Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Kto będzie na spocie w sobotę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Piter rób listę :naughty: :naughty: :naughty:

Polubiłem klekoty :good: :good: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no wpadaj wpadaj spoty bywają nieziemskie przekonasz się sam :)[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 23:39_________________________________________________ja zrobię listę :evil: więc

ja kangoo (brawurowa jazda)

abu rs4

dzo-omega

tomi miłośnik klekota

Michał miłośnik lpg :)

sysiek miłośnik bo ja wiem

nuti będziesz

6na9 będziesz kto tam jeszcze podjedzie pod obi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzala dziewczyny

Bogus cos wczoraj nie dalismy rady sie zdzwonić a pozniej mi komorka padła no co za szmata bateria trzyma mi jeden dzień :confused4: pozno wczoraj wrozilem i nie mialem jak zadzownić

bylem wczoraj dwa razy w olsztynie zawiez a pozniej przywiez cooler bo myslalem ze rozje...y dla tego mi tak kopcil jak sie okazalo cooler dobry tylko waz ktory trzyma nastepną rurke pierdzialnął i juz nie wiem jaki tam zalorzyc , walnał waz ktory jest do traktorów hehee :gwizdanie: potargal sie jak szmata

Bogus jestem dzis wolny od 13.30 wiedz jak cos to dzwon czy tam pisz esa pomodzimy bo pozniej ide na urodziny do szwagra wiedz moze byc ciezko

nie wiem jak jutro z tym wyrazowem , nie bede mial auta a omegą niechce mi sie tam jechać - zresztą zobaczmy jaka bedzie pogoda jak ladnie to mysle ze uda mi sie z Anią wyskoczyć ale jak bedzie bieda to fakam to

nutek jak tam destrakszon jutro ?

tymek a ty co znowu kombinujesz po co wkladasz kase jak chcesz subaru kupic ?

sysiek wymieniles filtr oleju i co nie bierze teraz ? ;-) :cool1:

scrat gadales z rogalem odnoscnie programu ?

aha wczoraj bylem u chudego widzialem jego furacza pasacik przed liftowy 1,9 tdi na pdka

calkiem calkiem pracuje idealnie korekcja pompek wrecz ksiazkowa rejestruje go wlasnie mysle ze bedzie na nastepnym spocie :naughty: nastepny klekocik w rodzinie

piotrek no i jak tam z rs4 :-) masz jakies foty to zapodaj

tomii a toj klekocik jak tam klekota ladnie ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuti będziesz

Kurde wpadłbym ale rozbieram dobudówkę domu ( ganeczek) bo w przyszlym tyg wchodzą

mi z fundamentami. Więc jutro od 8.00 rano u mnie młoty ida w ruch. Jeśli chcecie pomóc - zapraszam :)

W niedziele to bym zajrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro będzie ciulowa pogoda pod obi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to jedziemy oblukać nową miejscówkę na Jurę :naughty: :naughty: i nie będziemy moknąć :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro będzie ciulowa pogoda pod obi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to jedziemy oblukać nową miejscówkę na Jurę :naughty: :naughty: i nie będziemy moknąć :kox: :kox:

no jura jest podstawa a jutro mam byc w chu,, bydla podobno caly klobuck i okolice mają sie zjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak albo szrot.pl :kox:

Niewiem czy wiecie ale wczoraj na galeri zginał jeden z robotnikow spadł z wysokosci ladnie co,ale i tak otworza ;( ale ktos musiał przypłacic to zyciem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak albo szrot.pl :kox:

Niewiem czy wiecie ale wczoraj na galeri zginał jeden z robotnikow spadł z wysokosci ladnie co,ale i tak otworza ;( ale ktos musiał przypłacic to zyciem :no:

Presja - ciśnienie - reklama = KASA jedno życie a tylu szczęśliwych ludzi tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ma auta bo w czestochowie sa sami rezacze :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre - po pierdółki raczej

rezaczy to może widze dwóch którzy mają kasei robią coś :)

pozostali to raczej stylizują swoje furki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter i Dzo Dzo jak coś to piszcie do mnie o której to ja po was mogę podjechać nie ma problemu, w końcu ja sam jade więc miejsca mam w hu..ligana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrat gadales z rogalem odnoscnie programu ?

jeszcze nie gadałem, ale 28go jadę do Warszawy do lekarza, to może bym przy okazji dorzucił czarnuli kilka kucy pod maske :kox:

co do wyrazowa, to ja raczej nie dam rady... :confused4:

w niedzielę też jest spot, czy tylko sobota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...