Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Płyny do wspomagania G002 000 i G004 000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , może się komuś przyda .

Płyn do wspomagania G 002 000 jest płynem mineralnym ( obecnie już nie produkowanym ) ale jeszcze często występującym w naszych autkach.

Płyn G 004 000 ( następca G 002 000) jest płynem syntetycznym i NIE NALEŻY TYCH PŁYNÓW MIESZAĆ ZE SOBĄ.

Jedyną opcją jest wymiana płynu w całym układzie na G 004 000 . :hi:

Opublikowano

Witam , może się komuś przyda .

Płyn do wspomagania G 002 000 jest płynem mineralnym ( obecnie już nie produkowanym ) ale jeszcze często występującym w naszych autkach.

Płyn G 004 000 ( następca G 002 000) jest płynem syntetycznym i NIE NALEŻY TYCH PŁYNÓW MIESZAĆ ZE SOBĄ.

Jedyną opcją jest wymiana płynu w całym układzie na G 004 000 . :hi:

hmmmm.... ja ostatnio kupiłem G 002 000 :decayed:FEBI

Opublikowano

Witam , może się komuś przyda .

Płyn do wspomagania G 002 000 jest płynem mineralnym ( obecnie już nie produkowanym ) ale jeszcze często występującym w naszych autkach.

Płyn G 004 000 ( następca G 002 000) jest płynem syntetycznym i NIE NALEŻY TYCH PŁYNÓW MIESZAĆ ZE SOBĄ.

Jedyną opcją jest wymiana płynu w całym układzie na G 004 000 . :hi:

hmmmm.... ja ostatnio kupiłem G 002 000 :decayed:FEBI

własnie polecany na forum Febi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam , może się komuś przyda .

Płyn do wspomagania G 002 000 jest płynem mineralnym ( obecnie już nie produkowanym ) ale jeszcze często występującym w naszych autkach.

Płyn G 004 000 ( następca G 002 000) jest płynem syntetycznym i NIE NALEŻY TYCH PŁYNÓW MIESZAĆ ZE SOBĄ.

Jedyną opcją jest wymiana płynu w całym układzie na G 004 000 . :hi:

hmmmm.... ja ostatnio kupiłem G 002 000 :decayed:FEBI

Chodzi mi oczywiście o oryginały z ASO Audi a nie zamienniki np. FEBI

Opublikowano

Witam , może się komuś przyda .

Płyn do wspomagania G 002 000 jest płynem mineralnym ( obecnie już nie produkowanym ) ale jeszcze często występującym w naszych autkach.

Płyn G 004 000 ( następca G 002 000) jest płynem syntetycznym i NIE NALEŻY TYCH PŁYNÓW MIESZAĆ ZE SOBĄ.

Jedyną opcją jest wymiana płynu w całym układzie na G 004 000 . :hi:

hmmmm.... ja ostatnio kupiłem G 002 000 :decayed:FEBI

Chodzi mi oczywiście o oryginały z ASO Audi a nie zamienniki np. FEBI

:polew: :polew: :polew: A ile kolego zapłaciłeś za płyn w ASO?60 pln za litr?FEBI produkuje płyny dla Audi!Tak samo jak Sachs sprzęgła tylko w ASO są innaczej opakowane(w karton lub butelkę z logo 0000).No i oczywiście cena jest też odpowiednio wyższa.

Opublikowano

mylisz sie kolego darkopolo ten z aso jest syntetykiem , febi jest mineralnym , ten z aso ma bardziej zielona barwę i jest gęściejszy, choć ja sobie zmieniłem na febi mineralny i tez śmiga bez żadnego problemu

Opublikowano
FEBI produkuje płyny dla Audi

To widocznie dla ASO robi lepsze bo Febi jest rzadki jak ...... i często po zalaniu nim układu pompa wyła niemożliwie a po zmianie za ori płyn zapadała cisza.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja wczoraj (17-05-2011) szukałem właśnie płynu do wspomagania...wyszlo na to ze u mnie w miescie NIE MAJĄ takiego płynu :/ POjechałem więc do ASO Audi Goerlitz (niemcy-5km :) ) uprzejmy pan w serwisie oznajmił ze G002000 juz nie ma i trzeba zalewac G004000 - koszt za litr 13E....aleeee zeby wymienic 002 na 004 trzeba 4-5L płynu zeby dobrze przeplukac uklad :) dodatkowo koszt wymiany w DE - 250 E :/ :/ QWA ską oni ceny biorą ???

