Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami

Znaczki na tylnej klapie 3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...na tylnej klapie? :]

Opublikowano

Wole bez, albo tylko OOOO

Opublikowano

na tyle ewentualnie moze być S4 lub RS4

poza tym tylko OOOO

Opublikowano
na tyle ewentualnie moze być S4 lub RS4

To tez zalezy przy jakim silniku zeby siary nie robic :twisted:

Opublikowano

bez znaczków tylko OOOO ....... :twisted:

Opublikowano
na tyle ewentualnie moze być S4 lub RS4

To tez zalezy przy jakim silniku zeby siary nie robic :twisted:

miałem na myśli oryginalne oklejenie :cool:

czyli bron boze jakies własne inwencje :mrgreen:

Opublikowano

tylko OOOO......

Opublikowano

wystarczy OOOO , choć wcześniej szukałem A4 1.9 TDI :oops:

Opublikowano

oooo wylacznie

Opublikowano

ja mam tylko OOOO i A4... 2.6 mi w salonie zdjeli

Opublikowano

W B5 miałem tylko OOOO na kalapie , a w B6 wywaliłem A4 i 1.9TDI i przykleiłem znaczek S4 :lol::lol::lol: Uwielbiam reakcje ludzi jak stają za mną na światłach , zobaczą S4 i zaraz zaczyna się obczajanie auta.Zaczyna im głowa chodzić , w celu namierzenia wydechów :lol::lol: Później zaczynają pracować głową jeszcze bardziej na boki w celu dostrzeżenia felg :lol::lol: A tu zonk :shock: To nie S4 :lol::lol: Dziennie trafiam na conajmniej 2 takich lookających :mrgreen: Jak już załapią , że to diesel to próbują świrować i się ścigać , a wtedy uruchamiam niutki i odjazd :wink: Już się nie moge doczekać jak wgram nowy program.Wtedy to dopiero będzie szybkie S4 TDI :twisted: :twisted:

Opublikowano
Wole bez, albo tylko OOOO

Jak bym mial 1,6 tez wolalbym bez znaczka jezdzic :razz: :lol:

Opublikowano
Jak bym mial 1,6 tez wolalbym bez znaczka jezdzic

No tak mowie ze mam 1,8 :razz:

Opublikowano
Jak bym mial 1,6 tez wolalbym bez znaczka jezdzic

No tak mowie ze mam 1,8 :razz:

e to jak juz masz kłamac to mów z grubej rury i ze masz 2,6 :razz:

Opublikowano
e to jak juz masz kłamac to mów z grubej rury i ze masz 2,6

Bez szalenstw :oops:

Opublikowano

Tylko gorzej Wojtas jak komus nasciemniales ze masz 1.8 a potem bys musial sie z taka zmierzyc :razz: Chyba by cie wysmiali :smile:

Opublikowano
Chyba by cie wysmiali

Dam rade :razz: Pisalem juz gdzies , porsche wyprzedzilem :mrgreen: 1,6 - mały ale wariat :cool:

Opublikowano

Noo najlepiej tylko oooo , ja A4 zdrapałem a 3.0 TDi q zostawie sobie jak bedzie cieplej bo to zdrapać to ku.......... jego mać :P Nie wiem ale teraz to kaszana na drodze jakoś malo ludzi chce stawać na światłach jak mialem golfa 110 TDi po modach to kurde ciagle kogos nosiło a ja ich pięknie leczyłem :P Moze jak to zedre to bedzie lepiej :)

Opublikowano

Jak najłatweiej usunąc te znaczki z tylnej klapy? Oczywiście nie nieszcząc przy okazji lakieru.

Opublikowano
Jak najłatweiej usunąc te znaczki z tylnej klapy? Oczywiście nie nieszcząc przy okazji lakieru.

Wystaw auto na słońce.Jak sie dobrze nagrzeje , to żyłka wędkarska w ręke , podcinasz znaczek i odchodzi jak ta lala :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.