Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)


dawidmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Tył nawet spoko, trochę ten wydech duży ale jeszcze nie boli.

Przód jak będziesz zmieniał to nic nie powiem.

Ten napis w środku to porażka :no4:

A co do silników to mimo opini 2,5tdi wolał bym go sto razy bardziej niż wolnossącego 1,8....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie bo wydaki ze hoho ten słąbszy ale tanszy w utrzymaniu i nie psuje sie jak 2.5 nie pisał bym o tym

ale naprawde znajomi maja 4 dwóch

w a4 i dwóch w a6 c5 i narzekaja .Nom ale mniejsza o to:) a co do napisu w srudku nie ma go juz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem przyjemna furka nie powiem ale co do 2.5 tdi to kolego jak sie nie przejedziesz i nie bedziesz korzystal raczej sie nie wypowiadaj. Moze i ma tam jakies wady swoje, powiedz mi tylko ktory z silnikow takich nie ma? Najwazniejsze jest to jak ktos wczesniej uzytkowal auto. Jak trafisz na zajechany motor to sie bedzie sypal i nic na to nie poradzisz ...

Sory za OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie bo wydaki ze hoho ten słąbszy ale tanszy w utrzymaniu i nie psuje sie jak 2.5 nie pisał bym o tym

ale naprawde znajomi maja 4 dwóch

w a4 i dwóch w a6 c5 i narzekaja .Nom ale mniejsza o to:) a co do napisu w srudku nie ma go juz :gwizdanie:

Przecież tego się nie da czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kolego. Najpierw przemyśl co masz napisać później to napisz. Naprawde jak się ciebie czyta to oczy bolą..

Bardzo mi się podobają te lampki z tyłu, widział je ktoś na allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie martwi dlaczwego te silniki 2.5 tdi sa tie wadliwe makabra kto nie ma ze znajomych to narzeka porazka wałki sie zacieraja ciagle cos totalne niewypały, za darmo nie chciał bym takiego auta :/ :sick3::thumbdown:

a ja nie bo wydaki ze hoho ten słąbszy ale tanszy w utrzymaniu i nie psuje sie jak 2.5 nie pisał bym o tym

ale naprawde znajomi maja 4 dwóch

w a4 i dwóch w a6 c5 i narzekaja .Nom ale mniejsza o to:) a co do napisu w srudku nie ma go juz :gwizdanie:

Tak sie właśnie tworzą historie o 2.5 TDI..., "znajomy ma" "ktoś mówił" itp :cool1: Najbardziej krytykuja Ci, którzy nie widzieli nawet tego silnika na oczy tylko gdzies cos słyszeli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie koleg bo silnik widziałem nie raz dla Twojej wiaomosci mój ojciec miał tez w 2.5 tdi audi a 6 i jeździłem nia wiem co to za motor zatkało..

ojciec miał, wujek miał..., to też częste teksty a to, że jezdziłeś od świeta jak Ci tatuś dał to śmiech na sali..., jak bys miał swojego takiego, jak bys użytkował przez jakiś czas, ponosił koszty napraw itp. to bys mógł sie odzywać w temacie 2.5 TDI, a narazie skup się na swoim 1.8 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak, a6 (c5) w rodzinie 2,5tdi, mieliśmy, ja nim zrobiłem około 100tyś.... zakochany byłem w tym silniku dlatego szukałem B5 z 2,5.... niestety nie znalazłem i mam teraz moją pszczółkę 1,9 :>

Ale koniec tematu 2,5...

Jakie plany na dalsze zmiany w tej 1,8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny "nastolatek" - nie dość, że nie umie pisać po polsku to jeszcze jak zabraknie mu argumentów pisze: nie cwaniakuj gościu sławeq. Bo co mu zrobisz? Zbierzesz kolegów i pojedziecie mu wp@#&? "Nom"

Zakładasz wątek w którym prezentujesz swoje auto i chyba liczysz na same pochwały. To nie polskajazda, nie fotka.pl. Nikt Ci tu nie napisze: oh, jakie piękne autko, skomentuj moją audiczkę. To nie ten poziom. Tutaj ktoś Cię pochwali ale i skrytykuje. Jeśli nie umiesz się pogodzić z krytyką, to po co zakładałeś wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz o co chodzi a sie plujesz nie chodzi o moje audi tylko o silniki 2.5 tdi poczytaj dobre a potem dopiero cos napisz a nie wyskakujesz jak filip z konopi. :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 12:26_________________________________________________Temat zamknięty i tyle z silnikami. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,troche temat nie we właściwym miejscu ale nie moge znaleźć nic o tym .A Wiec chciałem sie dowiedziec jak temperature eksploatacyjna maja Audi wasze z ilnikiem 1.8 bo u mnie jest tak jak jade w trasie to mam tak 65 70 stopni

jak po miescie sie krece stoje w korkach ruszam i znów staje to 90 stopni jak tylko gdzies dłuzej pojade to spada do tych 70 65 stopni ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak sie domyslam czy czasem termostat sie nie zawiesił w pozycji otwartej całkiem i jest ciągle duzy obieg ja juz tak kupiłem ja i tak jeżdże rok czasu ponad.Sprawdze wąż od termostatu co idzie jezeli bedzie ciepły od początku to oznaczać bedzie ze termostat do wymiany dobrze mówie?? :hi:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 11:37_________________________________________________Powiedźcie mi co trzeba zdemontować zeby sie dostać do tego termostatu?? :hi:

to nie jest dział techniczny by zadawać tego typu pytania :gwizdanie: użyj czasem opcji :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...