Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

rezacze :kox:dudi, jakieś sukcesy :naughty:

Rozkroilem ta ramke za 60zl i dalej jestem w punkcie wyjscia :polew:

:dance:

aju co to za tance :cool1::polew: masz moze jakies dobre wiesci odnosnie ramek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ramki do B5 jest tak trudny że wydaje mi się niemożliwy, aczkolwiek od dziś zaczynam działąć z kartonem, drewnianą płytą i blachą..... zobacyzmy jak będzie... boję się o precyzję :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam zamontowana nowa konsole :naughty: no i narazie zalozylem radio bez zadnej ramki bede mial kiedys troszke czasu to cos wymodze najwarzniejsze ze chula exstra :kox:. Czekam na efekty twojej pracy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ramki do B5 jest tak trudny że wydaje mi się niemożliwy, aczkolwiek od dziś zaczynam działąć z kartonem, drewnianą płytą i blachą..... zobacyzmy jak będzie... boję się o precyzję :confused4:

jak zrobisz doooodkładny szablon, to przenies to jakos do AutoCAD'a (mozna zeskanowac szablon, lub pomierzyc i przerysowac). wtedy na bank bardzo precyzyjnie mozna to wyciac laserem z blachy (jak ktos ma alu-dekory to nierdzewka ze szlifem bedzie sie komponowac, a jak nie to mozna ze zwyklej stali i pomalowac proszkowo na jakis czarny mat czy co tam bedzie pasowac do wnetrza).

w razie potrzeby sluze pomoca i w wycinaniu i malowaniu - moze jakas miniprodukcja sie uda i cos posprzedajemy? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycianać mam gdzie, ale jeśli coś będą mi marudzić to zwrócę się do Ciebie :good:

Właśnie, dokłądny szablon z kartonu to wcale nie łatwe, a wydaje się proste.

Blachę można dokłądnie pomalować lub fajnie obić u tapicera :>

Jak coś już opracuję będę przedstawiał w tym temacie.

Dudi pochwal się fotką :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, dokłądny szablon z kartonu to wcale nie łatwe, a wydaje się proste.

Blachę można dokłądnie pomalować lub fajnie obić u tapicera :>

Jak coś już opracuję będę przedstawiał w tym temacie.

no ale ja bym robil to tak ze zrobilbym szablon tak zeby w AutoCadzie złapać rowne łuki i dobre wymiary. potem szybko druk na grubszej kartce, wyciac, przymierzyc do auta, jak gdzies trzeba korekte to zaznaczyc, poprawic w Cadzie i znowu drukowac. i tak do skutku. to latwiejsze niz robienie dokladnego szablonu z kartonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju jak tam wyczarowales cos :gwizdanie: ,ja narazie jakas prowizorke ramki strzelilem :cool1: ale jeszcze musze ja dopracowac. Przynajmniej nie mam takich szpar , i powiem ci ze nie jest to takie proste poniewaz radio jest proste a konsola troszke wypukla .Ale narazie moze byc Fotek raczej nie zapodam bo niechcialo mi sie malowac bo jeszcze nie jest dopracowana i okleilem ja carbonem na metry z allegro a za to to nie ktorzy by mnie tu zlinczowali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka poka nie wstydź się, ja się swojej tak wstydziłem że wywaliłem ją....

Dostałem namiar na firme co ma mi ponoć zorbić bez problemu taką ramkę... ale na razie muszę poczekać na więcej funduszy. Chcę od razu u niech zrobić parę spraw.

Jeśli by ramka była w przystępnej cenie to zorbić dla Ciebie u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3edbaf1a24e01dbfmed.jpg

dzieki uprzejmosci kolegi marcina ktory wkleil moja fotke mozemy ogladac moje wypociny :gwizdanie: wiem ze nie wyszlo za rewelacyjnie noi ta okleina karbon na metry :cool1: ale jest jeden plus ,przynajmniej nie ma wielkich szpar po bokach :wink4: .Za bardzo mnie prosze nie krytykowac bo tak prawde mowiac nie zabardzo sie do tego przylorzylem i zajelo mi to poltorej godzinki na gotowo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: nie jest tak źle! ale na dłuższą metę nie mógł bym tak mieć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie bede tego malowal ewentualnie zmiemnie okleine na inny wzor i tyle musi tak byc . No chyba ze twoja ramka zwali mnie z nog i doda mi jakiegos nattchnienia tworczego to moze cos jakos ja zmienie :cool1:. Jak na razie sie do niej przyzwyczailem .Powodzenia w rezaniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna niebawem zakupic doskonala alternatywa do RNS-E.

Urzadzenie posiada, Navi 43 Kraje w tym PL, BT, DVD-Player ( CD, CD-R/RW, MP3, WMA, DVD, DVD±R/RW, DVD-MP3, MPEG4, DiVX 6, VCD, SVCD, AVI, JPEG, Picture CD), mozliwe sterowanie z kierownicy, Czytnik kart SD, mozliwosc podlaczenia I-pod i USB, Touchscreen. Urzadzenie podobno plug&play.

Jedyne czego na razie nie znalazlem to czy FIS bedzie obslugiwany.

Na stronie producenta pisze ze pojawi sie w sprzedazy od 1.08.09

http://zenec.com/index.php?id=295&L=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu że nie będzie i tak pasować do b5

Muskel1 mam do Ciebie prośbę, możesz popytać u Ciebie i zobaczyć na ebayu czy znajdziesz może taką ramkę do b5? Kiedyś widziałem zdjęcie środka b5 z radiem 2din i taką ramką, było to z jakiegoś forum niemieckiego. Więc może u was coś się znajdzie :)

Mam rodzine w hamburgu i flensburgu więc dalej temat bym ogarnął z zapłatą i odebraniem takiej ramki :) albo chociaż jak byś znalazł coś to dać namiar :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu że nie będzie i tak pasować do b5

Muskel1 mam do Ciebie prośbę, możesz popytać u Ciebie i zobaczyć na ebayu czy znajdziesz może taką ramkę do b5? Kiedyś widziałem zdjęcie środka b5 z radiem 2din i taką ramką, było to z jakiegoś forum niemieckiego. Więc może u was coś się znajdzie :)

Mam rodzine w hamburgu i flensburgu więc dalej temat bym ogarnął z zapłatą i odebraniem takiej ramki :) albo chociaż jak byś znalazł coś to dać namiar :good:

Sprecyzuj pytanie co potrzebujesz.

1. Miales radio " Din teraz masz Normalne i potrzebujesz ramki?

czy

2. miales 1 Din i wsadziles 2 DIN (np:RNS-E) i potrzebujesz ramki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 2din symphony, chcę dwa 2din standardowe kwadratowe, potrzebuję ramki w koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa 2din standar

Do B5 nie ma takich ramek dostepnych w sprzedazy, przynajmniej ja sie z takimi nie spotkalem. To co widziales jest zapewne wyrezane przez kogos.

Mozna byloby sprobowac z ramka od A6, bo ma prawie identyczna szerokosc konsoli srodkowej.

W kazdym razie RNS-E od A6 pasuje idealnie do B5.

http://home.comcast.net/~mtaylor68/rnseinstall.htm

Czyli moze i taka ramka by podeszla?

http://www.radioblenden.de/product_info.php?products_id=258

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...