Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?


giant

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko może się coś ruszy ustalmy termin na września i miejscówkę moja propozycja to 5 wrzesień w okolicach gryfowa kto by był za?

Czemu nie....

Gryfów...Krzywa... etc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko może się coś ruszy ustalmy termin na września i miejscówkę moja propozycja to 5 wrzesień w okolicach gryfowa kto by był za?

Czemu nie....

Gryfów...Krzywa... etc....

to jest nas dwóch jeszcze tylko mijscówkę i godzinę wybrać proponuje na parkingu netto jak dobrze pamiętam jest tam chyba godzina 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko może się coś ruszy ustalmy termin na września i miejscówkę moja propozycja to 5 wrzesień w okolicach gryfowa kto by był za?

Czemu nie....

Gryfów...Krzywa... etc....

to jest nas dwóch jeszcze tylko mijscówkę i godzinę wybrać proponuje na parkingu netto jak dobrze pamiętam jest tam chyba godzina 14

Mnie to tam pasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wiem, że trochę nas się chowa na tych terenach :). Pomyślałem, że można by coś wymyśleć i jakoś spróbować się zorganizować.

Wiem, że nie każdy z nas codziennie wchodzi na forum klubu. Czasami jest to tylko raz na tydzień, czasem raz na kilka tygodni. Każdy ma swoje powody. Ale każdy z nas kompa włącza już chyba prawie codziennie :gwizdanie:. I chyba większość z nas ma gg, które staruje wraz z uruchamiającym się windowsem.

Mój pomysł to, aby każdy zainteresowany spotami dopisał się w tym wątku i oczywiście uzupełnił swój nr gg w celu szybkiej i bezproblemowej komunikacji (ja uzupełnię jak wróce popołudniu na swojego kompa :>)

A jak już trochę ludzi się nazbiera (za jakiś czas) to wtedy przez gg będziemy w stanie w miarę szybko i sprawnie się dogadać (nie będzie musiało to trwać tygodniami) co do spota.

Jeśli macie jakieś uwagi i propozycje co do mojego pomysłu to piszcie. Mam nadzieję, że trochę nas się uzbiera. Nie wstydzić się :kox:

Pozdrawiam

Masz racje :)

Jednak z życia wiadomo,że ciężko bedzie cosik zorganizować - chyba ze sie mile zaskocze :)

Ja jestem jak najbardziej "ZA", bo czemu nie organizować sie w "wolnym" czasie :naughty:

Zawsze mozna wyskoczyc na Wrocław czy Legnice - tam jest znacznie wiecej klubowiczów.... Temat uważam dobry do przegadania....

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym pojechal do wrocka moze spotkajny sie tu i obgadajmy sprawe jak kolumna pojechac do wrocka :wink4:

mozna by na jakis wrocłąwski spocik sie wybrać ....

co do spotkania to tylko po 16:00 - tak wracam z roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy również zebrać ekipę i polecieć na narty,snowboard i co tam kto jeszcze chce ;). Niech każdy się wypowie ;)

Nie umiem jeździć na nartach , snowboardzie etc :):wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...