Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to hamuja auto i wysylaja do kogos logosy. pozniej ,,ktos;; im podsyła gotowy sofcik i delikatne korekty robia:wink:
Widze ze kolega sie zbulwersował. Napisałem to co sie słyszy na miescie i tyle.

Zaprzeczasz sam sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

rozmawialem tam kiedys z kims i ta osoba powiedziala ,ze wspolpracujecie z firma ze slowacji,ktora dla was robi programy.

mnie raza stwierdzenia, ze to auto robi sie na "tyle".

powiedzcie jak wyglada kwestia korekty i diagnostyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym pogadać z Rafałem ale z tego co kojarzę to chyba hamownia jest wystarczająco dobrym urządzeniem do diagnostyki. Do tego VCDS + Damian nasz mechanik. Co do korekty wiem, że czasami je robimy ale dlaczego.. Raz na pewno w Insigni coś przerywało, Nm było chyba za dużo .Po korekcie już wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że forumowi napinacze dalej w formie. Może zamiast żałosnych żarcików przyjedzie jeden z drugim zobaczyć jak to wszystko wygląda i dlaczego przyjeżdżają do nas GTR-y, S4, S5, C63 AMG, 600 konne Mustangi i wiele innych dobrych szpejów z całej Polski i wyjeżdżają zadowoleni i wracają bynajmniej nie z reklamacją i żądaniem poprawek tylko po kolejne mody. Kolega, którego razi w oczy pisanie ,że dane auto 'robi się na tyle', niech pomyśli, czy nie jest czasem logiczne, żeby w ofercie na stronie przedstawić to co już się zrobiło ? Każdy telefon od klienta przynosi pytanie - ile można wycisnąć z mojego auta? I co, mam mu powiedzieć - nie wiem, to tylko takie głupie gadanie? Chyba normalne, że po kilku np Focusach RS jak wychodzi 370ps to mu powiem ,że możemy liczyć na 370ps. Podjedźcie, obczajcie, pogadajcie, daleko chyba nie macie. Umiecie sie ustawić pod donem to nie powinno być problemu z wybraniem się do nas, można zorganizować coś w stylu Dyno Day itp. Jesteśmy ugodowi, nie chcemy z nikim walczyć,ale jak ktoś sobie robi jaja oczerniając naszą pracę i psując nam opinię wśród użytkowników to powinien chociaż poprzeć to słowami 'byłem, widziałem, do d*py' a nie ''bo słyszałem na mieście to i to''. To takie typowo częstochowskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wyluzuj :decayed: nikt przecież nie ma do was żadnych "ale" ja u was byłem na pomiarze i tyle każdy tu lubi sobie pozartowac trochę :wink: jak byłem u was w moim tdi wyszło 189 kuca i niecałe 400 niuta zobaczymy ile wyjdzie jak przyjade na wiosnę z innymi gratami pozdr.:hi:

Ps.

Nie zwravaj uwagi na magicka bo on jest z daleka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie oczernia waszej pracy,ogolnie to bardzo fajnie, ze cos takiego jest w czestochowie,bo od czasu IT nic sie nie dzialo,az wkoncu cos sie rozwija!!jezeli chodzi o stwierdzenie, ze razi mnie to to poprostu juz duzo widzialem aut ,ktore technicznie sa sprawne, a jednak nie wychodzi zakladana moc.Robicie auta tak jak napisales focus rs to sa nowe auta,gdzie % wad,usterek jest bardzo niski,a w autach juz kilku i nastoletnich ten % dosyc rosnie.przyklad naszego kolegi z forum co byl u was ostatnio s4 b5 i powiedziano mu ze 310ps bedzie.a ja daje reke uciac, ze 290 by nie wyszlo i tu jest ten % ukrytych wad.Bylem u was z kolega auto hamowac i bardzo mili ludzie tam pracuja,takze pozdrawiam!!

czytajac posty tutaj nabiezcie dystansu troche :wink:

bogus musisz fmica zrobic bo ci spuchnie punciak :polew:

startuje ktos na bezpiecznie razem?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. My się wybieramy, może będzie okazja podyskutować :wink: Wystawiamy autka jeśli pamiętam dobrze w każdej klasie, będziemy mieli swoje stoisko, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwravaj uwagi na magicka bo on jest z daleka :grin:

pier**l sie gruby worku:decayed:

Napisałem to co sie słyszy na miescie....Bravo dla BP bo chociaz sie rozpisali:wink:

Co do Dyno Day.... kazdy raczej wie ile ma PS. K-powerem prawde Ci powie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade moim pazdziem:decayed:

Ogolnie co do tunerów jestesmy tutaj uczuleni:decayed:

juz kilku,,fachowców'' co robia ,,tu sie podleje, tu sie troche cisnienie zwiekszy'' robiło auta znajomych a pozniej były kwiatki:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tą ostrożność, bo tuning to delikatna kwestia. Czarodziejów nie brakuje. Nie jesteśmy naciągaczami. Działamy tak, że coś musi być zrobione dobrze, i jeśli coś jest obiecane to ma dojść do skutku. Od 3 dni stoi u nas Focus RS który miał mieć seryjnie 305ps, wypluł 317, założyliśmy cooler, karbonowy dolot ITG, wydech Millteka z końcówkami Remusa (piekielny dźwięk), i pokazał 350ps 461nm ale dopiero po telefonie do właściciela okazało się, że auto zostawili u nas na paliwie 95 :) Także osoby dłubiące w swoich autach tak jak Wy powinny wiedzieć, że moc to rzecz względna. jak nam się auto zagrzeje na hamowni i sie dusi to pomiar pokaże np 320ps zamiast 350, ale przeciez jak sie nim wyjedzie na ulice gdzie dostanie świeżego powietrza i zaleje VI PAŁERA to wiadomo że wyjdzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohm wiecej ludzi macie z poza czestochowy?czy jednak czestochowa i okolice.bo tak patrzac na miasto to u nas zbyt wielu takich egzotycznych aut nie ma.

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

quatro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, ze stałych klientów mamy dwie S5 Sportback z Krakowa, na dolotach APR, jedna wydech Capristo, druga Milltek. S3 8P z Wrocławia dobrze porobione.. Kilka GTR-ów było, ostatnio jeden po wydech. Zapraszam na profil na fejsie i naszą stronę, staramy się wszystko aktualizować jak najczęściej.

BEST Performance - www.bestperformance.pl

https://www.facebook.com/pages/Best-Performance/166397250089420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...