Skonczylo sie na tym ze do calej operacji potrzeba mi bedzie jedynie 4L płynu.... DZIS dzialam...

Opublikowano

Witam , może się komuś przyda .

Płyn do wspomagania G 002 000 jest płynem mineralnym ( obecnie już nie produkowanym ) ale jeszcze często występującym w naszych autkach.

Płyn G 004 000 ( następca G 002 000) jest płynem syntetycznym i NIE NALEŻY TYCH PŁYNÓW MIESZAĆ ZE SOBĄ.

Jedyną opcją jest wymiana płynu w całym układzie na G 004 000 . :hi:

Ja zanim wypłukałem uklad mieszałem ze sobą te płyny i nic się nie stało.wszystko działało prawidłowo.Te płyny gęstość mają bardzo podobną w przeciwieństwie do Febi który jest dużo żadszy.

Gdańsk99 skąd masz te informację że absolutnie tych płynów nie można mieszać.

Opublikowano

Ja wczoraj (17-05-2011) szukałem właśnie płynu do wspomagania...wyszlo na to ze u mnie w miescie NIE MAJĄ takiego płynu :/ POjechałem więc do ASO Audi Goerlitz (niemcy-5km :) ) uprzejmy pan w serwisie oznajmił ze G002000 juz nie ma i trzeba zalewac G004000 - koszt za litr 13E....aleeee zeby wymienic 002 na 004 trzeba 4-5L płynu zeby dobrze przeplukac uklad :) dodatkowo koszt wymiany w DE - 250 E :/ :/ QWA ską oni ceny biorą ???

Skonczylo sie na tym ze do calej operacji potrzeba mi bedzie jedynie 4L płynu.... DZIS dzialam...

Jestem po wymianie...iiiiii....

Sytuacja wygladala tak:

Spuscili stary plyn...

Przeplukali nowym (2 razy) podczas czego zrobila sie jakas dziwna piana :/

Odpowietrzyli...

Zalali do maxa i tyle...

Na konies mechanik stwierdzi ze jeszcze przemyja to miejsce gdzie robili bo wszystko jest uwalone w plynie...

Po tej operacji w okolicy pompy cos jakby syczy (tak jakby pompa pompowala a jednak powietrze gdzies uciekalo..) :/

Gosc mowil ze to paski mokre i woda i wogole...Nie wiem czy puki co mam sie czym przejmowac zwlaszcze ze po wymianie zrobilm jakies 5km i jak gasilem silnik w garzau to mi jeszcze plynem przez otwor w nakretce zbiorniczka rzucil... no

Zobacze jutro co i jak z pompą...

A tak nawiasem - Jak objawia sie uszkodzenie pompy ????? Nie powinno przypadkiem ciezko chodzic , ewentualnie szarpac kierownica ??

Opublikowano

Witam , może się komuś przyda .

Płyn do wspomagania G 002 000 jest płynem mineralnym ( obecnie już nie produkowanym ) ale jeszcze często występującym w naszych autkach.

Płyn G 004 000 ( następca G 002 000) jest płynem syntetycznym i NIE NALEŻY TYCH PŁYNÓW MIESZAĆ ZE SOBĄ.

