Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

można

ale rnse będzie średnio wyglądać :decayed: ..... temat przerabiany

aju a ja miałem wczesniej navi plus to tak średnio mi sie widziało;)

Opublikowano

no szału nie robi to wiem, ale chociaż pasuje idealnie.

Przemyśl to RNSe bo ani dźwiękiem Cię nie powali, a wygląd w środku auta się sporo popsuje, inny odcień koloru, szppary po bokach itp....

już lepiej ramkę znaleźć i kupić coś 2din

Opublikowano

no właśnie wiem :confused4:

mam zmieniarke w bagażniku to jak bym navi plus podłączył to też nie był by najgorzej bo przynajmniej idealnie by pasowało :good:

Opublikowano

do navi plus podłączysz se z czasem wzmacniacz tak jak ja, wymienisz głośniki i wtedy będziesz :naughty: już zadowolony....

później skrzynka do bagażnika i wszystkie licealistki Twoje :kox::polew:

Opublikowano

są jescze jakieś ciekawe radyjką 2 din ale w miarę za rosądną kasę

Opublikowano

do navi plus podłączysz se z czasem wzmacniacz tak jak ja, wymienisz głośniki i wtedy będziesz :naughty: już zadowolony....

później skrzynka do bagażnika i wszystkie licealistki Twoje :kox::polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

są jescze jakieś ciekawe radyjką 2 din ale w miarę za rosądną kasę

Rozsądne pieniądze tzn. ile :?:

Opublikowano

aju ale tu mi sie widzi :kox:

c832dd3819775839med.jpg

Opublikowano

Panowie teraz się ja wypowiem. Mialem rns-d spoko radyjko tylko jak ktoś nie ma zmieniarki to :wallbash: Potem zamontowałem naviheaven 2 din. Spoko radyjko. Ale minus wyswietlacz w dzien malo widac. Potem mialem rns-e z a6. I tu duzy plus. Nie wiem w jakiej technologi jest wyswietlacz ale dzien i noc taka samo jasnosc i kontrast. Zajebi efekt tylko minus cena. ja dalem 1200zl sprzedalem 1800zl (jedyny powod sprzedazy)

Opublikowano

aju ale tu mi sie widzi :kox:

c832dd3819775839med.jpg

Ale co :?:

Szpary po bokach i to co nie widoczne na zdjęciu to radio jest przycinane dołem.

Poza tym chcesz mieć coś ładnego czy fajnego :?:

Opublikowano

najgorzej ze odcien inny i to dupowato wygląda :gwizdanie:

EDIT Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:04

aju ale tu mi sie widzi :kox:

c832dd3819775839med.jpg

Ale co :?:

Szpary po bokach i to co nie widoczne na zdjęciu to radio jest przycinane dołem.

Poza tym chcesz mieć coś ładnego czy fajnego :?:

i taki i taki :decayed:

Opublikowano

No to sam Sobie już chyba odpowiedziałeś :gwizdanie:

i taki i taki :decayed:

RNS = ładny wygląd...

Radio 2 din = wygląd całkiem niezły + funkcjonalne urządzenie multimedialne

:)

Opublikowano

No to sam Sobie już chyba odpowiedziałeś :gwizdanie:

i taki i taki :decayed:

RNS = ładny wygląd...

Radio 2 din = wygląd całkiem niezły + funkcjonalne urządzenie multimedialne

:)

racja :)

ale mysle ze wrzuce navi plus :good:

Opublikowano

To zapytaj się dudiego75 czy zamieniłby Swoje radio na navi plus :gwizdanie:

To naprawdę nie jest duży wydatek, a w zamian masz o wiele więcej...

Tak czy siak to Twoja i kasa i Twoje auto - decyzja należy do Ciebie :)

Opublikowano

To zapytaj się dudiego75 czy zamieniłby Swoje radio na navi plus :gwizdanie:

nie zmienił

Opublikowano

To zapytaj się dudiego75 czy zamieniłby Swoje radio na navi plus :gwizdanie:

To naprawdę nie jest duży wydatek, a w zamian masz o wiele więcej...

Tak czy siak to Twoja i kasa i Twoje auto - decyzja należy do Ciebie :)

a wez daj mi jakiegoś linka z allegro z tym ?

Opublikowano

tylkoja wymieniłem radio 2din bo niebyło ramki wtedy... później pozbyłem się rnse bo źle wyglądało i jeżdżę z navi plus :kox:

Opublikowano

aju podeślij mi cały koszt modu?

navi plus wszystkie graty

Opublikowano

navi - 700zł

emulator mp3 solisto clasic - 160eu ~ 650zł

antena gps - 40zł (nie montowałem jeszcze)

antena wewętrzna FM - 19zł (coś n zewnętrznej ori nie łapało niczego innego poza rmf fm)

przejściówka aktywny tył + zmieniarka - 35zł

wykonanie wyjścia na subwofer - (praca własna + 12zł cyna :kox:) + stara chinch żeńska

wyjmaki do radia - 20zł

Opublikowano

to nie jest tak żle :naughty: :naughty: :naughty: jak wrócę do B5 to będzie pierwsza zmiana :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.