Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wąż gumowy do intercoolera


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza się tam najczęściej się przeciera, u mnie w poprzednim aucie już zaczynał się robić ślad bo śrubka od zacisku wystawała łbem do góry, (wiadomo że przy dokręcaniu opaski wygodniej ją ustawić tak by śrubka była pionowo zamiast z boku) ale popuściłem przekręciłem i dokręciłem w takiej pozycji że od strony przewodu do turbiny było gładko (tylko blaszka opaski) i już się nie pogłebiał ślad

Jeżeli dotyka tej blaszki najprawdopodobniej filtr paliwa powinieneś obniżyć (wsunąć w dół) w jego obejmie mocującej tak żeby wogule te elementy się nie dotykały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem rure z alegro w piątek i wczoraj dzwonią że jednak nie maja tej rury :wallbash: kochane alegro :thumbdown: Bede musiał chyba do wulkanizatora podjechac niech mi to załata :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem rure z alegro w piątek i wczoraj dzwonią że jednak nie maja tej rury :wallbash: kochane alegro :thumbdown: Bede musiał chyba do wulkanizatora podjechac niech mi to załata :gwizdanie:

no to sobie koleś przyciął...

może rzeczywiście wulkanizator to załatwi, warto spróbować i taniej pewnie wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wulkanizator zawiódł, łatki nie mogli zgrzać do tego weża 3 próby :disgust: mam sie z tym wężem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Treba szukac na Allegro, miałem to samo, ktos przede mna nie wsunał głębiej filtra paliwa i sruba przetarła ten wąz. Kupiłem z anglików za 40zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na aukcji w miedzy czasie jakis typ ją kupił detalicznie, i rury dla mnie nie ma :wallbash: objechałem juz 5 szrotów i na każdym są ale od B6 :wallbash: wkońcu bede zmuszony chyba kupić w ASO bądź w IC ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z gumowym łącznikiem na opisywanym przez Was wężu (ten przy kolektorze dolotowym) to powiem, że w ASO krzyknęli 120 zł za niego. Identycznej średnicy wzmacniany, zbrojony wąż gumowy w centrali zaopatrzenia rolniczego kosztował 3,5 zł i pasuje idealnie. Jest nawet pewniejszy, bo wytrzyma z pewnością do końca żywota samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...