Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kopcenie na biało


Saritankian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów niedawno podnosiłem moc mojego samochodu i od jakiegoś czasu auto zaczeło bardzo mocno kopcić na biało, zwłaszcza rano, traciło moc, dusiło się a po zagrzaniu kopciło bardzo mocno ale już tylko na czarno kąt wtrysku prawidłowy głowica i uszczelki nienaruszone... po przekopaniu forum zrobieniu logów i sprawdzeniu bardzo wielu rzeczy min. przewodów doprowadzających paliwo, filtrów, przepływki,zaworów,pompy paliwa ,vakum pompy ciągle nie było poprawy okazało się że nowa turbina którą kupiłem niecały miesiąc temu jest powodem wszystkich tych przykrych wydarzeń, po zareklamowaniu i założeniu kolejnej nowej turbinki autko śmiga jak samolot i wszystkio jest ok :evil: pisze o tym bo chyba jeszcze nikt z klubowiczów nie opisał takiego przypadku ,więc jakby ktoś miał podobny problem to ma kolejną opcje do sprawdzenia...pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :evil: pisze o tym bo chyba jeszcze nikt z klubowiczów nie opisał takiego przypadku ,więc jakby ktoś miał podobny problem to ma kolejną opcje do sprawdzenia...pozdrawiam :hi:

:gwizdanie: to chyba nie dokladnie czytasz forum :gwizdanie:

ale dobrze ze piszesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...