Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik FIS dla wersji bez FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam audiczkę :a4fan: 1998 rok benzyna 1.8 z takimi zegarami:

audi.jpg

Proszę o opinie tych którzy zamienili taką wersję na FIS. Trudno było? Nawet nie zależy mi na funkcjach bo to pewnie kupa roboty ale np. temperatura zew (mam klime więc są czujniki) i np. RDS mam org. radio CD. Podpowiedzcie czy dam rade dokonać zamiany. Na allegro są często FIS-y z 6 zegarami (Kaziu-Wichura np. taki ma do sprzedania na forum; taki też u mnie podejdzie??)

Z góry dzięki za opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji grzebać przy takim wyświetlaczu w takim liczniku jak Twój.

Jedno co jest pewne to różnią się wyświetlaną czcionką a z rozmiarem nie jestem pewien dlatego chciałem zdjęcie tyłu licznika. A co do Fisa to można się jeszcze łudzić jeżeli będzie miał pin do immo ale to już bardziej trzeba gadać z gościami od immo bo ja jeszcze trochę kuleje w tej dziedzinie(za małej ilości pojazdów się czepiałem :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo bawienia daruj sobie ja tez chcialem to zrobic ale uznalem za duzo kombinowania i sprzedalem licznik z fisem :wink::wink: i kupilem alu ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się nie da jak się da.. :biggrin:

wymnieniaj, jak nie zależy Ci na dodatkowych funkcjach tymbardziej to zrób,

a jeszcze jezeli podoba Ci się ten licznik z wersji z przed lifta (analogowy egarek zamiast daty) to będziesz b.mało roboty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i podstawowa sprawa jaki kupić?? JA mam 4 zegary !!! Mogę kupić taki co ma 6? bo tylko takie widziałem na allegro. Jakbyś w skrócie nam napisał co bym miał do roboty przy wymianie było by super. Czy z a6 też może być? Konkrety ! dla mojej furki jaki musi być by pokazywał mi RDS i temp. zew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

kolego! tak cudownie się składa, że mam do sprzedania licznik z 98 lub 97 roku. Chyba bardziej z 98. :lol:

Nie udało mi się go wsadzić do siebie bo kostki mam inne a po drugie zapał mi ostygł. Jesteś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim bądź razie szukam fachmana który będzie w stanie zaadoptować mi licznik Kazia-Wichury może ktoś z was to robił fachmany odzywać się!!!

Dzięki chłopaki za pomoc do tej pory... Naprawdę póki co mam ogromną chęć wymienić te zegary...

I jeszcze jedno już o to pytałem. Kaziu-Wichura ma 6 zegarów czy to dla mnie nie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie będzie stanowilo problemów bo te dwa dodatkowe są od ładowania i temp oleju. Ladowanie rzecz normalna będzie mierzyło z instalacji a temp oleju trzeba podpiąć do czujnika. Zostanie ci tylko sygnał spalania z ecu podpiąć do fisa, i oczywiście z radia kabelki podciągnąć. Jeszcze jeden z czujnika temp zewnętrznej i na koniec manetka do sterowania ewentualnie 3 przyciski dotykowe ale to po robocie fachmana z immo. :twisted: Życzę miłej zabawy a efekty z rezania proszę w warsztacie przedstawić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...