Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nie działające oświetlenie wewnątrz auta


marek398

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdy otwieram dzwi to powinno sie zapalac swiatło u góry i dwa z tyłu. Ale to niestety nie dziala sprawdzalem zarówki sa dobre z tylu właczone recnie świeca a z przodu tylko ta główne nie świeci bo te 2 po bokach dzialaja. Sprawdzalem bezpieczniki wszystkie sa ok. Swiatło ustawialem na przelacznikach na wszystkie sposoby i otwieralem wszystkie drzwi wiec to nie tego wina. Byc moze nie dziala ten gówny wlacznik przy przedniej lampce bo wychodzi on bez problemu moze cos jest tam urwane ale nie wiem bo nie chce uszkodzic nic przy zdejmowaniu tej calej głównej lampki. Odkrecilem tam juz 2 śróbki ale ciezko szla i dalem spokój i postanowilem zapytac sie Was. Może cos poradzicie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być kilka...najpierw sprawdź dokładnie czemu nie działa główna lampka. Mi nie działało oświetlenie wnętrza ponieważ miałem uszkodzoną pompkę zamka centralnego, która znajduje się z prawej strony we wnęce bagażnika, wymieniłem pompkę i wszystko wróciło do normy. Tobie proponuje poczytać ten temat tam jest jeszcze kilka odnośników do podobnych usterek.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_problemy_z_oswietleniem_podczas_otwierania_drzwi-t21405.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być też problem w samym zamku - w b6 czujnik jest zintegrowany z zamkiem w drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...