Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sprezyny sportowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich i pytam zarazem gosc proponuje na allegro sprezyny do a4 sportowe uzywane za 200zl nie gwarantuje ze sa jak nowe ale jak zapytalem ile cm autko opusci do gleby to kolega odpowiada ze nie wie.warto takie cos zakupic?

Opublikowano
takie cos zakupic?

Jak moze nie wiedziec ile opusci ? Lepiej sie dowiedz, bo to wazne, zebys pozniej nie zalowal, cena raczej niska, ciekawe co to jest ....

Opublikowano

Jakie to sa sprezyny(firma)? Do jakiego silnika? Nie mozna tak ocenic sprezyn na odleglosc. Podaj linka, jak z allegro, to wtedy bedzie mozna powiedziec cos wiecej.

Opublikowano

kolo nie wie ile opuszczaja sprezyny bo sprowadzil auto i wymienia albo znalazl sprezyny na niemieckim szrocie jak byl po auto :) przynajmniej ja tak uwazam :)

Opublikowano

Moim zdaniem nie warto kupować używek... za niewiele więcej masz nowe z Allegro, tyle że firma jakaś mniej znana...

Opublikowano

sprezyny uzywki to w sumie nic zlego (jakies KW, Einbachy) natomiast sa 3 kwestie.

1. Czy to jest sprezyna pogresywna czy linearna...

2. Jak autko siadzie wiecej niz 3-3,5 cm no 4 to juz max, to seryjny amorek wogole nie bedzie pracowal...bedziesz mial taczki, ktore skacza na kazdej nierownosci

3. czy to sa sprezynki dokladnie do Twojego modelu (avant/sedan, silnik)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

elo, orentuje sie ktos gdzie mozna dostac sprezyny na przod do a4 z 97-go roku tak zeby pasowaly do seryjnych amorkow i nie oposcily przodu bardziej jak 2 cm...:?: :?: :?:

Opublikowano
elo, orentuje sie ktos gdzie mozna dostac sprezyny na przod do a4 z 97-go roku tak zeby pasowaly do seryjnych amorkow i nie oposcily przodu bardziej jak 2 cm...:?:

Allegro, gielda, jakies sklepy tuningowe ?

Opublikowano

Witam Prasulek ja mam na sprzedanie sprężyny firmy Supersport spręzyny wyjąłem ze swijego auta a4 97 rok mam rodzinę i jazda na sport trochę już mnie nie bawi obniżają 3 cm . Więc jak coś to pisz gg 8409489 fotki prześlę rocznik produkcji 2002 gdzie 4 lata w niem a od 4 mich wPolsce. Pozdrawiam

Opublikowano
Witam Prasulek ja mam na sprzedanie sprężyny firmy Supersport spręzyny wyjąłem ze swijego auta a4 97 rok mam rodzinę i jazda na sport trochę już mnie nie bawi obniżają 3 cm . Więc jak coś to pisz gg 8409489 fotki prześlę rocznik produkcji 2002 gdzie 4 lata w niem a od 4 mich wPolsce. Pozdrawiam

Tylko nie wiadomo czy kolega ma sedana czy avanta . Rezacze mi napisali ze do 4 cm moge obnizac bez zmiany amorkow .... :roll: ?? Ja bede chcial przod 2 tyl z 3-4 max :razz:

Opublikowano
Ja bede chcial przod 2 tyl z 3-4 max :razz:

Zdecydowanie ładniej wyglądałoby jakbyś przód obniżył 3-4 max, a tył 2 tylko nie odwrotnie :mrgreen:

Bo tak to będziesz cały cuk powietrza brał pod auto i jeszcze gdzie odlecisz ;)

Opublikowano

No pewnie że łaedniej będzie wyglądało gdy przód będzie bardziej obniżony

Opublikowano
No pewnie że łaedniej będzie wyglądało gdy przód będzie bardziej obniżony

Ale fabrycznie chyba przod jest ciut nizej od tylu ?? Nie pamietam ale na zlocie koles z AKP mial w A4 przod chyba cos 2,5 a tyl 3,5 , bylo super ...

Opublikowano
Zdecydowanie ładniej wyglądałoby jakbyś przód obniżył 3-4 max, a tył 2 tylko nie odwrotnie :mrgreen:

Bo tak to będziesz cały cuk powietrza brał pod auto i jeszcze gdzie odlecisz ;)

Hej wojtas co do obniżania to TRAWIZ ma rację przód się bardziej obniża niż tył logiczne. Mam avanta ale te sprężynki pasują także do twojego sedana spytaj w sklep. tunung. Efekt obniżenia przodu właśnie użyskasz na tych spręż ok 1 cm bradziej przód z racji tego że jest cięższy. Pozdrawiam i polecam się ( w razie gdy te sprężyny nie spełnią twoich oczekiwań odeślesz w ciągu 2 tyg.)

Opublikowano

Jak przód będzie wyżej od tyłu to będzie wyglądało tak jak by tylne zawieszenie siadło albo jkby coś ciężkiego w bagażniku było :grin:

Opublikowano

przod wyzej od tylu wyglada jak u mnie i bardzo mi sie to nie podoba: http://www.mm.pl/~pet3r/audi/a41.JPG mam sportowe zawieszenie Audi (-20mm) i pelniutki bak - czy to jest przyczyna lezenia tylu?

Opublikowano

pet3r, a amorki w jakim masz stanie? Z tego co wiem to w A4 tylne szybciej siadaja :roll:

Z tym obnizaniem przodu bardziej niz tylu to z umiarem...auto bedzie sie calkiem inaczej prowadzic i niestety bedzie bardziej podsterowne (jak sie przesadzi)

Opublikowano
Z tym obnizaniem przodu bardziej niz tylu to z umiarem...auto bedzie sie calkiem inaczej prowadzic i niestety bedzie bardziej podsterowne (jak sie przesadzi)

Normą jest różnica 20mm :D ale to w sumie zależy od rozstawu osi...

Opublikowano

dokladnie...prosta fizyka :cool: ja juz sie nakombinowalem tyle z zawiasami...w FWD,RWD...charakterystyk prowadzenia mozna lekko zmieniac nawet przez zmiane zbieznosci o kilka promili

Opublikowano
Hej wojtas co do obniżania to TRAWIZ ma rację przód się bardziej obniża niż tył logiczne. Mam avanta ale te sprężynki pasują także do twojego sedana spytaj w sklep. tunung. Efekt obniżenia przodu właśnie użyskasz na tych spręż ok 1 cm bradziej przód z racji tego że jest cięższy. Pozdrawiam i polecam się ( w razie gdy te sprężyny nie spełnią twoich oczekiwań odeślesz w ciągu 2 tyg.)

Ty masz o 3 cm ? masz jakies fotki jak to wygladalo a jak wyglada na normalnych ?? Napisz cos wiecej albo na PW i cene , oraz jak sie sprawowalo ... :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.