Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nieustanne kłopoty z turbiną


Saritankian

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :hi: mam ciekawy problem...Niedawno zdecydowałem się na podniesienie mocy w moim audi ,zmieniłem intercooler, wtryski 0,216 i rurbinke na taką z przerobionym środkiem więkrzym wirnikiem itd... i tu zaczyna się zabawa...pierwsze turbo rozsypało się po przejechaniu 300 metrów wirnik uleciał, olej wyżygało i koniec...przyszła druga turbinka chodziła dobrze ale tylko powyżej 3000 obr poniżej tych obrotów zacinała się, wkońcu zaczeła kopcić na biało czarno zaczeła brać olej aż wkońcu padła...przesłali trzecią i tym razem znowu po przejechaniu ok 2km zaczeła kopcić doładowanie się straciło, po zdjęciu zimnej strony okazało się że wirnik znowu ma DUŻE luzy :shocked:...fatum czy cos z moim autem ? dodam że błędów nie mam, wszystkie inne rzeczy są w porządku, jeżdze teraz na starej turbinie (110KM) i żadnych problemów... autko śmiga jak nowe.... co wy na to? może wezwać księdza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wezwać księdza :mysli:

nie wzywaj ksiedza, ani egzorcysty, oni Ci nie pomogą

kup porzadna turbine albo daj do renomowanego zakładu

a przed tym sprawdz przepływ przewodu zasilajacego turbine w olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz żałuje że kupiłem tą hybryde ;( a ta ori z awx-a 130KM da rade wyciś 160 KM? i jeszcze jedno skoro jeżdze sobie na mojej ori turbince i nic się nie dzieje, to czy opłaca się znowu szukać przyczyny gdzieś indziej? ostatnio przez 3 dni sprawdzaliśmy wszysko po kolei, bo nie wieżylem że to znów turbina, aż wkońcu chłopaki z dynosoftu sami uznali ze jednak turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz się jedynie cieszyć, że jakieś części z tego z turba nie poleciały w silnik dolotem skoro się wirnik rozpadł.

Napisz jeszcze która genialna firma ci to turbo poskładała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...