Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy będą pasowały fotele z cabrioleta ?


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , mam pytanie dotyczace foteli a mianowicie mam mozliwosc taniego zakupu przednich foteli z Audi A4 cabriolet 2004r (skorzane , elektrzcznie ustawiane i podgrzewane), jednak ze nie jestem pewien czy owe fotele pasuja do moejej A4 z 2002r - zwykle fotele ustawiane recznie i bez podgrzewania ???

( wiem , ze jezeli chodzi o podgrzewanie foteli to jest to zalezne od panelu klimatyzacji i raczej z tym nie maproblemu zeby owy panel kupic ale czy nie ma wiekszego problemu z montazem prowadnic foteli i ich rostaw oraz podlaczenie elektryki jak sie domyslam to do modulu komfortu?)

Bardzo prosze o wszelkie podpowiedzi i pomoc w tym temacie.

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , mam pytanie dotyczace foteli a mianowicie mam mozliwosc taniego zakupu przednich foteli z Audi A4 cabriolet 2004r (skorzane , elektrzcznie ustawiane i podgrzewane), jednak ze nie jestem pewien czy owe fotele pasuja do moejej A4 z 2002r - zwykle fotele ustawiane recznie i bez podgrzewania ???

( wiem , ze jezeli chodzi o podgrzewanie foteli to jest to zalezne od panelu klimatyzacji i raczej z tym nie maproblemu zeby owy panel kupic ale czy nie ma wiekszego problemu z montazem prowadnic foteli i ich rostaw oraz podlaczenie elektryki jak sie domyslam to do modulu komfortu?)

Bardzo prosze o wszelkie podpowiedzi i pomoc w tym temacie.

Dziekuje i pozdrawiam.

dobre pytanie ;) możliwe że będą pasować ale to trzeba by dla pewności rozstaw prowadnic pewnie w necie gdzieś jest podany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę że podejdą .. ale auto będzie dziwnie wyglądalo bez reszty tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc zakupu calego kompletu siedzen z A4 cabrio ale z tego co wynika to tylko przednie fotele pasuja , tylna kanapa odpada ale mysle nad przerobka owej tapicerki i mojej tylnej kanapy , czyli uszycia nowej ( znajomy tapicer ) na tylna kanape pod wzor przednich foteli czyli boki , podlokietnik kanapy i zaglowki z czarnej skory zas srodki kanapy z ciemno szarej alkantary ( takie wlasnie fotele mam okazje kupic).

Niestey kupno calego ori kompletu w skorze to wydatek 3500-4000zl a jak by wyszlo po mojej mysli to kosztowac mnie to bedzie jakies 1500zl calosc ( zakup wspomnianych foteli i uszycie nowej tapicerki ).

Niestety musze wymienic fotel kierowcy , troszke juz wysiedziany jest a z racji mojego ciezaru jest czasami uciazliwa jazda w dluzsza trase na takim fotelu i dlatego chcem wymienic caly komplet zeby to mialo rece i nogi.

Jak mam wymieniac to juz chcem zalozyc cos konkretnego a te " zwykle stolki " won z Audiczki , no chyba ze ktos posiada na sprzedaz , nie koniecznie w skorze , fotele kubelkowe wzorowane na S-line to chetnie sie dogadam i kupie takie.

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i zostanie "odchylanie" foteli przednich na tył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa :wallbash: :wallbash: :wallbash: , teraz to sie narobilo , calkiem zapomnialem ze przeciesz oparcia sa odchylane :thumbdown: trudno sie mowi a ja na osla wyszedlem :polew: . Prawda jest taka , co dwie glowy to nie jedna :hi:

Dzieki za podpowiedz , szkoda ze nie wczesniej to watek by sie tak nie rozwinol i ja bym sie zbytnio nie cieszyl , ze bede mial nowe foteliki ale dobrze , ze jeszcze ich nie kupilem bo dopiero moja kobieta by mi dala , chyba caly miesiadz bym w garazu musial nocowac na tych fotelach a no i odrobic w polu wydana kase na fotele ktore by zalegaly gdzies w kacie.

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :hi: pozdro :) z cabrio nic nie pasi do sedana i avanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że są składane to jeszcze tylna kanapa Ci nie podpasuje. Miał byś za to jeden bajer którego nie mają sedany - zagłówki podnoszone elektrycznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...