Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Swietnie zmieniles wnetrze :kox:

a Ty ?

Opublikowano
  • Autor

fotele weszły p&p?

weszły p&p tylko śruby miałem zapieczone i musiałem rozwiercać od foteli a pozatym wszystko pasuje.

znaczek na tyle A4 zostaje bo tak mi sie podoba.szukam ładnych 17( jak ktoś ma w rozsądnej cenie to pisać prosze) i jezeli ktoś z Krakowa zna namiary na lakiernika odnośnie dokładek to rzucać tu adresem albo telefonem bo własnie szukam kogoś.....

Opublikowano

Felgi 18" i bedzie malinka.

Zapomniales dodac ze masz skladane elektrycznie lusterka :)

Opublikowano

skoro weszły p&p no to zaczynam szukać takich samych :decayed:

Opublikowano

skoro weszły p&p no to zaczynam szukać takich samych :decayed:

ja sprzedam za 3000tys

Sorry za OT

Opublikowano
  • Autor

Felgi 18" i bedzie malinka.

Zapomniales dodac ze masz skladane elektrycznie lusterka :)

dzieki juz dodałem :>

Opublikowano

Brawa za mody - dokonałeś rewolucji w środku :) Prezentuje się świetnie - teraz czas na "exterieur" :wink4:

BTW - jakie fotele dorwałeś? Elektryczne czy manualne?

Opublikowano
  • Autor

Brawa za mody - dokonałeś rewolucji w środku :) Prezentuje się świetnie - teraz czas na "exterieur" :wink4:

BTW - jakie fotele dorwałeś? Elektryczne czy manualne?

elektryka jest do ustawiania odcinka lędzwiowego, reszte ustawień manual ale to mi nie przeszkadza przynajmniej jedna rzecz mniej do zepsucia ale powiem ze różnica w fotelach jest spora, te trzymają na zakrętach super :)

Opublikowano

A ja bym wywalił te S-Linowskie paździerze i zostawił te co były :polew:

A tak poważnie, to całkiem milutka zmiana wewnątrz. Teraz można sie zabierać za zewnętrzne MOD'y :good:

Opublikowano
  • Autor

A ja bym wywalił te S-Linowskie paździerze i zostawił te co były :polew:

A tak poważnie, to całkiem milutka zmiana wewnątrz. Teraz można sie zabierać za zewnętrzne MOD'y :good:

własnie sie zabieram

Opublikowano

Bardzo ładne A4-zmiany idą w bardzo dobrym kierunki :good: wszystko po woli :good: Bi-fela - będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładne A4-zmiany idą w bardzo dobrym kierunki :good: wszystko po woli :good: Bi-fela - będzie :kox:

fela to konieczność nad bi sie zastanawiam czy nie założyć chwilowo hidów 6K, do tego obniżenie zawiasu, dokładki w kolor i starczy.Auto to skarbonka pieniędzy :wallbash:

Opublikowano

Bardzo ładne A4-zmiany idą w bardzo dobrym kierunki :good: wszystko po woli :good: Bi-fela - będzie :kox:

fela to konieczność nad bi sie zastanawiam czy nie założyć chwilowo hidów 6K, do tego obniżenie zawiasu, dokładki w kolor i starczy.Auto to skarbonka pieniędzy :wallbash:

taaaaakkkkk i to wielka :naughty:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

xenon juz jest felga 18-tki s-line zamówione

Opublikowano

no i poszedłes dobrą drogą co mnie cieszy. 17 narawde by były za małe.

Pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

W środku super, fotele wypas !!!

Ja mam b7 rns-e bardzo bym chiał tką kierownicę, skóra i multifunkcja.

Czy trudno jest wymienić? Jestem laikiem i boję się, że będa jakieś problemy z podłączneiem do komputera i poduszką.

Opublikowano

cool kolego cool... :gwizdanie:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tak ma być :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dawaj jakies swieze foty :wink4:

świeżych nie mam i chyba juz nie będe miał bo planuje zmiane na b7 :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.