Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Regeneracja turbosprężarki (Wrocław i okolice)


ppaziuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

prawdopodobnie mam padniętą turbine w Audi A4 Avant 1,9 TDI - gdzie jest ją najlepiej zregenerować szukam dobrego warsztatu zajmuacego sie regeneracja - co mozecie polecic .. .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ted-Metal Wrocław Sołtysowicka 1 Tel:0713260926 Kom:0607553125 Tadeusz Pietroński. Naprawiałem turbinkę od silnika 2.0 TDI BKD w marcu 2008 dostałem 12 miesięczną gwarancję ,zakład wygląda nie ciekawie ale obsługa bardzo dobra,sprzęt też mają dobry,naprawa po uprzednim umówieniu w 1 dniu.Może się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Napiszę, gdzie pod żadnym pozorem nie regeneruj w TURBO SERWIS, ul. Ks. Czesława Klimasa 4, 50-515 Wrocław. Opisywałem wszystko na forum, oszukali mnie i narobili kłopotów...

Przestrzegam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poda

Witam,

Napiszę, gdzie pod żadnym pozorem nie regeneruj w TURBO SERWIS, ul. Ks. Czesława Klimasa 4, 50-515 Wrocław. Opisywałem wszystko na forum, oszukali mnie i narobili kłopotów...

Przestrzegam!!

podaj linka prosze, bo nie moge znalesc, a tez mnie czeka regeneracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie slyszalem zle opinie o regeneracjach (ogolnie jak sposobie na nowe zycie dla turbiny). Ceny regeneracji podawane sa "od" i najczescie cos dochodzi. Dobre opinie ogolnie chodza o Turbojulicie i Borowej (wiocha gdzies pod Wroclawiem) - Borowa uchodzi za tansza (do weryfikacji)

Przemysl opcje swapa - oddajesz turbo swoje i bierzesz drugie po regeneracji - wiesz ile zaplacisz!

niezaleznie kto to zamontuje nalezy Ci sie rekojmia ale aby dac mniejsze pole do wykrecania sie "z gwarancji" lepiej bierz usluge calosciowa (lacznie z montazem)

Przyklad wykrecania sie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_akn_regenerowane_turbo_problem_z_gwarancja-t81695.0.html

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://turbo-tec.eu/pl/

ja robilem tu, wysylka kurierem wszystko sprawnie i szybko, jezdze juz ponad rok, a gwarancja pisemna na dwa lata daja,

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Proszę o podanie informacji na temat zakładu turboserwis we wrocławiu ul. Ks. Czesława Klimasa 4. Czy regenerował tam ktoś swoją turbosprężarke? Jeśli tak to jak się spisuje? Jak narazie to znalazłem kilka opinii na allegro:"pisze komentarz po 4-miesiącach i jestem bardzo zadowolony z turbinki.śmiga az miło.profesjonalna firma.wszelkie opinie ze turbo po regeneracji padnie po miesiącu okazało się totalną bzdurą.szczerze polecam" ..."Mały poslizg czasowy. Na temat jakości wykonanej usługi będzie można więcej powiedzieć po zakończeniu 24 mieś gwarancji"..."Znomity kontakt, błyskawiczna dostawa, sprężareczka śmiga jak ta lala :)))) " ..."Jestem bardzo zadowolony z usługi firmy Turboserwis, ponieważ wykonali swoją usługę bardzo szybko i profesjonalnie. Moja turbosprężarka chodzi jak nówka, GORĄCO POLECAM!!!" Jeśli ktoś miał doczynienia z tą firmą to jak wygląda tam transakcja? podobno przesyłają turbosprężarkę do nas, a my musimy odesłać naszą do 2 tyg.

Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Tak jak pisałem wczesniej mam ciagly kontakt z turbo serwis ,poniewaz razem wspolpracujemy i jak najbardziej polecam. Gdybys potrzebował jakiejs pomocy w zalatwieniu sprawy to daj znac , mamu nich swoje rabaty i wiadomo : jak cos robia z polecenia to przyłoza sie mocniej :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

Panowie moze nie jak robią tylko trzeba sobie zadać pytanie na jakich częsciach. Ja zrobiłem w Olesnicy i po roku i 3 miechach szlak ją trafił mimo tego ze uzywana wg najwyższych standardów.Dowiedziałem sie pózniej ze ch...e wkładaja chińskie lub tureckie częsci które sraja po roku. A więc Olesnice odradzam. Jeśli chodzi o Turbo Serwis to chłopaki też na zjazdach odradzają tę firme z ul. Klimasa bo ponoć chamy w 95% nie uznają gwarancji bo niby zawsze wina w nas. Czyli nadal kompletna bzdura. Proponuje szukac firmy która robi na częsciach MELETT to sąjedyne częsci , które maja jakieś katalogi i jest to firma z Angli. Proponuje wejśc na ich strone i dowiedzieć sie gdzie i jakiej firmie z Wrocka sprzedają częsci. Słyszałem ze TS juz tez na nich bazuje ale tak jak mówie. TS ba bardzo wiele negatywnych opini.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Chopy powiem Wam szczerze ,że pracuje w ASO i spotykam sie naprawde z różnymi reklamacjami. 90% z nich to naprawde reklamacje powstałe z winy klienta lub NIEODPOWIEDNIEJ EKSPLOATACJI CZĘŚCI. Problem w tym ,ze w Polsce nastały takie czasy ,a nie inne i w tej chwili wszystkim się wszystko należy (np. złamałem klamke - proszę ją wymienić ,ponieważ najwyraźniej była za słaba i to wina producenta :slina: ). W przypadku turbin najczęstrzym problem podczas montażu "u pana Henia w garażu" jest zasilikonowanie rurki spływu oleju (pan Heniu jest święcie przekonany ,że tak powinno być - stara szkoła) co skutecznie ogranicza przepływ oleju ,a dalej się domyślcie.... uszczelke tam znajdującą się powinno się wkładać bez silikonu !!! Drugi problem to kawałek czegoś (nawet malutki kamień, albo jedna z czterech spinek od filtra powietrza) wpadający do wlotu powietrza do naszego turbulum podczas montażu turbiny. Taka mała rzecz potrafi trwale uszkodzić wirnik przy pierwszym rozruchu i tu tez przecież pan Heniu się nie przyzna. Takżę chopy do wszystkiego i do wszystkich można sie (przepraszam za określenie) doj**ać jeśli tylko się chce. Pisze tego posta ,ponieważ czasami ludzie z takim podejściem jak WY psują mi w pracy dzień przychodząc z założeniem ,że trzęsienie ziemi i tyfus w afryce to wina serwisu. A jeżeli ktoś czegoś nie umie robić ,a robi i bierze za to pieniądze to do jasnej cholery ,dlaczego do błędu ma przyznawać sie sprzedający. Tylko dla tego ,ażeby na forum pisali : "tam jedź - uwzględniają tam reklamacje w ciemno"??? Zastanówcie się i czasami spróbujcie postawić sie po drugiej stronie :wink4:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURBO-RKF na Robotniczej 22 we Wro zdecydowanie polecam bo dobrze i tanio, ale watek to chyba w zlym dziale jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...