Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

No o tak trzymac jak sie najarali to juz autko jest ich sam wiem po sobie juz raz popełnilem taki bład... :angry: :angry:

Dzo-DZo grabisz sobie kolego :kwasny::disgust::angry: jeszcze jedna moja fotka na forum i bedziemy czytali w wyborczej twoj nekrolog :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

hehehehge ale ta fota kiki mnie rozpierd.....[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 08:55_________________________________________________Piotrek wpadnij do sklepu sa wazne sprawy do obgadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pare twoich fotek np. w rajtuzach hehe..Dzo wypadałoby to powtorzyc co???? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pisze już ostatni raz kończę ta zabawę w fora i spoty

mam pretensje do pozka bo zachował się po hamsku ale to nie ważne dostałem pare wiadomości od co nie których odnosnie wczoraj i powiem tak zawsze będziecie na tym forum może nie wszyscy ale większość uważana za tych gorszych dostałem wczoraj na gg od niektórych nie ciekawe wypowiedzi na swój temat i Częstochowy z reszta Moskal napisał z jakiej to kupy wracamy

po drugie nie mam już czasu zacząłem robić na swój rachunek i muszę się temu poświęcić

po trzecie mam trochę problemów w domu żona jest w szpitalu i to tez mnie dobilo

wiec trzymajcie się czestochowiacy może się zobacYmy na jakiś światłach ;)) he he he

sysiek myśle ze tobie się tez wszystko ulozy i będzie ok

Piotrek i dzodzo powodzenia w modach co do reszty miło było was poznać siemka

usuwam to konto i konto tymon i oczywiście to z eu tez

to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja decyzja i ją szanuje.

Co do wypowiedzi innych na nasz temat to je znamy - niektórzy nie mogą sie pogodzić z tym ze Częstochowa zawsze była silna i to ich boli, mnie osobiście to wali co se mówią - kretynów nie brakuje taki świat jest i trzeba z nimi żyć z że tu ich nie brakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie idiotow na zadnym forum nie brakuje przykladow mozna by wymieniac np taka ragababa itd itp

tym nie pierd konto se trzymaj po to by umawiac sie na spoty, a reszta to co sie dzieje tam dalej to pier**l to... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki powiedzcie mi czy gwint z 1.8T podejdzie do mnie? czyprzod bedzie stal wyzej niz tyl :mysli:

Czyżby na eu nie pomogli ? widze że Tymonowi pojechałeś po rajtach - tylko po co jak sam robisz nie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki powiedzcie mi czy gwint z 1.8T podejdzie do mnie? czyprzod bedzie stal wyzej niz tyl :mysli:

Czyżby na eu nie pomogli ? widze że Tymonowi pojechałeś po rajtach - tylko po co jak sam robisz nie lepiej

dokladnie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUTI tylko ja nie pierd*le glupot na innych na drugim forum i na odwrot, wiec sytuacja troche inna, zreszta od dawna juz tutaj pisze :wallbash:

a jak nie chcesz pomagac to nie, tylko z myslalem, ze cos wiecie ale widze, ze segregacja rasowa dalej u was obowiazuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUTI tylko ja nie pierd*le glupot na innych na drugim forum i na odwrot, wiec sytuacja troche inna, zreszta od dawna juz tutaj pisze :wallbash:

a jak nie chcesz pomagac to nie, tylko z myslalem, ze cos wiecie ale widze, ze segregacja rasowa dalej u was obowiazuje :wallbash:

Nie wiem co masz na myysli mówiac ze ktos pisze o kimś i odwrotnie, nawiązałem do twojej wypowiedzi na eu odnośnie Tymona i tyle. Segregacja rasowa ? no co my nie rasiści :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że znów się ciekawie robi :polew: :polew: :polew: Najlepiej to tylko czytać i się nie odzywać bo każdy post może by użyty przeciwko userowi :polew: Choć jak się nie pisze to też się człowiekowi obrywa. :gwizdanie: :polew:

Nie demonizujmy bo z pustego to i Salomon nie naleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze bart ze tylko w takich sytuacjach piszesz !

moze bys wpadl do nas pogadalibysmy ;-)

wlanise wrocilem ze spota nutek dzieki na nr

\\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...