Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam temat ktoś kiedys z naszego forum kupował od gościa z czestochowy lub okolic oleje Motul filtry itp gdzieś zaginał mi kontakt do tego typka,ma moze ktos namiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Tu go masz na fejsie

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000127750452&fref=pb&hc_location=friends_tab

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Nie ma ktoś namiaru na jakiegoś tapicera meblowego kobita chce obic eko-skórę madzik nie masz tam kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu go masz na fejsie

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000127750452&fref=pb&hc_location=friends_tab

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Nie ma ktoś namiaru na jakiegoś tapicera meblowego kobita chce obic eko-skórę madzik nie masz tam kogoś

moj wujek zajmuje sie tapicerstwem.. jutro zapytam co i jak... dzisiaj najebaka po wesleu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy jest wsród was ktos kto ogarnia temat radia konkretnie mam navigation plus itp ale ktos to tak wsadził ze szkoda gadac chyba bedzie potrzebny kosz 2 din i pare innych rzeczy,ja sie na tym nic a nic nie znam.Dlatego pisze moze ktos jest mi w stanie pomoc to ogarnac aby to mialo ręce i nogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli na twoim miejscu przestałbym chodzic w rurkach tylko szukał moro na pobliskim bazarku :decayed:

Wróci pobór do wojska? Wiceszef MON: To konieczność - Sfora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy jest wsród was ktos kto ogarnia temat radia konkretnie mam navigation plus itp ale ktos to tak wsadził ze szkoda gadac chyba bedzie potrzebny kosz 2 din i pare innych rzeczy,ja sie na tym nic a nic nie znam.Dlatego pisze moze ktos jest mi w stanie pomoc to ogarnac aby to mialo ręce i nogi...

Ja chetnie pomoge ale dopiero jak bede w polsce -grudzien

o ile prawko zrobie do wyjazdu to tez priorytet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli na twoim miejscu przestałbym chodzic w rurkach tylko szukał moro na pobliskim bazarku :decayed:

Wróci pobór do wojska? Wiceszef MON: To konieczność - Sfora

Juz raz mówiłem żebyś się rozpędził to ściana sama Cię znajdzie :wink: Więc stul jape i siedz cicho w tym swoim rózowym polo

Btw. tyś widział rurki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...