Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Sedan rentoon'a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy forumowicze

Wczoraj przy wielkiej ulewie, po 2 mcach oczekiwania, zakupilem takie oto auto.

A4 1.9 tdi rocznik 2004 zaczipowany do 155km, przebieg 161 tys km. Sprowadzony z Belgi, od 3 lat w kraju, jestem jego 3 wlascicielem.

Jezdzi sie bardzo fajnie, zobaczymy jak na trasie... dla mnie to kolosalna zmiana w prowadzeniu i wlasciwosciach jezdnych. Przesiadlem sie z Focusa 1.4, 75 km do setki mial 13.5 sek. Mozecie sobie wyobrazic moje zdziwienie... ;(

Jade ze zdjeciami, jakie propozycje zmiany chetnie poslucham,

pozdrawiam Adam Rentoon

43467924.jpg

96030784.jpg

22156716.jpg

18766442.jpg

26718250.jpg

22560072.jpg

37292176.jpg

Opublikowano

co prawda seria ale zadbana :good:, na starcie zmień radio

Opublikowano

BEX toto nie jest, wiec zmian w temacie. :hi: Masz potencjal do modzenia :kox:

Opublikowano

BEX toto nie jest, wiec zmian w temacie. :hi: Masz potencjal do modzenia :kox:

dokładnie - zmień temat - fajna furka :)

Opublikowano

Ale kółeczka to zmień bo jakoste sie nie komponują z bryłą samochodu :gwizdanie: Minimum 17cali zakładaj :good: tak to furka :good: dokładki zderzaków w kolor jeśli nie przewidujesz zmian stylistycznych na rzecz S-line czy S4 :good:

Opublikowano

BEX TDi :kox:

Jakie planowane mody..?

Opublikowano

Rocznik 04 i ciemne dokladki? :mysli:

Opublikowano

zadbana seria :wink4: po kilku drobnych zmianach "wyjdzie na ludzi" :cool1:

Rocznik 04 i ciemne dokladki? :mysli:

pewnie 2003, a model 2004... :mysli:

Opublikowano

dobry podkład do modowania :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

radio faktycznie do kitu - clarion, raz gra , raz nie gra

rok produkcji 2004, data 1 rejestracji za granica 06.2004

narazie musze sie uporac ze swiecaca ikonka check, moze mi pomozecie, zaczela sie palic 3 tyg temu, poprzedni wlasciciel pojechal do serwisu , okazalo sie ze swieca zarowa, wymienil, pali sie dalej, pojechal po raz kolejny, okazalo sie ze przekaznik od swiecy, wymienil, ale pali sie dalej, chlopaki w serwisie rozlozyli rece i kazali przyjechac w poniedzialek to bedzie jakis magik elektryk. Podobno zaplacone, maja to zrobic.

Kupilem w takim stanie rzeczy wierzac ze nie bedzie to nic powaznego...

mial ktos podobna historie ?

Opublikowano

Trzeba by się podłączyć pod VAG i sprawdzić błędy :hi:

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

do sprzedania !

Opublikowano

jaka cena? co w niej zrobiłeś przez te lata?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie zrobiłem nic. Samochód jest w takim stanie, w jakim był. Dorzucam 4 zdrowe opony zimowe. Cena 23.500 pln

Opublikowano

Tak napisałeś jakby przez 4 lata w ogóle nic nie zrobił...

Opublikowano
  • Autor

Troche kilometrów zrobił. Ma w tej chwili 223 tys. Chodziło mi o mody. Nic nowego nie dodałem ale też samochód nie uległ przez ten czas żadnemu wypadkowi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.