Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] A4 1.8T Cabrio - moje :-)


arturro_A6

Rekomendowane odpowiedzi

:good:

Ty zgodnie z trendem kryzysowym. Jak kryzys to Ty większe inwestycje

Gratki za cacko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kupilem felgi do auta, 18

mialy byc klasyki z rantem bez zadnych udziwnien i tandety i mysle ze sa:

24a6d9aabb6a52bam.jpg

pod koniec tygodnia jak dobrze pojdzie bede juz na nich smigal, wkleje jakas fotke[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 21:59_________________________________________________felgi zalozone :) jestem zdziwiony ze nie ucierpial na tym komfort (jesli mozna o jakims mowic w zawieszeniu s-line), opony tez narazie daja rade (kupilen Nankang NS2), ciche i przyjemne, jak z trakcja to narazie sie nie wypowiem bo zrobilem na nich ok 20km.

jak to wszystko wyglada fotki ponizej (na zywo nie wyglada jak woz drabiniasty co moga sugerowac fotki :) )

814d98f8a380bb07m.jpg 0a2896b7ea8b4fdcm.jpg bdcb3fb4959f277cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasyka to klasyka-ładnie się prezentuje. jeszcze optycznie za małe ale sam też 18 założe bo odwagi na większe nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasyka to klasyka-ładnie się prezentuje. jeszcze optycznie za małe ale sam też 18 założe bo odwagi na większe nie mam.

w moim przypadku nie chodzilo o brak odwagi :) na wieksze felgi, poprostu uznalem ze na wiekszych felgach auto wygladaloby komicznie, a moze raczej niespojnie ze wzgledu na swoje gabarytu.

mi sie nie podoba jak w malym aucie wsadzone sa duze felgi, kojarzy mi sie od razu z fura ciagniana przez konia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zajefajne cabrio i te felgi naprawde spasily do calosci......

tylko pozazdroscic fajnego fyracza! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wkoncu zalozylem lampy, przy okazji w ASO wymienili mi filtr powietrza, silownik od schowka pasazera i podswietlenie tylnej tablicy.

zdjecia robione na szybko ale na zywo wymiana glupich lamp naprawde duzo daje dla tego auta :) in plus

lampy1.th.jpg lampy2.th.jpg lampy3.th.jpg lampy4.th.jpg

oczywiscie nie obylo sie bez specjalnych adapterow (moj temat: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_bfb_tylne_lampy_od_b7_cabrio_podlaczenie-t102338.0.html;msg1373801#msg1373801 ) ale jakby kogos to interesowalo po co i dlaczego niech da znac,

lepsze fotki pstrykne jak auto wyjedzie z garazu w ktorym spedza juz drugi miesiac i pewie postoi jeszcze do konca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka arturro :decayed:

Jakbyś nie wiedział kto pisze to ja jestem ten co cie poganiał jakieś 2 lata temu na autostradzie w belgii w drodze to promu :wink4: Pamietasz?? Śmigałem wtedy A6 2.5 TDI Q :)

Chyba, ze cie z kimś myle ale na moje to sie nie myle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka arturro :decayed:

Jakbyś nie wiedział kto pisze to ja jestem ten co cie poganiał jakieś 2 lata temu na autostradzie w belgii w drodze to promu :wink4: Pamietasz?? Śmigałem wtedy A6 2.5 TDI Q :)

Chyba, ze cie z kimś myle ale na moje to sie nie myle :decayed:

wiesz czesto smigalem ta trasa na wyspy w celach turystycznych ale zawsze byl to focus, A6 lub mondeo, nigdy nie bylem w UK swoim cabrio :) tym bardziej ze A4 mam od roku.

maly update nt mojego auta otoz jutro felgi jada do regeneracji do http://www.polerowanie-felg.pl/ a 31 marca do mrmotors na nowy program.

narazie cabrio nadal stoi w garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigałeś wtedy A6, chyba ze naprawde myle cie z kimś innym z forum A6 :) ale mało ważne, taczka jest ważna :kox: a cabrio jest kox jedno z aut które chciałbym mieć w swoim garażu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatio takie a4 w UWAGA PIRAT oglądałem :polew:

tez widzialem tylko tamte mialo hak z tylu :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:02_________________________________________________felgi juz odswierzone, bardzo fajnie to wyglada :) rant lusterko

sdc10098y.th.jpg

auto stoi teraz do 31 marca w garazu i wyjezdza na nowy sezon prosto to mrmotors na nowy program, jak starczy zapalu to zaloze jeszcze audio ktore mi zostalo po poprzednim aucie i bedzie koniec modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Też planuję udać się do Mrmotors jakoś na wiosnę, więc na pewno odezwę się do Ciebie z zapytaniem jak poszło u Ciebie:)

Jakie masz audio? Ja się zastanawiam co robić... na pewno idzie system 2 drożny w miejsca oryginalne i do tego dynamat. Jednostkę już mam-duże navi Pioneer'a i teraz mam dyletmat co z bassem. Mam 13" JL Audio i tu pojawia się problem... ciężko to u nas zabudować żeby to miało ręce i nogi bo skrzynia musi być duża do tego głośnika. W tym wypadku mam dwie opcje: kupić nowy bass 12" do którego idzie jakaś mała skrzynka albo kupić bassowe elipsy i wlozyc je w miejsce tylnych oryginalnych glosnikow. Jeżeli ma być bass w bagażniku to podobno jest jedno rozwiązanie... skrzynia bypass-z rurą przechodzącą przez miejsce dla nart. Jednym słowem rura wchodząca do kabiny przez tylną kanapę. Skrzynia by poszła w miejsce koła zapasowego. Na początku byłem na to nastawiony ale kusi mnie troche opcja głośników w oryginalne miejsca z tyłu-podobno dobrze to łupie bo sa to głośniki o takim właśnie przeznaczeniu-mają dobrze łupać. Sam nie wiem co robić.. bass w bagaznmiku to bass w bagażniku:) Jaki Ty masz pomysł, kto Ci będzie robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji ciezaru naszych aut ja pojde na minimalizm tzn jak najmniej kg czyli dodatkowego wygluszenia i podzespolow.

sprzet mam rockforda i dls'a plus bas xeteca (glosnik ktory potrzebuje malej skrzynki) http://2com.pl/arturro2/albums/327/0,1

ja napewno bede montowal bas w bagazniku w skrzynce ktora bedzie mozna latwo wyjac,

ogolnie bas jest "efektem" wiec spokojnie zostanie przeniesiony do kabiny po karoserii.

u siebie bede robil u swojego kumpla w jego zakladzie http://www.carhifi.xen.pl/ robil kilka cabrio i ladnie mu to wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pomyślę, chętnie bym posłuchał jak gra skrzynia bassowa w cabrio, słyszałem że bywa z tym różnie , dlatego też rozważam opcję elips w miejsca fabryczne. Jesteś z mazowieckiego ? Może jak zrobisz to będzie opcja posłuchać ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pomyślę, chętnie bym posłuchał jak gra skrzynia bassowa w cabrio, słyszałem że bywa z tym różnie , dlatego też rozważam opcję elips w miejsca fabryczne. Jesteś z mazowieckiego ? Może jak zrobisz to będzie opcja posłuchać ?:)

mi bardziej od ilosc zalezy na jakosci, elipsy zagraja glosno ale nigdy nie zejda w takie czestotliwosci jak woofer, jestem z bialegostoku ale tak jak pisalem nie wiem czy bedzie mi sie chcialo zakladac audio ze wzgledu na dodatkowy ciezar, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...