Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 S4] Moja Blue torpet....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S4 to S4 :cool:

piekna :a4fan:

Opublikowano

kolege zapraszamy co piątek do Katowic.. kiedy wpadniesz pochwalić się tą furą.. bo tak wogóle.. to świetna.. :) jak każda S ;)

Opublikowano

cos masz ze zderzakiem przednim nie teges ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie :lol:

mysle, że znajdę teraz w weekendzik wiecej czasu......wypieszcze i palne wiecej fotek, a co do zderzaczka.....no jakiś wiewiór mi zadzwonił i straciłem kratkę....( strona kierowcy ).....szukam wszedzie.....ale ciężko.....może ktosik z Was coś tam zasłyszał....

Pozdro i jeszcze raz dzieki.....

Milo

:quattro:

Opublikowano

milosz może i autko masz ładne ale u mnie masz z góry przerypane !!!! ( tak blisko mieszkać i nie dać znaku życia ) jak się do 2 dni odezwiesz to jeszcze masz szanse odkupić winy.Daj jakiś namiar to pogadamy - podjadę - tylko muszę sobie kratki poznaczyć żeby mi nie znikły bo widzę że w potrzebie jesteś :biggrin:

Opublikowano

Bardzo ładne S4, czekam na wieksza sesje (silniczek , wnetrze) :eek:

Pozdrowionka :wink:

Opublikowano

Ładna eska :quattro: coś pięknego

Opublikowano

bardzo ładna, niech moc będzie z Tobą ;)

Opublikowano

piekna , laleczka na kreseczke :biggrin: :quattro::a4fan:

Opublikowano
laleczka na kreseczke :biggrin: :quattro::a4fan:

ten tylko o jednym hehe

Opublikowano

Śliczna i coś ostatnio częściej o takiej myśle ale w kolorze black , ten kolor jakoś do mne nieprzemawia. Ale autko ogólnie pierwsza klasa.

Opublikowano
Śliczna i coś ostatnio częściej o takiej myśle ale w kolorze black , ten kolor jakoś do mne nieprzemawia. Ale autko ogólnie pierwsza klasa.

kolorek piekny i to bardzo :biggrin:

Opublikowano

super! ale szkoda że nie avant :lol::a4fan:

Opublikowano

kolor jest zadziorny, fajna bryka :cool:

Opublikowano

Miodzio ... i jeszcze ten kolorek :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo jest naprawde piekna a jak idzie, jechałem za nia i nic tylko pozazdrościć. Gratuluje.

Opublikowano

Dla mnie S4 B5 to jedno z najładniejszych samochodów ze stajni Audi :cool: Gratki zakupu.

Opublikowano
Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo jest naprawde piekna a jak idzie, jechałem za nia i nic tylko pozazdrościć. Gratuluje.

Ja byłem lepszy .....jechałem nią ogień ogień ogień :evil:

Od tego czasu szukam dla siebie

Opublikowano

Kolor Nogaro Blue ... najpiękniejszy kolor dla S4.

A chipa już masz, czy to seria ?

Opublikowano
  • Autor

Yoo, jest chipek na 310 PS :lol: , ale przymiarka do większych i mocniejszych turbinek :)

Pozdro

Milo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.