Jedyną opcją jest wymiana płynu w całym układzie na G 004 000 . :hi:

hmmmm.... ja ostatnio kupiłem G 002 000 :decayed:FEBI

Chodzi mi oczywiście o oryginały z ASO Audi a nie zamienniki np. FEBI

:polew: :polew: :polew: A ile kolego zapłaciłeś za płyn w ASO?60 pln za litr?FEBI produkuje płyny dla Audi!Tak samo jak Sachs sprzęgła tylko w ASO są innaczej opakowane(w karton lub butelkę z logo 0000).No i oczywiście cena jest też odpowiednio wyższa.

i dla kogo jeszcze to Twoje FEBI produkuje płyny??? może dla Lockheed Martin i F-16??? przestań pisać bzdury i zajmuj się czymś pożytecznym a ten zamiennik wlej sobie do głowy.

W ASO ori zielony (jest tylko jeden G 004 000) kosztuje 41zł brutto. Do przepłukania całego układu wystarczy 1l... należy kupić dwa litry (pierwszym przepłukujemy układ a drugim zalewamy).

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:38_________________________________________________simon__75 jak jest pompa na wykończeniu to przeważnie ją słychać - "wyje" szczególnie przy skręconych kołach na maxa i dodawaniu gazu.

Opublikowano

simon__75[/b] jak jest pompa na wykończeniu to przeważnie ją słychać - "wyje" szczególnie przy skręconych kołach na maxa i dodawaniu gazu.

to u mnie jeszcze nic nie wyje... tylko syczy... jutro wd40 biore i w rolki psikne...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a tak btw. co ile sie powinno wymieniac plyn od wspomagania ?

Opublikowano

a tak btw. co ile sie powinno wymieniac plyn od wspomagania ?

Jedni mówią ze wcale sie go nie wymienia...iniize co 2 lata.... głosy sa podzielone...jak zawsze

Opublikowano

a tak btw. co ile sie powinno wymieniac plyn od wspomagania ?

Jedni mówią ze wcale sie go nie wymienia...iniize co 2 lata.... głosy sa podzielone...jak zawsze

2lata lub 60kkm

Opublikowano

Skoro ten febi jest taki rzadki i pompa po nim wyje to czemu wszyscy na tym forum go polecają? czy to ktoś puścił taka plotkę że to dobre i wszyscy powtarzają czy komuś febi płaci za reklamę ??

Opublikowano

Skoro ten febi jest taki rzadki i pompa po nim wyje to czemu wszyscy na tym forum go polecają? czy to ktoś puścił taka plotkę że to dobre i wszyscy powtarzają czy komuś febi płaci za reklamę ??

Nie wszyscy go polecają.... ja zdecydowanie odradzam.... a odnośnie powielania bzdur to może są osoby, które tym cudem handlują i zależy im - co jest zupełnie zrozumiałe, na wciskaniu tego gówna...

Opublikowano

Skoro ten febi jest taki rzadki i pompa po nim wyje to czemu wszyscy na tym forum go polecają? czy to ktoś puścił taka plotkę że to dobre i wszyscy powtarzają czy komuś febi płaci za reklamę ??

Nie wszyscy go polecają.... ja zdecydowanie odradzam.... a odnośnie powielania bzdur to może są osoby, które tym cudem handlują i zależy im - co jest zupełnie zrozumiałe, na wciskaniu tego gówna...

Również nie polecam oleju Febi, który zalałem sugerując się niektórymi opiniami z forum i do trzech miesięcy użytkowania pompa nadawała się do wymiany. Ponadto na oleju febi przynajmniej w moim przypadku wspomaganie ciężej chodziło niż na oryginalnym który zastosowałem próbując ratować pompę.

Opublikowano

czyli tylko oryginał? a czy płyny sprzedawane na allegro (niby oryginalne) to dobry pomysł?

Opublikowano

czyli tylko oryginał? a czy płyny sprzedawane na allegro (niby oryginalne) to dobry pomysł?

Tak tylko ORI i najlepiej przejść się do salonu Audi/VW/Skoda..., wtedy nie ma strachu... lub TOM77 może pomoże...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.