Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania


nike21

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Ze stolycy jadą jeszcze

Krzyniek

Tom77

Poziu

Lukas

Kaśka

Malik

spankey

Specu

Kokos

(...)

Może ktoś jeszcze z tej grupy do nas dołączy :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Spankeyowie też śmigają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd.... , jadę przepisowo.

My tez :decayed:

A na powaznie - dostosujemy tempo, ale raczej 110 to sie wlec nie bedziemy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd.... , jadę przepisowo.

My tez :decayed:

A na powaznie - dostosujemy tempo, ale raczej 110 to sie wlec nie bedziemy :tongue4:

przepisy pozwalają na autostradzie do 139,9 :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Główna z Lechicką na tym odcinku to nie stoją czasem w permanentnym korku :co:

ta trasa którą napisałem jest przejezdna zawsze i o każdej porze :) ewentualnie Lechicka za wiaduktem może się korkować bo tam w tej chwili robią z 2 pasów 4 :) ale o 10 rano w piątek powinna być przejezdna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Główna z Lechicką na tym odcinku to nie stoją czasem w permanentnym korku :co:

ta trasa którą napisałem jest przejezdna zawsze i o każdej porze :) ewentualnie Lechicka za wiaduktem może się korkować bo tam w tej chwili robią z 2 pasów 4 :) ale o 10 rano w piątek powinna być przejezdna

Ja tam zawsze na korek trafiam....czy to piatek,soboty czy niedziela :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dojezdzie Nowymi Zawadami do Lechickiej zawsze stoi kilka aut ale nigdy nie stalem dluzej jak 5 min i to w godzinach popoludniowych (15-16).

Lechicka tez do pustych nie nalezy ale nie ma tragedii...

mozna tez za mostem skrecic w lewo na 1. swiatlach w Serbską, dojechac do Naramowickiej i w Naramowicka w prawo... dojazd w/g mapki od dolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dojezdzie Nowymi Zawadami do Lechickiej zawsze stoi kilka aut ale nigdy nie stalem dluzej jak 5 min i to w godzinach popoludniowych (15-16).

Lechicka tez do pustych nie nalezy ale nie ma tragedii...

mozna tez za mostem skrecic w lewo na 1. swiatlach w Serbską, dojechac do Naramowickiej i w Naramowicka w prawo... dojazd w/g mapki od dolu

I to by była chyba najlepsza opcja :good:

A skrzyżowanie Lechickiej z Serbską nie jest rozgrzebane :?: Bo Lechicką na jakimś odcinku w tamtych okolicach mieli poszerzeać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ze stolycy jadą jeszcze

Krzyniek

Tom77

Poziu

Lukas

Kaśka

Malik

spankey

Specu

Kokos

(...)

Może ktoś jeszcze z tej grupy do nas dołączy :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Spankeyowie też śmigają :good:

nie wiem czy sie zdecyduje z nimi jechac ... przeciez to obciach przez poł Polski ... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, na 8 w strykowie bedziesz?

a na ktora mam byc .... ?

czy 8-na to godzina zbiorki w Strykowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky - możesz z nami jechac od Warszawy/ Piaseczna :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky - możesz z nami jechac od Warszawy/ Piaseczna :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox:

no jasne i bede czekal na Was po drodze .... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Twoim traktorkiem :naughty: :naughty: :naughty: Ty chyba sobie kpisz :cool1::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Twoim traktorkiem :naughty: :naughty: :naughty: Ty chyba sobie kpisz :cool1::polew: :polew: :polew:

jest takie powiedzenie... "Co z tego że pod maską gwizda jak za kierownicą pi..a" .... :polew: :polew: :polew:

p.s jesteś nieświadomy mocy TDI :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty chyba :quattro::naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

bede nadrabial jak bedziesz tankowal .... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na powaznie, to ruszamy o 7 z ursynowa, wiec do Piaseczna bedziemy leciec moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...