Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wiesz jak jest, czasem kolegow sie nie wybiera :wink4:

Opublikowano

dobre,kojarzy mi sie z muzyka z restauracji z "dancingiem" ale fajne-slucham juz trzeci raz i wpadla mi w ucho :good:

WU-jak nagracie ostateczna wersje-daj znac :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:59_________________________________________________a jesli chodzi o Popka-znam go osobiscie,a tak poza tym,to jak myslisz,klip bedzie krecony w PL,czy UK?

Opublikowano
  • Autor

clip bedzie krecony w PL, jedker wrocil do polski juz na stale :)

Opublikowano

No to szacuneczek , jedker to bardzo dobry koleś i ten jego głos hehe ;]

Opublikowano

To daj gitary posłuchać..., chyba o jakieś zgrabne solo to się nie pokusisz, ciężko by ją wcisnąć.

Opublikowano
  • Autor

nie umiem grac solowek :)

nigdy nie gralem :)

zawsze bylem "rytmiczny" :)

Opublikowano

Pasuje mi tu rytmika Dietera Bohlena ,

kombinacja barowych na wysokich progach

Opublikowano
  • Autor

i tak zostalo zagrane ,z jedna roznica, zamiast barow gralem kwinty :)

Opublikowano
:tongue4: Zgadzam się z przedmówcami, że wpada w ucho.
Opublikowano

na melanżu - jprdl

i widzę te siksy zachwycające się utworem, co chcą być fajne i "kręcą je chłopaki i takie takie"

i wszystkich elo prosto ziomków oddających się wysublimowanej liryce

jak to będzie hit, w wakacje uciekam z kraju

Opublikowano

jak to będzie hit, w wakacje uciekam z kraju

A wedlug Ciebie hit by byl jak by spiewal ze chlopaki z osiedla nie maja pieniedzy i ogolnie jest zle? Wreszcie cos innego. Kawalek 1 klasa czekam na album.

Opublikowano

chlopaki z osiedla nie maja pieniedzy i ogolnie jest zle?

to juz bylo nie raz,wiec cos dla odmiany od Tych samych Chlopakow-czemu nie... :wink4:
Opublikowano

jak to będzie hit, w wakacje uciekam z kraju

A wedlug Ciebie hit by byl jak by spiewal ze chlopaki z osiedla nie maja pieniedzy i ogolnie jest zle? Wreszcie cos innego. Kawalek 1 klasa czekam na album.

Nie, to też nie było by hitem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na melanżu - jprdl

i widzę te siksy zachwycające się utworem, co chcą być fajne i "kręcą je chłopaki i takie takie"

i wszystkich elo prosto ziomków oddających się wysublimowanej liryce

jak to będzie hit, w wakacje uciekam z kraju

ta plyta zrobiona jest dla baunsu, lansu i hajsu :)

naprawde porywnywanie tej produkcji do dorobku WWO jest bez sensu, wiele razy zdarzalo sie, ze muzycy np metalowi nagrywali jazzowe plyty, a wykonawcy country probowali sil w bluesie :)

freon nie takie hity leca od lat w radiu i nie uciekles z kraju :wink4:

Opublikowano

<b>wustyle</b> - Twojego dorobku w tym utworze jeszcze nie słyszałem, więc nie oceniam, natomiast już wcześniej się wypowiadałem i teraz wypowiedź uzupełniam - utwór zrobiony jest po prostu dla kasy, myślę, że się nie mylę;) Pozdrawiam.

Opublikowano

wustyle - nie bierz personalnie tego co napisałem, ale ogólnie (jak zauważyłeś) ubolewam nad poziomem tego, co otacza nas z każdej strony. Jako muzyk pewnie też to rozumiesz.

Opublikowano

Wczoraj podesłał mi kolega ten kawałek z tekstem "idę na imprezę - taki kawałek znalazłem" :decayed:

Jest sporo młodszy i znam go tylko przez net, ale chyba już zaczyna być hiciorem ;)

Nie moje klimaty, ale powodzenia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.