Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja Audi zrobiona z nudów


dixon39

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 1.8turbo 96r. 150KM

Mody:

Body kit

Kółeczka BK RACING 225/18/45

Filtr stożkowy K&N

BOV (blow off valve)

Zawias gwint bilstein

Swiatła przód: Angel eyes

Swiatła tyl: ledy

Wydech: Ulter sport

Grill przód: robota ręczna

Przeróbka przednich paneli drzwiowych na wieksze głosniki

Pozatym car audio jakies 1200watt RMS: radyjko Kenwood KDC9537W, dwa wzmacniacze w bagazniku blaupunkt i boss(żałuje ze kupiłem :thumbdown:) oraz aktywny subwoofer Vibe cbr oraz kondensator boss 3.5 farada. Głosniki w drzwiach przednich infinity, zwrotnice + gwizdki, w tylnej półce 2głosniki infinity 6x9 oraz 2 głosniki vibe 16.5cm :gwizdanie:

Podświetlane wnętrze i bagażnik auta na niebiesko

Plany na przyszłosc to zmiana car audio i przeróbka silnika

A tu foty: http://img41.imageshack.us/gal.php?g=87483563.jpg

narazie mam tylko tyle ale postaram sie o więcej :hi:

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko, to kolor, felgi i silnik fajne, reszta, kilogramy laminatu z allegro, lampy beznadzieja, audio - buhsahha z tą mocą i jakością tego chińskiego sprzętu to pojechałeś

ogólnie to jak to mówią, "Twój cyrk, Twoje małpy"

zwolennikiem takiego przerabiania aut byłem gdy miałem 15 lat, nie mogłem doczekać się na prawko, naoglądałem się filmu "Szybcy i Wściekli"

tyle :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co zauważyłem to jestescie zwolennikami raczej nie przerabiania swoich audiczek tylko preferujecie orginaly nie wszyscy z was ale wiekszosc. Obszyc siedzonko wstawic chromowe obramówki w licznik czy nalepic naklejke Audi na felge (zeby wyglądała że to od Audi) bo i takich tez tu nie mało :polew: a byłbym zapomniał i zmienic radio od nowszego modelu tez niektórzy z was potrafią :polew::wallbash::thumbdown: Nielepiej zatem pojechac na szrot i napiedrolic całą przyczepke takich rarytaskow za pół darmo??? :decayed:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 17:01_________________________________________________

na moje oko, to kolor, felgi i silnik fajne, reszta, kilogramy laminatu z allegro, lampy beznadzieja, audio - buhsahha z tą mocą i jakością tego chińskiego sprzętu to pojechałeś

ogólnie to jak to mówią, "Twój cyrk, Twoje małpy"

zwolennikiem takiego przerabiania aut byłem gdy miałem 15 lat, nie mogłem doczekać się na prawko, naoglądałem się filmu "Szybcy i Wściekli"

tyle :thumbdown:

:polew: Jak infinity, vibe i kenwood to chinszczyzna to ja nie wiem kto cie na to forum wpuscił :polew: :gwizdanie: ale co tam koncert to jest dopiero radyjko jakich zresztą tu niemało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem w temacie. Akurat należę do tej grupy co lubi tuning. Ale według mnie on ma być zrobiony ze smakiem. Owszem to forum jest konserwatywne i w wielu wyrobiło zdanie że jak nie ori to odrazu :thumbdown: Jestem praktycznie od poczatku także widziałem jak się zmieniają ogólne gusta userów. Dlatego też ja bym się na Twoim miejscu nie przejmował krytyką. Konstruktywna krytyka rozwija i buduje charakter. Sam nie mam serii tylko stuningowane auto także też jestem czasami na ostrzale. A teraz odnośnie Twojego samochodu: nie jest źle, widziałem gorsze przeróbki. Najważniejsze że zderzak, progi i tylna dokładka są w miarę spasowane. Co bym zmienił: przede wszystkim wywaliłbym te lusterka Mpower, w żadnym samochodzie mi się nie podobają, nawet w BMW. W grill oraz w kratki w zderzakach włożyłbym czarny ABS coś ala plaster miodu. Lampy są kontrowersyjne, zwłaszcza tylne to porażka. Jakbyś lampki zarówno przód jak i tył malnął na czarno to mógłby być fajny efekt. W połączeniu z czarnymi kratkami grilla i zderzaka fajny czarnuch by wyszedł. Bo obecna koncepcja błyskotki za bardzo mi nie podchodzi. W każdym razie za wkład i pracę szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi dobrze mówi-pomysł na furkę był, tylko te lampy tylne nie pasują za grosz do 4ki. ale jak się Tobie podoba to wystarczy,

ale te lusterka :sick3: m3 nie pasuje :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstępie zraziły przy autku mnie lusterka...:sick3: zreszta widze ze nie tylko mnie :disgust: na drugi plan polecaiły siatki w zderzakach... :sick3: :sick3: Lampy przód ujdą... ale tył.................... :no: ogólnie tak jak napisał ktorys kolega wyzej "Twoj cyrk Twoje małpy"

+ natomiast za zawias, ciemne szybki... iiii to chyba bedzie na tyle.. :confused4: bynajmniej z mojej strony.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co zauważyłem to jestescie zwolennikami raczej nie przerabiania swoich audiczek tylko preferujecie orginaly nie wszyscy z was ale wiekszosc. Obszyc siedzonko wstawic chromowe obramówki w licznik czy nalepic naklejke Audi na felge (zeby wyglądała że to od Audi) bo i takich tez tu nie mało a byłbym zapomniał i zmienic radio od nowszego modelu tez niektórzy z was potrafią Nielepiej zatem pojechac na szrot i napiedrolic całą przyczepke takich rarytaskow za pół darmo???

Heheh dobre radio, np z navi : rnse , kosztuje tyle co twój zewnetrzny tuning, więvc przestań i przyjmij sowa krytyki, nie chce pytać gdzie kupiłeś i za ile te siatki i te laminaty, moze jeszcze da sie wykrzesać piekno tego samochodu, , ktoś tu już pisał o koncepcji czarnych siatek, lusterka :confused4:, lampy tył też mi się nie podobają, przód ,,, hmmmm poczekamy jak długo będą świecić, jakiej firmy one są?? I nie ma się co złościć , wystawiłeś auto do oceny , to są słowa pochcwały i krytyki.

Gleba, felgi i ich rozmiar jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko mam ok bo stawiam na czystosc dzwieku i parametry a jezeli juz wspomniales o wartosci to dalem za niego prawie 2tyś zyla pół roku temu i polecam kazdemu kto lubi sie pobawic dzwiekiem w aucie :good: a to radyjko co napisales wyzej napewno by nie podolalo moim oczekiwaniom a jak bym juz mial cos takiego wstawiac to raczej troszke z wyzszej półeczki :> a co do navi to troche glupio spoglądac w dół i jechac nie uwazasz?

Wracając do auta to fakt ze kupilem body kit replika RS4 z h*jowego laminatu na ebayu ale sie trzyma i jak narazie nie narzekam a co do siatek to pewnie je kiedys pozmieniam jak na razie nic nie robie dopóki nie zaczne robic czegos z silnikiem i tu panowie do was prosba i tych co sie znaja bo chcialbym miec z 250 koni :naughty: od czego mam zacząc? Niewazne jak pól silnika bede musial wymienic na sportowe czesci tylko najpierw musze wiedziec co? Ja myslalem nad wiekszym turbo, sportowymi walkami intercoolerze i jakims dobrym programie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...