Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

kogo k**** chcesz tam dobić :shocked: po mnie nie trieba :cool1:

ale to bedzie jeszcze przed Toba :naughty:

Tobie zostawie tych mocniejszych :polew:

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

kogo k**** chcesz tam dobić :shocked: po mnie nie trieba :cool1:

ale to bedzie jeszcze przed Toba :naughty:

Tobie zostawie tych mocniejszych :polew:

ja przecież jeżdżę powoli więc nikogo tempem nie dobije :naughty::polew:

Opublikowano

(...)

Ze stolycy jadą jeszcze

Krzyniek

Tom77

Poziu

Lukas

Kaśka

Malik

spankey

Specu

Kokos

(...)

Może ktoś jeszcze z tej grupy do nas dołączy :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

może ja ale jeszcze nie wiem jak jechać :D będziecie grzać czy w miarę spokojnie? bo nie wiem które auto brać :mysli: :mysli:
Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

kogo k**** chcesz tam dobić :shocked: po mnie nie trieba :cool1:

ale to bedzie jeszcze przed Toba :naughty:

Tobie zostawie tych mocniejszych :polew:

ja przecież jeżdżę powoli więc nikogo tempem nie dobije :naughty::polew:

powoli powoli, ale jak sie samo slyszy 300 KM to samo to dobija :naughty:

Opublikowano

może Flyer podwieś ten wątek na jakiś czas i zrób listę wiary która śmiga tą trasą z Wami :naughty:

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

może ja ale jeszcze nie wiem jak jechać :D będziecie grzać czy w miarę spokojnie? bo nie wiem które auto brać :mysli: :mysli:

ja sie dostosowuje do grupy, pierwszy jechal nie bede, zreszta nie mam CB :kwasny:

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

może ja ale jeszcze nie wiem jak jechać :D będziecie grzać czy w miarę spokojnie? bo nie wiem które auto brać :mysli: :mysli:

ja sie dostosowuje do grupy, pierwszy jechal nie bede, zreszta nie mam CB :kwasny:

byś sobie nabył CB zgredzie :tongue4:

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

może ja ale jeszcze nie wiem jak jechać :D będziecie grzać czy w miarę spokojnie? bo nie wiem które auto brać :mysli: :mysli:

ja sie dostosowuje do grupy, pierwszy jechal nie bede, zreszta nie mam CB :kwasny:

byś sobie nabył CB zgredzie :tongue4:

moze nabede, ale nie wczesniej niz za pare miesiecy, bo oszczedzam :naughty:

a jesli juz bede nabywal to chcialbym jakos sobie ladnie wmontowac :naughty:

Opublikowano

Lamus :tongue4: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Lamus :tongue4: :gwizdanie: :wink4:

:przebiegly:

ktory lamus :naughty:

Opublikowano

Ty dobrze wiesz który :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ty dobrze wiesz który :naughty: :naughty:

powiedz po imieniu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Wolę nie, bo w Poznaniu to popularne imię :polew: :polew:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Wolę nie, bo w Poznaniu to popularne imię :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Wolę nie, bo w Poznaniu to popularne imię :polew: :polew:

to po nazwisku :kox:
Opublikowano

No co ty Oziu :hahaha:

Aż tak dobrze się nie znamy :no4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No co ty Oziu :hahaha:

Aż tak dobrze się nie znamy :no4::polew: :polew: :polew: :polew:

no ale myślę że będzie jeszcze nie jedna okazja na poznanie dogłębne ;P a ja sobie Ciebie zapamiętałem po pewnym spotkaniu na spocie w wawie :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Spokojnie :guma:

Jak bedziemy jechać Krzywoustego, na rondzie Rataje skręcimy na Śródkę, na Śródce w Estowskiegi i później w Garbary, do Armii Poznań, potem Mieszka I i Piątkowską to nie powinnno być źle i powinnismy bezboleśnie sobie poradzić :tongue4:

Dobrze mówię :?: :kox: :kox:

jesli chcecie jechac do konca autostrada to owszem, ale wtedy jedziecie przez cale miasto. mozna we wrzesni zjechac na stara A2 i wlatujecie przez swarzedz... za fabryka VW nie prosto na wiadukt tylko w prawo, potem caly czas prosto i dalej jak na mapce... :wink4:

jedyny minus tej trasy to duzo fotoradarow :confused4:

jest jeszcze opcja by pojechac tak:

Jak bedziemy jechać Krzywoustego, na rondzie Rataje skręcimy na Śródkę,

przez Śródke prosto do Głównej, w lewo w Nowe Zawady, dalej prosto do Lechickiej, w lewo na most i dalej jak na mapce...

Opublikowano

jedyny minus tej trasy to duzo fotoradarow :confused4:

Odpada :>

przez Śródke prosto do Głównej, w lewo w Nowe Zawady, dalej prosto do Lechickiej, w lewo na most i dalej jak na mapce...

A Główna z Lechicką na tym odcinku to nie stoją czasem w permanentnym korku :co:

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 02:12_________________________________________________

(...) a ja sobie Ciebie zapamiętałem po pewnym spotkaniu na spocie w wawie :gwizdanie: :gwizdanie:

A ja Ciebie nie :tongue4:

Już tak mam Oziu, że mnie różni ludzie znają i zapamiętują :> A ja ich nie :decayed:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=micha%C5%82+suliborski&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=2&oq=micha%C5%82+Sul :toon:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.