Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstawiam za Adasia:

LOGI DYNAMICZNE:

dynu.th.jpg

LOGI STATYCZNE:

statx.th.jpg

LOGI BS (nie robiłem 003, bo i tak nie ma EGR, a i w sumie nie wiem czy robi się 011 BS przy tej turbinie):

95556784.th.jpg

Opublikowano

:doh1:

k.u.r.w.a Adas ... kto Ci je robil ... logi sa kompletnie bezuzyteczne ... nic z nich nie widac !!! [jakis kompletny smietnik]

poczytaj temat http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html i zrob to porzadnie ..

Opublikowano

Pierwszy raz widze coś takiego :confused4:. Chyba za dużo razy potraktowane csvconv.exe :polew:

Opublikowano

k.u.r.w.a Adas ... kto Ci je robil ... logi sa kompletnie bezuzyteczne ... nic z nich nie widac !!! [jakis kompletny smietnik]

poczytaj temat http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html i zrob to porzadnie ..

Koorva ja je robiłem, wysłałem mu dobre, ale widzę, że ten gamoń coś spierdzielił i wstawił jakieś dziwne rzeczy.

Dajcie mi chwilę to jakoś to ogarnę.

Opublikowano

Z tego co ja tu widzę to silnik ma 476 Koni i 899 Nm - i to bezdymnie :good:

Myślę, że powinien robić 9,88 na ćwiartkę i jak zdejmiesz już ogranicznik to pojedzie 412km/h :notworthy:

Opublikowano

k.u.r.w.a Adas ... kto Ci je robil ... logi sa kompletnie bezuzyteczne ... nic z nich nie widac !!! [jakis kompletny smietnik]

poczytaj temat http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html i zrob to porzadnie ..

Koorva ja je robiłem, wysłałem mu dobre, ale widzę, że ten gamoń coś spierdzielił i wstawił jakieś dziwne rzeczy.

Dajcie mi chwilę to jakoś to ogarnę.

tak myslalem ze to Ty ... :polew:

Opublikowano

tak myslalem ze to Ty ...

tez od razu Łukaszer przyszedł mi na myśl :kox:

Opublikowano

Z tego co ja tu widzę to silnik ma 476 Koni i 899 Nm - i to bezdymnie :good:

Myślę, że powinien robić 9,88 na ćwiartkę i jak zdejmiesz już ogranicznik to pojedzie 412km/h :notworthy:

:shocked:
Opublikowano

Wrzuciłem poprawne logi szydercy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No I jak te logi?

Opublikowano

No I jak te logi?

Po co je wrzucacie, skoro Lukasz juz je widział, cfaniczki :naughty: Turbo wolno wstaje....

Opublikowano

Turbo wolno wstaje....

i wczesniej nie bedzie ... :wink4:

termostat bym zmienil ...

reszta OK [oczywiscie auto jest po mocnych modyfikacjach i niektore rzeczy musza odbiegac od normy ... ]

p.s najlepiej bedzie wiedzial Witek co tak naprawde Vag pokazuje po jego sofcie [bo to nie jest standardowa modyfikacja] .... :wink4:

Opublikowano

reszta OK [oczywiscie auto jest po mocnych modyfikacjach i niektore rzeczy musza odbiegac od normy ... ]

jakich mocnych, na razie jest tylko liźnięte...niedługo będzie 500KM :decayed:

Opublikowano

[oczywiscie auto jest po mocnych modyfikacjach i niektore rzeczy musza odbiegac od normy ... ]

masz na mysli np .grupe 04
Opublikowano

Adas mówiłes przez telefon ze tam masz gdzies 100 :) trzy cyfrowe liczny z tego co widze to tylko obroty.

Zmieniłes to o czym mówiłem ?

Pozdrawiam Stałych Bywalców :naughty:

Opublikowano

A co z gr.004 i ostatnia kolumną? Czy przy tych modyfikacjach to standard?

Opublikowano

Zmieniłes to o czym mówiłem ?

o czym ... ? :naughty:

rowniez pozdrawiam ... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.