Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami

Znaczki na tylnej klapie 3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczytałem się no i moje 1.8 jest w już zdjęte :decayed: ha ha

Opublikowano

u mnie na klapie cały komplet... :) a4 OOOO 1.8 :) u brata silnik 1.8 quattro sam znaczek OOOO za to ma dwie rury wydechowe żadko kto wiedział że było 1.8 w quattro :) a tak wogule panowie trzeba liczyć siły na zamiary i wiedzieć z kim się stawiać na światłach :P:P :hi:

U mnie też cały komplet a4 CCCO 1.9 TDI

Podoba mi się jak jest i nic nie ruszam :good:

Opublikowano

czy czysciliscie/rozpuszczaliscie klej na klapie? bo nie moge doczyscic

benzynka ekstrakcyjna, jak całość zejdzie jakaś polerka (ja zrobiłem pasta Tempo + T-Cut)

Brzmi ładnie ale w praniu może być gorzej :> Ja wczoraj znaczki zdjąłem w minutę ale z klejem bawiłem się prawie 3h - benzyna ekstrakcyjna, pasta K2 lekkościerna i nic, dopiero kapslem od wujitsu zdrapałem na zmianę z benzyną i polerką :polew: Trochę rysek zostało po kapslu ale praktycznie niewidoczne... No i zarys liter widać pod słońce ale też tylko jak wiemy gdzie spojrzeć i kucniemy przy klapie. Ogólnie wygląd bez znaczków kox, +10 do lansu :polew:

Opublikowano

zdjalem i zostal tylko sam znaczek audi na klapie, wyglada naprawde bardzo ladnie :)

Opublikowano

Długo się zastanawiałem zdjołem zostawiłem tylko oooo i jest super

Opublikowano

Pierwszym modem powinno być zdjęcie znaczków a4 i oznaczenie pojemności silnika.

Czy zostawić samo OOOO czy zrywać wszystko. Kwestia sporna, miałem obie wersje i w dalszym ciągu nie wiem, która jest lepsza.

Btw.

Zdjąłem, zdjąć, zdjęcie - czy to są tak trudne słowa? Żeby pisać: zdjalem czy zdjołem :sick3:

Opublikowano

Ja usuwam już te znaczki od roku i jak były tak są. Ale auto idzię do lakiernika także powiem żeby usunął 3.0 TDI i Quattro :gwizdanie: Zostawie tylko A4. Chociaż kto wie :mysli: pewnie z czasem znaczek A4 też zniknie.

Wszsytko wyjdzie w praniu.

Opublikowano

Po co jakieś metki na tyłeczku naszych niuń :> wystarczy oficjalne :audi: na dupci. Z resztą to tylko i wyłącznie kwestria gustu. Są przecież także apacze którzy dodają sobie znaczki.

Opublikowano

ja również zdjąłem oznaczenia wkrótce po zakupie mojej gablotki.

zostało jedynie logo Audi i tak jest najlepiej :good:

Opublikowano

lepiej zdjąć i obciąć rury na prosto to złodziej się nie zainteresuje,niestety chodliwe są 1.9 :angry:

Opublikowano

lepiej zdjąć i obciąć rury na prosto to złodziej się nie zainteresuje,niestety chodliwe są 1.9 :angry:

u mnie oznaczenia ściągniętę,a rurki schowane za zderzakiem :wink4:

Opublikowano

zdjąc oznaczenia ale zostawić oooo

Opublikowano

lepiej zdjąć i obciąć rury na prosto to złodziej się nie zainteresuje,niestety chodliwe są 1.9 :angry:

No tak bo złodziej akurat po znaczku wybiera sobie auto i się nie zoriętuje :polew: :polew:

Opublikowano

lepiej zdjąć i obciąć rury na prosto to złodziej się nie zainteresuje,niestety chodliwe są 1.9 :angry:

No tak bo złodziej akurat po znaczku wybiera sobie auto i się nie zoriętuje :polew: :polew:

Davidoati, zanim zaczniesz się z kogoś naśmiewać pośmiej się ze swojej ortografii.

_________________________________________________

A ja się zastanawiam czy nie przykleić oznaczenia 1,6 :evil:

Opublikowano

lepiej zdjąć i obciąć rury na prosto to złodziej się nie zainteresuje,niestety chodliwe są 1.9 :angry:

No tak bo złodziej akurat po znaczku wybiera sobie auto i się nie zoriętuje :polew: :polew:

Davidoati, zanim zaczniesz się z kogoś naśmiewać pośmiej się ze swojej ortografii.

_________________________________________________

A ja się zastanawiam czy nie przykleić oznaczenia 1,6 :evil:

proszę bardzo moja ortografia :polew: :polew: Ale mimo wszystko złodziej który kradnie auto kierując się znaczkiem to co najwyżej może ci kołpaki z kół ściągnąć albo radio ukraść :wink4:

Opublikowano

żadnych pierdół tylko OOOO :good: :good: :good: :good:

a i oczywiście wlepa A4-klub.pl :good:

Opublikowano

bez oznaczenia jednostki i prostymi rurami ciężko laikowi stwierdzić że to diesel,nie wiem co cię tak cieszy,gdyby Ci ukradli autko to łapałbyś się każdego sposobu

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam.Mam pytanie-czy wszystkie modele A4 B6 fabrycznie posiadają oznaczenia na tylnej klapie TDI,A4,czy brak oznacza ,zdjęcie ich lub ingerencję lakiernika :mysli:

Opublikowano

Witam.Mam pytanie-czy wszystkie modele A4 B6 fabrycznie posiadają oznaczenia na tylnej klapie TDI,A4,czy brak oznacza ,zdjęcie ich lub ingerencję lakiernika :mysli:

Raczej wszytskie miały znaczek Audi z tyłu , za to nie musiały miec oznaczeń silnika i modelu jeśli własciciel tego sobie życzył kupując nowe . Ktoś mógł tez sam zdjąć

Opublikowano

Witam.Mam pytanie-czy wszystkie modele A4 B6 fabrycznie posiadają oznaczenia na tylnej klapie TDI,A4,czy brak oznacza ,zdjęcie ich lub ingerencję lakiernika :mysli:

mnie u dealera pytano, czy życzę sobie oznaczenia silnika z samochodu

śmiało można ich nie mieć od D-1

jestem przekonany, że tak samo jest z samym napisem Audi na klapie

natomiast brak ringów już jest ingerencją i twórczością właściciela, po dzwonie i wymianie

zakład ci zrobi zawsze wg zasady - nasz klient, nasz pan :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.