Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na forum jestem tak długo a nigdy nie mogłem sie zdecydować zeby pokazać swoją A4 bo w sumie bez modów nie było sensu, bo jak wygląda ori A4 kazdy chyba wie i widział :) dodam ze jest to moja druga A4 ( wcześniej była B5 czarna)

Na początek powiem kilka słów.....

A4 Avant 1.9 TDI z 2003r. niestety bez Q :disgust: kolor ciemny granat

jak ją kupiłem miała:

-pakiet drewno

-zwykłe fotele

i wyglądała tak :

b289fdd58f864499med.jpg

7e8a9a6df98fb6d7med.jpg

96793347f1b46e9bmed.jpg

b59a51263f49eb0bmed.jpg

po delikatnych modach przede wszystkim wnętrza czyli :

-zmieniłem kierownice na multifunkcyjną od B7 czteroramienną :notworthy:

-dołożyłem tempomat :good:

-zmieniłem wnętrze na s-line półskóra z B7 ( ukłony w tym miejscu do mk4 :good: ) :kox:

-dołożyłem pakiet oświetlenie ( klamki, drzwi, diody górne,oświetlenie foteli tył)

-zmieniłem radio chorus na cd concert

-pakiet drewno został zastąpiony pakietem chrom

-z zewnętrznych modów ściągnięty emblemat 1.9 tdi ( A4 zostało bo tak mi sie podoba)

-z ciekawostek mam składane elektrycznie lusterka ( to żadkość w tym modelu) i 4 elektr. szyby :)

- zmieniłem jezyk w menu z francuskiego na angielski za pomocą Vaga.

w planach:

- felgi 17 lub 18 zakupione 17-tki ORI narazie oddane do malowania :notworthy: jak bedzie sie komfortowo jeździło to będą 18-tki

-xenony xenony zamontowane 6000K

-lewarek zmiany biegów s-line

-wirus

więcej do auta nie dokładam :gwizdanie:

i teraz wygląda tak :

e1a1c1142436c78emed.jpg

521f7372de7cfee1med.jpg

a314546606a8916bmed.jpg

93b4baf83450d191med.jpg

dd8c9562468f1eb8med.jpg

d5a91477017a2d6fmed.jpg

i tak to właśnie wygląda.........

Opublikowano

Boseron fela az sie prosi.. :naughty:

W sumie autem sie jezdzi bedac w srodku wiec w sumie te mody sa najprzyjemniejsze.. :good:

Zaskoczyles mnie z tym pakietem oswietlenie.. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze Cie nie raz Jerzyk zaskocze :wink4:

Opublikowano

felga większa obowiązkowo

wielkie gratki za dotychczasowe mody :good::naughty:

Opublikowano

Jeszcze malym kosztem mozesz zmienic gale, bo troszke gryzie sie z listwami :)

Opublikowano

Boseronek, jesio dokładki w kolorek i felunek + zawiecha :naughty:

Opublikowano

Jeszcze malym kosztem mozesz zmienic gale, bo troszke gryzie sie z listwami :)

gała ujęta w planach

Opublikowano

W tej kolejnosci: dokladki w kolor, zawias, felga, program i bedzie git.

Opublikowano

moglbys pokazac jak prezentuje sie pakiet oswietlenie (glownie chodzi mi o podswietlenie klamek, widzialem to w bmw ale tych nowszych typu e90 itp a w b6 bylo mozna to zamontowawc fabrycznie?) ;)?? szczegolnie w nocy;p

Opublikowano

Boseronek, jesio dokładki w kolorek i felunek + zawiecha :naughty:

dokładnie
Opublikowano
  • Autor

moglbys pokazac jak prezentuje sie pakiet oswietlenie (glownie chodzi mi o podswietlenie klamek, widzialem to w bmw ale tych nowszych typu e90 itp a w b6 bylo mozna to zamontowawc fabrycznie?) ;)?? szczegolnie w nocy;p

akurat podświetlenie klamek w drzwiach przyszło razem z nowymi boczkami ale na forum jest opisane jak to zrobic samemu w dziale zrób to sam

Opublikowano

a gdzie kogut? :decayed:

Ładna , mody fajne :good:

ZMIEŃ FELGI !!! :decayed:

Opublikowano

Gratki za mody wykonane wewnątrz, robią robotę :good:

Tylko większa fela najlepiej 18" zrób przymiarkę od ykk'a najlepiej :naughty:

Więcej nie pisze bo co chwile widzę audikę jak nie na spocie to na mieście :decayed:

Opublikowano

fotele weszły p&p?

Opublikowano

ja bym Boseron jeszcze przypasował dywaniki od Pabla i będzie bomba. "Metalowce" będą super wspólgrały z srebrnymi listwami :polew::D;)

Opublikowano

BRAWO BRAWO I JUŻ JEST INACZEJ :good::wink4:

Opublikowano

Zdejmij znaczek A4.

Być może Ci się podoba tak jak jest, ale w tej chwili wygląda jakbyś zgubił resztę oznaczeń lub po malowaniu zapomnieli przykleić z drugiej strony :decayed:

Opublikowano

chyba zapomniales ujac w planach dokładek w kolor :naughty:

Opublikowano

Jaaaaa fotele :slina:

Swietnie zmieniles wnetrze :kox:

Opublikowano

kurka , nie wiedziałem , że masz te za***iste fotele. Gratki za mody, czekam na kolejne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.