Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Co to jest za urządzenie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam w swojej a4 takie urządzenie i wydaje mi się że to jest związane z centralnym zamkiem ale nie wiem dokładnie. Proszę o pomoc :hi:

Oto zdjęcia :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cec6bc7409dc77fd.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edaa376c4e55182d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfea7dfd7b9a17e1.html

Opublikowano

To jest sterownik do centralnego zamka na pilot.

Opublikowano

Jak by nie patrzec, to jest to "dokładany" moduł centralnego zamka, coby można se pilocikiem auto zamykac i otwierac.

Pozdr

Edit: Muskel1 mnie ubiegł :)

Opublikowano
  • Autor

Czyli potrzebuje tylko samego pilota do tego sterownika ?? Jak tak to jakiego wybrać i jak zestroić ??

Opublikowano

Podjedz do ASO i tam ci sprzedadza. Instrukcja "zapoznawania sie" modulu i pilota powinna byc dolaczona.

Opublikowano

ASO nic nie da, bo moduł ten nie jest ori (w sensie dokładany był we własnym zakresie).

Nie sądzę coby dało się dokupic samego pilota (w przypadku urządzeń z wyższej półki, czasami się da).

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

A jak bym dorwał jakiegoś pilota to można go dostroić do tego urządzenia ?

Opublikowano

ASO nic nie da, bo moduł ten nie jest ori (w sensie dokładany był we własnym zakresie).

Nie sądzę coby dało się dokupic samego pilota (w przypadku urządzeń z wyższej półki, czasami się da).

Pozdro

Tu sie kolega chyba myli bo Votex to jest wlasnie Audi/VW :wink4:

http://213.239.212.66/wiki/Votex

Opublikowano

ASO nic nie da, bo moduł ten nie jest ori (w sensie dokładany był we własnym zakresie).

Nie sądzę coby dało się dokupic samego pilota (w przypadku urządzeń z wyższej półki, czasami się da).

Pozdro

Tu sie kolega chyba myli bo Votex to jest wlasnie Audi/VW :wink4:

http://213.239.212.66/wiki/Votex

Rzeczywiście wychodzi na to, że Votex ma coś wspólnego z Vw/Audi (nawet o tym nie wiedziałem).

Niemniej jednak w B5-tce sterownik centrala jest zintegrowany z pompką (chodzi mi oczywiście o centralny pneumatyczny) i znajduje się w bagażniku (we wnęce po prawej stronie), a ten pokazany na foto jest pod deską.

Nie jestem tego pewny na 100%, ale chiba przez cały '96, centralny z pilota był jeszcze sterowany podczerwienią, a wtedy na słupku środkowym jest charakterystyczna "pastylka". Jeżeli Kolega rafalx11 takiej pastylki nie ma, to jego auto nie miało fabrycznego sterowania centralem, i ktoś sobie to sterowanie dołożył.

Tak myślę, tak uważam, ale mylic też się mogę :>

Pozdro

Edit: wychodzi na to, że central sterowany radiowo jest od rocznika '98, do '98 jest na podczerwień ("pastylka na słupku"), i tu, i tu sterownik jest zintegrowany z pompką.

Opublikowano

Nie mylisz sie, ten modul jest wlasnie do samochodow, ktore nie mialy CZ z pilota. Dlatego zostalo to zamontowane.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak zaprogramowac :

należy dostac się centralki alarmu (bagażnik nad pompką centralnego)

ustawic przełącznik 2 w dół

wcisnąc jednoczesnie dwa przyciski na pilocie aż dioda przestanie mrugac

dioda zapali się wówczas ciągle

dwa razy wciskamy przycisk na pilocie zamykania (ten duży)

przełącznik nr 2 do góry

pilot zaprogramowany

jak ktoś ma moduł komfortu to właczamy przycisk 3 w dół, wówczas działa np. opuszczanie i podnoszenie szyb elektrycznych z pilota

Tu masz linka jak wyglada ori pilot http://a3-club.net/forum/showthread.php?t=3671

Pozdrowka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.