Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami

Znaczki na tylnej klapie 3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a suszarka nie pomagala?? wszystkie naklejki po podgrzaniu super schodza

Nie pomagala .... jakas hu.owa naklejka i po kawalku sie odrywala, musialem ja paznokciem zdrapywac ;) ale zeszlo .

Opublikowano

Podobie moj brachol meczyl sie z "D" na golfie...pol soboty mu zeszlo

Opublikowano
  • Autor
a suszarka nie pomagala?? wszystkie naklejki po podgrzaniu super schodza

z lakierem zeszlo :roll: :lol:

Opublikowano
a suszarka nie pomagala?? wszystkie naklejki po podgrzaniu super schodza

z lakierem zeszlo :roll: :lol:

a zdrapywałeś żyłką tak jak radzili forumowicze?? bo ja zdrapałem żyłką bez problemu a potem tylko tą pianke troche benzyną etylową przejechałem i był cycuś gnancuś. najlepiej to zrywać w dwie osoby. jedna odchyla znaczek jak najmocniej a druga piłuje żyłką :) to teraz Ci zostały kredki, do nadwozia.

Opublikowano
  • Autor

a zdrapywałeś żyłką tak jak radzili forumowicze?? bo ja zdrapałem żyłką bez problemu a potem tylko tą pianke troche benzyną etylową przejechałem i był cycuś gnancuś. najlepiej to zrywać w dwie osoby. jedna odchyla znaczek jak najmocniej a druga piłuje żyłką :) to teraz Ci zostały kredki, do nadwozia.

hehe nie no ja tylko zartowalem ;) ja juz mialem bez a4 i silnika :D tzn bez naklejki pojemnosci takze nie wiem co to "odklejanie" :P

Opublikowano

moje znaczki były trochę obdarte i brzydko wyglądały, wymieniłem sobie A4 a 1.8 dostać nie mogę więc chyba się pozbędę za niedługo, brzydkie po pierwsze a po drugie niech myślą, że mam jakiegoś smoka pod maską :D a co

Opublikowano

ja oprocz tego ze nie mam znaczka czerpie z tego przyjemnosc zostawiajac z tylu inne autka... ostatnio chcial sie ze mna scigac typ punto :P mialem tez okazje w Austrii z nowym passatem 1.9TDI (niemiec) sie poscigac facet byl troszke zniesmaczony :cool:

Opublikowano
nowym passatem 1.9TDI (niemiec) sie poscigac facet byl troszke zniesmaczony :cool:

Wyobraź sobie minę kolesia w nowym Mondeo jak zostaje na światłach :P A ustał specjalnie z lewej strony :) Niestety nie wiem jaki miał motor bo nie miałem tej nieprzyjemności oglądać klapy bagażnika tego ziomka :twisted:

Opublikowano

z nowym mondeo tez sie scigalem z moim kumplem ale 1.8 (strasznie muli) ja tam sie czest nie scigam czesciej moja siostra szaleje :P na trasie lubie pojechac wolno (120kmh) a jak widze ze jakis cwaniak np ostatnio 80 b4 2.0 szaleje za mna i wyprzedza kazde auto to nie daje mu takiej mozliwosci i przychamowuje go i rura :lol:

oups chyba zboczylem z tematu :oops: :roll:

Opublikowano
oups chyba zboczylem z tematu :oops: :roll:

troszeczke :P ale widze ze wszyscy posiadajacy spore silniki wola miec auta "cichociemne"...

z malymi jest odwrotnie...na BMW 316 (E36)widzialem krzywo przyklejone 328 :roll:

Opublikowano
oups chyba zboczylem z tematu :oops: :roll:

troszeczke :P ale widze ze wszyscy posiadajacy spore silniki wola miec auta "cichociemne"...

z malymi jest odwrotnie...na BMW 316 (E36)widzialem krzywo przyklejone 328 :roll:

buahahahaha :D ludzie mają łep. Po co takie coś to ja nie wiem.... .

Opublikowano
Po co takie coś to ja nie wiem.... .

Jak to nie wiesz...wielu chce sie dowartosciowac, dziewczynka pod dyskoteka bedzie widziec BMW z duzym silnikiem+glosny wydech, wiec juz slychac jak "prawie" M...spojlerki,neony...wiesz juz o co chodzi...

OCZYWISCIE NIE CHCE GENERALIZOWAC

...wlasciciele E36 w moim rejoie to dosc specyficzna grupa...

Opublikowano

to ja zbocze całkiem z tematu :wink:

ale nawiąże do BMW :lol:

jaki jest najprostszy sposób na sałatkę z buraków :?: :?:

Opublikowano

ostry wypadek BMW ...czy cos takiego

Opublikowano

jaki jest najprostszy sposób na sałatkę z buraków :?: :?:

Wrzucić granat do PKS-u :oops:

Opublikowano

nie obrażając nikogo :grin:

należy wrzucić granat do BMW :lol: :mrgreen: :twisted:

Opublikowano

a nie do siedziby samoobrony :roll: :twisted: :roll: ??

Opublikowano
a nie do siedziby samoobrony ??

Tam to juz nic nie pomoze ... :mrgreen:

Opublikowano

Chłopaki koniec OT.Jak ktoś napisze coś nie na temat pod moim postem to będe kasował !!! :twisted:

Opublikowano

To ja znowu wrócę do tematu :D

Co myślicie o oryginalnych znaczkach S4 na tył i przód ?

Lepiej mieć szybką serię czy wolne S4 ? :P

Tym bardziej jeśli w przyszłości planuje się S4-look...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.