Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego sie zastanawiam, najkorzystniejsze jak narazie dla mnie jest NaviPlus, nie jest droga, a tuner tv czy dvd moge sobie dokupic pozniej, a za dobra stacje multimedialna musze wy***ac z 2k zl zeby byla czegos warta, pozatym pod navi mam bose i to jakos gra, wiadomo szału nie robi ale lepiej niz seria.. Tylko ze navi ma taki gowniany ekran mały.. Ile to ma " orientuje sie ktos ?

to że masz bose pod navi to nie znaczy ze na "dobrym" niefabrycznym będzie gorzej grało, tylko wtedy bedziesz musiał dokupić adaptery żeby to wszystko podłaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec albo rybki albo akwarium

nie do końca, ja nie mam DVD ale sygnał czytaj obraz czyli filmy daję przez telefon przez chinch. mam rozgałęźnik na 3 chinch z jednej, sam zrobiłem :kox:

do telefonu (czytaj do filmów i internetu :kox:)

do kamery

do ..... no nie wiem ale jest wolna :kox:

Nigdy na raz nie puściłem sygnału z dwóch urządzeń na raz czytaj z kamerki i telefonu ale podejrzewam że obraz był by niewidoczny [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 12:37_________________________________________________ja jestem zadowolony z navi plus.... i ten wygląd :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz do rysia (rysiuu) z forum bodaj on dobierze Ci odpowednią przejściówkę pod navi :good:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 12:47_________________________________________________mój wątek o tym http://www.a4-klub.pl/smf/all_video_na_navigation_plus_adapter_czy_pasuje-t130407.0.html;msg1561475#msg1561475

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to już w ogóle masz połapane :good:

będziesz zadowolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zamontowałem do mojej bardzo fajne radyjko które polecam jest to pioneer avh-3200BT jakość filmów za***ista ,dźwięk tez niczego sobie,BT dziala super z iphonem,ogolnie ma od cholery opcji których jeszcze nie ogarnolem, mialem tylko problem z ramka ale juz znalazłem na allegro

Teraz wyglada to tak!!!Jak sie podoba???

3rFTi.jpg

3rInr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś linka, gdzie można kupić tą ramkę 2 din do B5 ?

Proszę: http://allegro.pl/ramka-radiowa-2-iso-audi-a4-2000-12-2001-symphony-i1260235305.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta poprzeczka w ramce na środku jest wyciągana czy trzeba ją wyciąć?

muszę kopić taką ramkę bo wyciagam navi plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba wycinać, ale śladu po tym nie ma...

To jedyna tego typu ramka jaką mi się udało znaleźć i to jest dokładnie przejściówka z 2 din na 1 din...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno już się sprzedała

kolejna zmiana audio w B5 i owa ramka, nawet nieźle jest wykonana muszę przyznać

15012011147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka jest dobrze wykonana, bardzo ładnie pasuje - ja miałem tylko problem z tą małą wewnętrzną.

Raz że się nie trzymała tej dużej, lekko krzywa, a dwa że do radia nie chciała się przypasować - musiałem docinać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopaki za kotlecikaaa :wink: ma ktoś jakieś dojście do tych ramek ?? na allegro sa po 180+KW :facepalm: moze taniej ktos, cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety akurat do B5 ramki 2 Din trzymają cenę, chyba najdroższe jakie są :) Sam teraz kupiłem nowe radio na 2 Din i potrzebuję jeszcze tą ramkę

http://allegro.pl/ramka-radiowa-audi-a4-b5-99-01-adaptor-2-1din-i4781432200.html

tylko nie wiem jak to żonie powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...