66med.jpgb366e08cefd49514med.jpgeb8b02383c59805emed.jpgbbea1cd391184430med.jpge4632a81f35023e6med.jpg

Opublikowano

co ty mu robisz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

spojlerek z 3ciego linka :good: no fota specyficzna :tongue4:

spojler juz przyszedł, wybrałem inny, rezultat- czyt. efekt końcowy za 8dni :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co ty mu robisz :mysli:

zabiegi kosmetyczne :polew: teraz w macie chyba sie lepiej bedzie prezentować :tongue4: dla mnie kolor :good: heeh

Opublikowano

jak to co malowanko..żeby był cały ładny..w jaki kolor lecisz ?

ile dałeś i gdzie dorwałeś zderzak ? i jakie koszta ? nie chcesz może sprzedać ?

Adas szuka zderzaka na 2 rurki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak to co malowanko..żeby był cały ładny..w jaki kolor lecisz ?

ile dałeś i gdzie dorwałeś zderzak ? i jakie koszta ? nie chcesz może sprzedać ?

silver metalic+ domieszka niebieskiej perły

zderzak przyzpadkowo dorwałem (bo kupowałem przedni kompletny S-Line , tzn bez kratek od kolesia z wrocka u tego samego co Bart-s , i zapytałem czy ma tylni do tego a on ze ma :naughty: no i sie zawineło 2 zderzaki)

koszty za obydwa 2000zł, Adam - obydwa zderzaki plus wiele innych gratów ląduje na mojej furce :) za tydzień wyjazd (mam taka nadzieje, ze nic sie nie opóźni)

Opublikowano

jak to co malowanko..żeby był cały ładny..w jaki kolor lecisz ?

ile dałeś i gdzie dorwałeś zderzak ? i jakie koszta ? nie chcesz może sprzedać ?

Adas szuka zderzaka na 2 rurki :naughty:

no szukam szukam i nic nie ma..

Opublikowano
  • Autor

jak to co malowanko..żeby był cały ładny..w jaki kolor lecisz ?

ile dałeś i gdzie dorwałeś zderzak ? i jakie koszta ? nie chcesz może sprzedać ?

Adas szuka zderzaka na 2 rurki :naughty:

no szukam szukam i nic nie ma..

Adamoo ja tez troche szukałem, za tylni dałem kompletny pod pdc 600zł za przedni 1200zł , ale musiałem do niego dokupic 2 boczne kratki S-Line.
Opublikowano

Witam powinneś sobie jeszcze pomalować listwy dolne w jednym kolorze ,ale to jest moje zdanie

Opublikowano

tak sobie patrze na to wszystko tutaj..i moge stwierdzic że naprawde fajna fura sie szykuje...ale jesli moge cos dodac od siebie..to kolor dałbym tylko białą perłe i nic więcej..żadnych czarnych dachów ani nic takiego...to już nie fajne i nie modne..swojego czasu audi 80 jezdziły tak pomalowane.kristof2009 dawaj tylko biała perłe..do tego ciemne szyby i będzie naprawde kox... mam jeszcze pytanie do ciebie...ty poważnie chcesz założyc na felgi te Nexeny które opisałeś w pierwszym poście?jeśli tak to cie nie rozumiem..ładujesz konkretna kase do auta żeby było wszystko że mucha nie siada a żal ci kasy na jakieś konkretne opony...ale to tylko moje skromne zdanie

Opublikowano

widziałeś ile kosztuje konkretna nowa 18' opona? :mysli:

Opublikowano

ja widziałem ile kosztują dobre opony... sam tego doświadczyłem w zeszłym tygodniu. a najlepsze jest to, że ceny ciągle rosną :/

Opublikowano

widziałeś ile kosztuje konkretna nowa 18' opona? :mysli:

widziałem i wiem bo sam za nie długo bede kupował...ale przy zakupie zawiechy gwintowanej do tego kompletu zderzaków i całej reszty i jeszcze malowania auta to zakup dobrych opon to akurat grosze :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.