Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

• tymonA4

• Dzo-Dzo

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dopiero teraz bo mialem jeszcze pare rzeczy do zrobienia :)

Spot fajny pomimo tego co sie zapowiadalo na poczatku dzieki niebiosa :)

Rafaello, no gratuluje :D

Chyba bede musial zaczac pobierac oplaty za sluchanie wiskozy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A to kto przyjezdza na spoty jest mnie zupelnie obojetne wazne zeby atmosfera byla taka jak jest teraz :)

Nuti, gdzie tak krzycza ze sa to spoty .eu? :)

Nuti popieram jeżeli zaś chodzi o to że przyjechały kato to nie dlatego się rozjechaliśmy tylko było już późno i jechaliśmy znaczy ja do domu a sugerowanie że to dlatego że przyjechało kato to dla mnie śmieszne i niepoważne. Fajnie że przyjechali i dzięki im za chęci niepotrzebne sugestie i nie poparte faktami proszę zostawic dla siebie jesteśmu t dla marki a nie dla końcówki nazwy klubu.

Gość tymonA4

racja bart głupio napisałem :embarrassed:

Gość TommyA4

nie przyjechało kato i po 5 min wszyscy się rozjechali

dzieki za podsumowanie i ścieme. wybacz kolego ale przyjechalismy jako A4

nikogo nie namawialiśmy, nie obrażaliśmy ani nic. poprostu przyjechaliśmy się spotkać z innymi A4

Ale jak Wy niechcecie już więcej odwiedzin to OK

tylko niezbyt miłe jest obwinianie nas, że to przez nas spot sie zakończył. po spieszyliśmy sie jak moglismy aby z Wami sie spotkac

TommyA4 zapraszamy zawsze jak tylko macie ochote to nie jest głos nas wszystich zresztą kolega już zrozumiał błąd i mu głupio niema co się teraz zagłębiac w temat ja tam was zawsze chętnie zobacze i myśle że reszta też.

Sorrki za wypowiedz z konta TommyA4 - to jest moje głowne konto, tamto było przyblokowane - ale juz wyjasnione

no i co tam ziomalki

sektor dojechales szczesliwie ?

wyslalem ci nr gg

jutro zostawiam furke na prawie caly tydzien rezania :gwizdanie:

Cześć, byłam dzisiaj na spocie w Częstochowie razem z Tommy'm i Sectorem, rzeczywiście trochę przykro, że nie powiedzieliście już wtedy, że jesteśmy niepotrzebni i macie o nas takie zdanie jakie tu wyraziliście, tylko obsmarowujecie tutaj, z Sosnowca i Bytomia to kawałek drogi, i chociaż powinniście w pewnym stopniu docenić to, że byliśmy, a przede wszystkim CHCIELIŚMY :mysli:

szkoda ze mnie nie bylo , na pewno zadna nie mila sprawa nie miala by miejsca :blink:

nastepnym razem bedzie tylko lepiej :)[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 22:40_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/27109/dziwaczny_talent_kandydatki_na_miss/ :polew: :polew: :polew: :polew:

Tomi400 wszystkiego najlepszego, bo wczoraj nawet nie miałem czasu zajrzeć na forum

Czesc, wybaczcie ale niestety sie mylicie. Mnie jest obojetne kto z jakiego forum przyjezdza ... Chwile przed tym jak przyjechaliscie Bartek sie juz z nami zegnal a i ja mialem sie zaraz zbierac do domu bo i tak dosc dlugo bylismy na spocie z tak malutkim dzieckiem. Czekalismy na was dosc sporo czasu, rozumiem ze roznie to bywa z droga i szanuje chec przyjechania do nas taki kawalek drogi. Zapraszamy jak cos na nastepny spot i obiecujemy ze juz czegos takiego nie odczujecie :)

Pozdrawiamy :)

Grzeje do was na spota - a wy mi tu jakieś wypociny na forum piszecie - :polew:

zobaczcie co na pisałem na A 4 .eu o was , czyli o całej ekipie z czewy

godz 21-11

dzięki za spota !