Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Chciałem zapytać jak zdejmuje sie tunel w moim audi bo potrzebuje go całkiem wyjąć z autka nie uszkadzając go bo i tak będzie wracać na swoje miejsce bardzo bym był wdzięczny za pomoc.

Ps. Jeśli admini postanowią ten temat zamknąć bo był już wałkowany to proszę o link z tym tematem bo ja nic co mi by pomogło nie mogłem znaleść

Pozdrawiam Serdecznie

Dominik.

Opublikowano

W watku o RNS-E jest link do strony,gdzie jest opisany demontaz.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info ale nie mogłem i tak znaleść :tongue4: albo tak szukałem :tongue4:

Niestety nie mam tyle czasu by prześledzić forum więc jak byście mi link wysłali to było by super ;)

z Góry dzięki za pomoc. :kox:

Opublikowano

Link w temacie o RNS-E nie chodzi, ale pdf-a opisującego demontaż tunelu znalazłem TUTAJ

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ;):good:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 18:20_________________________________________________A i jeszcze jedno a jak zdjąć panel z drzwi kierowcy trzeba zdejmować boczek czy wyciska sie jakoś bo chciał bym go wymienić bo żonka ma duże pazurki i jak zamyka zawsze drzwi to gume z niego zdrapuje i wygląda :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

boczek to ja wiem jak zdjąć ja potrzebuje ten plastik zdjąć co jest wkoło przycisków od szyb i regulacji lusterek i pytam czy musze cały boczek zdejmować by to zdjąć a jak nie to jak go wyciągnąć :tongue4:

Opublikowano

Trzeba zdemontowac wszystko.

Opublikowano
  • Autor

ok i ostatnie pytanko mam :) z tunelu wyciera mi sie guma ochronna plastiku i wnerwia mnie to strasznie i chciał bym ją wytrzeć całkowicie tylko nie wiem jaki preparat zastosować by to ładnie poschodziło co byście mi doradzili!!!

Opublikowano

Tyle,ze wtedy tunel sie swieci jak psu jajca.... :wallbash:

To sie audi nei popisalo.

Niestety u mnie tez tak jest.Ja bede wymienial.

Opublikowano
  • Autor

To sie audi nei popisalo.

Zgadzam sie w 100% ja na razie nie chce wymieniać bo mam drugą skarbonke znaczy sie budowe domu i chce go zdjąć i dać żonce by go pucowała tylko nie wiem jaki preparat zastosować i tu moja prośba do kogoś kto próbował z tym walczyć.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szkoda ze temat sie nie rozwija bo mam ten sam problem i z checia bym poczytal odnosnie jakis pomyslow.

Jesli nic dobrego nie wymysle to bede wymienial swoj. Szkoda ze tak to upieprzyli..

Dominik wklej fotke swojego. Jesli mozesz ;)

Opublikowano

jedyny sluszny pomysl to wymienic na nowy lub uzywany w dobrym stanie

Opublikowano

jedyny sluszny pomysl to wymienic na nowy lub uzywany w dobrym stanie

No chyba tak trzeba zrobic..

A wie ktos moze czy z B7 jest na 100% idento ??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Potrzebuje nr czesci:

Tunel srodkowy kolor czarny(soul??) bez miejsca na telefon,z miejscem na podlokietnik

Oraz czesci nr 2 i 5 ze zdj

http://img32.imageshack.us/img32/7563/dotunelu.png

Opublikowano

Jeśli się nie mylę to:

tunel - 8E0 863 241 G 6PS (soul-czerń)

2 - ramka przełącznika - 8E0 863 321 D 7PE (soul-czerń)

5 - osłona dźwigni hamulca ręcznego - 8E0 863 276 B 6PS (soul-czerń)

Opublikowano

Dzieki za nr. :good:

Przy wymianie tunelu jest cos na co powinienem zwrocic uwage??

Jak zdjac uchwyt na napoje i wizytownik???

Opublikowano

Zaczynasz od sciagniecia tego plastyku nad nimi :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Też miałem problem z tą podrapaną gumą na tunelu ale tylko z tym fragmentem od gałki zmiany biegów do miejsca pod śmietniczką.

Zdjąłem ten plastik (demontując wcześniej cały tunel) i potem umyłem to poprostu w wodzie mocno trąc miękką szmatką. Zeszło bez większych oporów i teraz wygląda elegancko.

Pozdrawiam

Opublikowano

Mam szalony pomysł :kox: też mam problem z panelem na drzwiach kierowcy i pasażera - a moze potraktować jakimś sprayem do czyszczenia karoserii i ladnie wytrzec? :evil: mam obawy czy nie zrobie kompletnej wioski :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.