Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich po tygodniowej nieobecności nawet aż tak dużo spamu tu nie pojawiło się, kiedy spocik?

  • Odpowiedzi 21,5 tys.
  • Wyświetleń 722,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Twoja opinia tymon jest najmniej wazna ty na forum to jestes ostatnio taka choragiewka ze szok gdzie zawieje tam i ty sie wypowiesz i chyba nie masz wlasnego zdania. :confused4:

Bez urazy za moja szczerosc ale poczytaj co ty wypisujesz na forum :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tylko na tyle cie stac :naughty:

Prawda jest taka ze jest to forum posiadaczy audi,jakby nie bylo tez bylem posiadaczem tej zacnej marki,ale trzesie mnie jak czytam twoje posty ze ty co 2 dni sprzedajesz auto pozniej je odbierasz,a potem chcesz subaru impreze kupic.

Strary zdecyduj sie na cos w koncu a nie 3 osoby napisały na łopla ze jest Beeee to ty jak zwykle czwarty ze tez OPEL jest do d*py.

Czy tylko ja to tak widze :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba po to jest forum

a tobie przecież mówiłem jak szukałeś auta że w takich pieniążkach vectra to dobry wybór bo chciałeś coś większego

a pośmiać sie nie można po co sie tak spinasz :decayed:

ważne że by sie tobie podobało i używaj kontr argumentów a nie dopierniczaj sie do moich decyzji bądź zdania

wyluzuj kiki bo nie przyjde do ciebie na kawkę a ostanio byłem tylko ci nie było :decayed:

Opublikowano

dajcie sobie już spokój z opolem,skodą...

karzdy jeździ tym co uważa

równie dobrze można napisać że B5 w porównaniu do B6,B7 to dno i badziew....

Kiki nie daj się sprowokować :)

Opublikowano
:good: :good:
Opublikowano

każde autko jest super jak się nie psuje i jest zadbane :>

Opublikowano

ja bardzo chwale kangoora :kox:

Opublikowano

kolega ma reno twingo tą żabe i sie smieje ze przynamniej raz w tyg jest u mechanika :polew: :polew:

tuninguje :polew: :polew: :polew:

spocik no jutro ,tym razem mam nadzieje ze SKL i ERA nie przeszkodzi :D

Sysiek wszystkiego najlepszego prawie 30 juz :lol1: :lol1:

Opublikowano

Sysiek Wszystkiego najlepszego

Opublikowano

no rafaell bardzo długoooo cię nie było :) to mówisz sprzedałeś audika i jeździsz Vectrą

sprzedałem audika bo chciałem nowszego a vectre przyprowadziłem na handel ale kurna chętnych jak do tej pory nie ma i bujam się nią już 4 miechy.

tymek z praniem jak najbardziej ale chyba lepiej poczekać jak się zrobi cieplej chyba że masz ogrzewany garaż bo na zimnie to ja nie lubie robić :thumbdown:

Opublikowano

widzialem to ogloszenie no szok na maxa

sysiek wszsyrkiego naj brachu

Opublikowano

Sysiek najlepszego :drunk:

Opublikowano

apropo przerwy to mnie jeszcze więcej tu nie było ... ale powracam do żywych

Opublikowano

Dzieki chlopaki za zyczenia ;)

Piotr, ta to juz 30`tka :polew: :polew: :polew: Czemu nie odbierasz telefonu lajzo w kapturze? :decayed:

Opublikowano

bo dopiero w domu to szczailem ,ze musielismy sie gdzies mijac hehe :przebiegly:

Opublikowano

Panowie, do której jutro planujecie spot? Nie wiem jaki będzie ruch na trasie i na którą wrócę do Czewy..

Opublikowano

tak jak w temacie mr.tea :cool1: wysylam ci pw z nr tel jak cos to dzwon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.