Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

da sie ja sam nad tym mysle zakup w Danii b7 3.0 tdi jest nie oplacalny ceny aut jak w norwegii czyli takie b7 w pl 60 tys w danii 120 :gwizdanie: mysle ze swapa da rade w 12 tys zrobic ale pasowaloby jeszce Q miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za info (pogadam z Nosbem) i za rok będziemy działać :naughty:

p.s. ma ktoś gałe na zbyciu s-line do b6 (5cio biegową?) [szukam i szukam na tych allegrach i ciężko :( ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b6 1.9tdi da rady wrzucic motor od 3.0 tdi

NOSB CI prawde powie :decayed:

da sie na 100%

Nosb chyba nic nie wywróży- trzeba silnik zmierzyć i będzie widać czy wejdzie czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ch Ci 3.0TDI. Za te 12k, które byś musiał wsadzić w zakup silnika i swapa możesz śmiało wyrzeźbić swojego 1.9TDI na porównywalną moc co 3.0. Tylko Ciebie dalej naprawy będą kosztowały jak przy 1.9, a nie, jak w 3.0 - każda 5 tysięcy (cytat z forum) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ch Ci 3.0TDI. Za te 12k, które byś musiał wsadzić w zakup silnika i swapa możesz śmiało wyrzeźbić swojego 1.9TDI na porównywalną moc co 3.0. Tylko Ciebie dalej naprawy będą kosztowały jak przy 1.9, a nie, jak w 3.0 - każda 5 tysięcy (cytat z forum) :decayed:

No bez przesady, 280KM z 1.9Tdi? Bo tyle ma 3.0TDI po chipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ma 3.0TDI fabrycznie? Można tyle wyciągnąć z 1.9? :) O to mi chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem o 280 koniach z 1.9 TDI.

możesz śmiało wyrzeźbić swojego 1.9TDI na porównywalną moc co 3.0

3.0TDi właśnie tyle ma po chipie, więc z 1.9 nie wyreza takiej samej mocy co z 3.0 TDi (mowa oczywiście o aucie na codzień).[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:06_________________________________________________

A ile ma 3.0TDI fabrycznie? Można tyle wyciągnąć z 1.9? :) O to mi chodziło...

A po co swapować 3.0TDi, żeby jeździć na serii.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co swapować 3.0TDi, żeby jeździć na serii.... :mysli

Po co w ogóle swapować? :) To co by chciał wsadzić w swap, przeznaczyć na podkręcenie 1.9.

Osobiście bym się nie zdecydował na 3.0TDI. Po prostu mnie na jego utrzymanie nie stać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się nie bawił w swapa, ale może kolegę stać i chce się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Przemek jutro sobie zamowie nową , bo już też nad tym myślałem , widziałem u _Bartek_ i jest OKey. a fotele S-Line to jakie byście polecili ?? (myślałem o materiał w srodku, boki skóra - b7) alkantara odpada jednak, całe ze skóry też. Potem wrzuce foty to powiecie co sądzicie o tych stołkach.

fotele ---> http://moto.allegro.pl/tapicerka-fotele-s-line-audi-a4-b6-b7-2001-2008-i1492639686.html

p.s. dziś o 16 spot na lotnisku przy Eco, zapraszamy (pogoda będzie :good:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cena kosmos, ta aukcja stoi już od roku bodajże... fakt, że rzeczywiście fotele igła, ale mi np. udało się wytargać za 3000 kompletne wnętrze... kompletną podsufitkę z lusterkiem, pakietem oświetlenie, fotele, boczki, kanapa, podłokietnik i wszystko igła po przebiegu 50tysi... :D:D:D i to od Ciebie z legnicy!!!!!!!! za 100zł koleś jeszcze przywiózł wszystko pod wskazany adres we wrocku... szukaj szukaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko , mi nie chodzilo o cene tych foteli tlyko zeby wam pokazac czy te beda fajne do mojej furki :naughty: i czy takie polecacie czy sa fajne,wygodne itp ale OK, dziś wieczorem wrzuce filmik z wczorajszego mini spotu lca.pozdrówy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dokładnie te same co ja mam i w których siedziałeś :) więc wiesz, że się wygodnie siedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie wejdzie na 100%. Nie powinno byc od strony mechanicznej jakis wiekszych problemow. Najwieksze pewnie by byly od strony elektroniki ( abs , esp , immo itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie wejdzie na 100%. Nie powinno byc od strony mechanicznej jakis wiekszych problemow. Najwieksze pewnie by byly od strony elektroniki ( abs , esp , immo itp )

dzieki Nosb za info :) jak juz sie uwine ze wszystkimi pakietami i innymi duperelami to bede myslał nad motorem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skodzine to zes szybko obszedl :laghing2:

ps. ladne pimp my ride :good:

Skodzina była klienta galerki, a nie "nasza", więc prawa nie miała się filmować :naughty::kox: Niestety nie ma na filmie Ferrari, które usilnie kręciło się po parkingu, szukając miejsca na naszym spocie - nie wpuściliśmy padalca :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...